Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie a tak się spytam Wy Na Padach Czy Kierownice macie ?? :kox::naughty:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pad :decayed:

Opublikowano

wspolczuje Wam troche gry na padach, bo to odbiera 50% przyjemnosci z gry :kwasny:

Opublikowano

Flyer ja mam Kierownice :D hhehe Logitecha :kox:

Opublikowano

Ja wiem, mowie o osobach, ktore graja na padach... tez gralem, ale odkad mam kiere nie widze opcji gry padem :)

To tak jak z Quattro... raz zasmakujesz i juz nie chcesz niczego innego :polew:

Opublikowano

Panowie a tak się spytam Wy Na Padach Czy Kierownice macie ?? :kox::naughty:

pad

Opublikowano

wspolczuje Wam troche gry na padach, bo to odbiera 50% przyjemnosci z gry :kwasny:

No napewno mniej przyjemnosci jest na padzie.

Ale jest łatwiej czy trudniej ?

Opublikowano

na kierownicy latwiej, bo lepiej czujesz samochod.

Opublikowano

Oczywiście pierwsze spotkanie z kierą nie zawsze jest takie jak mogło by się wydawać :decayed: Z początku wcale nie jest łatwo wjeździć się, wyzbyć starych przyzwyczajeń.

Kolega przy pierwszym posiedzeniu z kierą chciał na luzaka jechać jedną ręką, jakież było jego wielkie zdziwienie gdy nie mógł zmieścić się w drodze :D po chwili chciał bym mu z powrotem podłączył pada :polew:

Opublikowano

Oczywiście pierwsze spotkanie z kierą nie zawsze jest takie jak mogło by się wydawać :decayed: Z początku wcale nie jest łatwo wjeździć się, wyzbyć starych przyzwyczajeń.

Kolega przy pierwszym posiedzeniu z kierą chciał na luzaka jechać jedną ręką, jakież było jego wielkie zdziwienie gdy nie mógł zmieścić się w drodze :D po chwili chciał bym mu z powrotem podłączył pada :polew:

Dokładnie ja też tak miałem, jak byłem na turnieju to grałem na nowej kierze logitecha (wcześniej głównie na padzie) i pierwszy raz jak zagrałem to nie wiedziałem co się dzieje z merolem jeździłem bokami jak Ken Block :decayed: :decayed: :decayed:

Dopiero później z gry na grę się wkręcałem i było dużo lepiej, ja się wychowałem na padzie i jak na razie tutaj się czuje najlepiej hehe

Opublikowano

ja mam kiere Logitech-a GT... wystaracza...

wlasnie zrobilem endurance 4 godziny roadster .....

ide spac...:)

Opublikowano

jutro podobno nowe sezonowe :naughty:

Opublikowano

ile Fotel?? mam w dobrej cenie Sparco za 300.. i nie wiem czy good Price :naughty:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________a i stelaż to chyba nie drogi co?? lepiej zrobić (tzn zlecić komuś?) czy kupić??

Opublikowano

Robiliśmy sami(tzn kumpel zlecił w firmie) czyli cena złomu.Fotel stówke,oddany do tapicera wyszedł chyba ze 400 ale jak nowy.

Ogólnie po kosztach.

Najdroższa kiera bo wtedy to był najwyższy model.

Ale jeździ się super.

Opublikowano

no widzę iż fotka 3 letnia . :naughty:

Opublikowano

Fotel na sztywno zestawiony z kiera to najlepsza opcja. Nic sie nie odsuwa, plecy nie bola i dodatkowo swietnie trzyma w zakretach :polew:

Ja wprowadzilem u siebie jeszcze jedna modyfikacje. Zamonowalem pod fotelem dwa duze glosniki Aura Bass Shaker zasilane osobnym wzmacniaczem. Teraz nie tylko slysze silnik ale tez go czuje pod tylkiem :decayed:

za***ista modyfikacja dodajaca jeszcze wiecej realizmu :good:

Opublikowano

no widzę iż fotka 3 letnia . :naughty:

Lepsze wrogiem dobrego :naughty:

Opublikowano

karwa..hehe ide luli za pare h, z żona obalamy 17 letniego Whiskasha Single Malt :wink4:

Opublikowano

Kiera.Reszta produkcja prywatna :naughty:

dsc02683zf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pawel1380 nie wiedziałem że masz taki sprzęt do GT5m będzie trzeba w któryś dzień u Ciebie zrobić partyjkę i zobaczę jak ten fotek trzyma na zakrętach :polew::decayed:

Ja po grand valley 300KM, kończę właśnie Laguna Seca 200 Mil (320KM), gram z kumplem i się zmieniamy co pit stop przy zmianie opon i tankowaniu :decayed:

A jutro myślę przejść 4h wyścig.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.