Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie


Orange

Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??  

2 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy byłbyś zainteresowany kartą zniżkową na stcjach Orlen i Bliska??



Rekomendowane odpowiedzi

Robić listę.

1. hornet

A skąd wiesz, że mamy już robić listę? Hugo miał dopiero dzisiaj dzwonić jak rozumiem do Orlenu i zapytać co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, najpierw powinna być odpowiedź Hugo co i jak, a potem można robić konkretną listę z osobami i ilością kart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze bylaby szansa na glosowanie z jaka stacja sie dogadywac? :tongue4:

ja np wole Statoil :naughty: bo tam najwiecej tankuje i najblizej a orlen to delikatnie mam po prostu nie po drodze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkim da się dogodzić :)

Pewnie Statoil też coś ma na styl orlenowskiej Floty. Zadzwoń i spytaj. Potem zbierz odpowiednią ilość ludzi i ciesz się rabatami :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze bylaby szansa na glosowanie z jaka stacja sie dogadywac? :tongue4:

ja np wole Statoil :naughty: bo tam najwiecej tankuje i najblizej a orlen to delikatnie mam po prostu nie po drodze :tongue4:

Człowieku zobacz ile jest orlenów w PL a ile statoil. W każdej koziej wulce jest orlen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze bylaby szansa na glosowanie z jaka stacja sie dogadywac? :tongue4:

ja np wole Statoil :naughty: bo tam najwiecej tankuje i najblizej a orlen to delikatnie mam po prostu nie po drodze :tongue4:

Człowieku zobacz ile jest orlenów w PL a ile statoil. W każdej koziej wulce jest orlen

Właśnie zgadzam się z tobą... ja np.: Statoil, shell albo BP ma jakieś 60km od miejsca zamieszkania a Orlen tuż pod nosem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[właśnie po to, że jakby co to sobie odrazu wkleja przygotowaną wcześniej liste a nie potem wszyscy na hura

No ale po co? Hugo zrobił ankietę i to na razie wystarczy, jak będzie odpowiedź że jest możliwość uzyskania takiej karty to się szybko ludzie zbiorą, to nie będzie problemem, teraz robiąc listę będzie tylko niepotrzebne zamieszanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijać listę a żeby było jak ze zlotami że na początku wszyscy jadą a później się ludzie wycofują. Jak nic z tego nie wyjdzie to temat się skasuje i tyle. Ja mam znajomy skład paliwa ale w Puławach. Więc od nich raczej nic nie wyrwiemy.

Zobaczymy co Prezes napisze. Jakby nie mógł się przebić to pomogę w orlenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze bylaby szansa na glosowanie z jaka stacja sie dogadywac? :tongue4:

ja np wole Statoil :naughty: bo tam najwiecej tankuje i najblizej a orlen to delikatnie mam po prostu nie po drodze :tongue4:

Człowieku zobacz ile jest orlenów w PL a ile statoil. W każdej koziej wulce jest orlen

No to bardzo rozsadny argument :tongue4: zwracam honor :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...