Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

różnice są Oczywiste ...Kolory... X ma matowe te Lambo ,wykonanie jak resorak porównanie

Fotka Prawdziwego Gallardo do GT5 A Forzy

Fotki Prawdziwych aut..tzn nie zredenderowanych

gallardo-rear-large.jpg

3685750029_5be469a572_z.jpg?zz=1

i teraz se odpowiedz

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dlaczego kłócicie sie na temat grafy skoro FM3 ma 1,5 roku??? poczekajmy na FM4 i wtedy sprawdzimy :wink4:

BTW kupie GT5 i sprawdze bo mnie wkórwiacie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Właśnie podłączyliśmy w robocie za kilkanaście klocków 55" Sony 3D + okularki 3D najlepsze jakie są i poszły pełną parą testy... :kox:

Nie piszę nic bo znowu będzie że robie smaka :polew:

Ale jest... :kox:[br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 18:38_________________________________________________

Dobra Dziękuje Pablo....Mam Gierkę .... teraz się Instaluję .Dzięki jeszcze raz :D

Nie ma sprawy :wink4:

Tylko laska która tam odebrała na tym dzialę była strasznie "ciemna" i dziwię co ona na tym dziale robi :decayed:

Opublikowano

ee Laska To jakaś Stażystka..Imo fajna d*pa :D hehe może dlatego iż Blondyna z fajnym Cycem :polew:

Opublikowano

od razu widac, ze jestem wielkim fanem GT5 :wink4: - te porownanie powyzej jest totalnie z d*py.

niby czemu? dwie najlepsze na rynku gry wyścigowe, więc oczywiste że wszyscy będą je porównywać mimo że dzieli je ponad rok

fanem jestem i pewnie jeszcze długo będę :wink4:

a fotki z porównania wrzuciłem celowo widząc napinkę co niektórych :kox:

W FM3 samochodow jest miedzy 400, a 500 i kazdy ma widok z kokpitu.

W tej chwili aut jest nawet wiecej... bo na biezaco dosc czesto wychodza paczki z nowymi autami (zawsze jest od kilku do kilkunastu sztuk).

spoko, tak jak mówiłem wcześniej, nigdy nie miałem do czynienia z FM więc nie mam pojęcia ile tam jest aut :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dalej się przepychajcie :kox: i tak do niczego nie dojdziecie

Opublikowano

ee Laska To jakaś Stażystka..Imo fajna pupa :D hehe może dlatego iż Blondyna z fajnym Cycem :polew:

Jak przyjadę do was do Koszalina to chętnie odwiedzę tą koleżanke w MM :polew:

Opublikowano

Wszyscy maja GT5, mam i ja :gwizdanie: Zastanawia mnie tylko to, jak można pracować nad grą 5 lat i 1 dzień po jej premierze wypuścić już patch ? Czy kiedy kol wiek będzie można uznać, że ta gra została UKOŃCZONA ?

Opublikowano

Haha to jest chyba temat o GT5 :kox::polew:

Dajcie już spokój z tym FM3 :gwizdanie:

Ja czekam dalej na Wasze wrażenia po nowym zakupie :naughty:

Opublikowano

chyba Ci oczy w solarium wypalilo :decayed: - jakie Ty tu spektakularne roznice widzisz?

lol weekendu :polew: :polew: :polew:

Fleja czas zmienic szkła :decayed:

acha i nie krytykuje FM, bo nie grałem

karwa na swoje GT5 muszę poczekać jeszcze ;(

aaaaa i SIO iks-klocki z tematu, bo śmiecicie tylko :decayed:

Opublikowano

Wszyscy maja GT5, mam i ja :gwizdanie: Zastanawia mnie tylko to, jak można pracować nad grą 5 lat i 1 dzień po jej premierze wypuścić już patch ? Czy kiedy kol wiek będzie można uznać, że ta gra została UKOŃCZONA ?

Wyjdzie ich pewnie multum :decayed:

Ja zaraz idę nadrabiać w GT5 po całym dniu pracy :naughty:

A tak po za tematem, 3D w GT5 to pikuś w porównaniu z nowym Call Of Duty Black Ops, nie wiedziałem że nowe Call Of Duty zrobili w 3D gra mnie ro***bała po prostu efektami :shocked: :shocked: :shocked: [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 22:53_________________________________________________Patrzcie co teraz stoi w Arkadii w Wawie na turnieju, ciekawe czy za kilka dni wezmą go do mojego miasta :kox: :kox: :kox:

"GranTurismo5RoadShow SLS w Arkadii... to co jutro otwieramy w SLS? Maskę czy drzwi? Piękna skóra i wskaźniki - sprawdź odwzorowanie detali w Gran Turismo 5, czy maskę by zobaczyć czemu jest tak długa?"

slsu.jpg

Oraz redstig.jpgwawab.jpg

Opublikowano

Jeździłem Takim Mercem :D SLS AMG :D ma sie chody :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Jeździłem Takim Mercem :D SLS AMG :D ma sie chody :gwizdanie: :gwizdanie:

A mówiłem Ci żebyś się nie chwalił bo teraz będą do mnie dzwonić a nie pisać pw :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

hehehe spoko nie podam nr 501 .... 789

Opublikowano

Ja też nie ... 436 ... :decayed:

Opublikowano

pany jak kupie gre w 3D to wystarcza okulary czy TV musi byc tez pod 3D

Opublikowano

pany jak kupie gre w 3D to wystarcza okulary czy TV musi byc tez pod 3D

TV również

Opublikowano

pany jak kupie gre w 3D to wystarcza okulary czy TV musi byc tez pod 3D

No pewnie że musisz mieć taki telewizor bo bez tego nie pograsz w 3D :D

Opublikowano

pany jak kupie gre w 3D to wystarcza okulary czy TV musi byc tez pod 3D

No pewnie że musisz mieć taki telewizor bo bez tego nie pograsz w 3D :D

;( ;( ;( cholera,

Opublikowano

a co ty myślałeś ze kupisz okularki z tektury i będziesz się 3d cieszył?? :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.