Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie


Orange

Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??



Rekomendowane odpowiedzi

nie trzeba określać rodzaju paliwa. nawet na LPG bedzie 8 gr jak bedzie limity wyrobiony. Prezes o karcie wie bo przenosił osobiście temat z innego działu. także skoro są chętni to trzeba poczekać na decyzje prezesa czy podejmie rozmowy z orlenem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam temat na bieżąco.Dodałem ankietę i zobaczymy jakie będzie zainteresowanie.Jak coś to będziemy działać w temacie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam passata ale to chyba nie problem? wazny numer rejestracyjny tak?

jasne, że nie problem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja bym też 2 brał albo i więcej :) Na forum Ibizy jest ponad 700 kart więc nawet jak każdy z nich zatankuje w miesiącu 20 litrów to mają minimalny pułap przekroczony, 8 groszy to nie najgorzej w dzisiejszych czasach gdy ceny paliw są tak chorendalnie wysokie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 gr. to wcale nie tak mało - już przy średnio 3 tankowaniu koszt karty się zwraca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam ze nie szefostwo nie zrobi warunku ze karta tylko dla audi.. wkońcu im wiecej kart tym wiecej litrów a tym samym większa zniżka ;) ja oczywiście jestem na TAK :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy jedną kartę klubową vitay i zgarniemy wszystkie nagrody :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbmy jedną kartę klubową vitay i zgarniemy wszystkie nagrody :polew: :polew: :polew: :polew:

Daj spokój. Już przy zbiórce na serwer zafundowałeś sobie nowy rozrząd, a teraz chciałbyś jeszcze doprowadzić do bankructwa program Vitay i to na naszych barkach :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...