Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wspolczuje Wam troche gry na padach, bo to odbiera 50% przyjemnosci z gry :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, mowie o osobach, ktore graja na padach... tez gralem, ale odkad mam kiere nie widze opcji gry padem :)

To tak jak z Quattro... raz zasmakujesz i juz nie chcesz niczego innego :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspolczuje Wam troche gry na padach, bo to odbiera 50% przyjemnosci z gry :kwasny:

No napewno mniej przyjemnosci jest na padzie.

Ale jest łatwiej czy trudniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pierwsze spotkanie z kierą nie zawsze jest takie jak mogło by się wydawać :decayed: Z początku wcale nie jest łatwo wjeździć się, wyzbyć starych przyzwyczajeń.

Kolega przy pierwszym posiedzeniu z kierą chciał na luzaka jechać jedną ręką, jakież było jego wielkie zdziwienie gdy nie mógł zmieścić się w drodze :D po chwili chciał bym mu z powrotem podłączył pada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pierwsze spotkanie z kierą nie zawsze jest takie jak mogło by się wydawać :decayed: Z początku wcale nie jest łatwo wjeździć się, wyzbyć starych przyzwyczajeń.

Kolega przy pierwszym posiedzeniu z kierą chciał na luzaka jechać jedną ręką, jakież było jego wielkie zdziwienie gdy nie mógł zmieścić się w drodze :D po chwili chciał bym mu z powrotem podłączył pada :polew:

Dokładnie ja też tak miałem, jak byłem na turnieju to grałem na nowej kierze logitecha (wcześniej głównie na padzie) i pierwszy raz jak zagrałem to nie wiedziałem co się dzieje z merolem jeździłem bokami jak Ken Block :decayed: :decayed: :decayed:

Dopiero później z gry na grę się wkręcałem i było dużo lepiej, ja się wychowałem na padzie i jak na razie tutaj się czuje najlepiej hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kiere Logitech-a GT... wystaracza...

wlasnie zrobilem endurance 4 godziny roadster .....

ide spac...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile Fotel?? mam w dobrej cenie Sparco za 300.. i nie wiem czy good Price :naughty:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 21:25_________________________________________________a i stelaż to chyba nie drogi co?? lepiej zrobić (tzn zlecić komuś?) czy kupić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel na sztywno zestawiony z kiera to najlepsza opcja. Nic sie nie odsuwa, plecy nie bola i dodatkowo swietnie trzyma w zakretach :polew:

Ja wprowadzilem u siebie jeszcze jedna modyfikacje. Zamonowalem pod fotelem dwa duze glosniki Aura Bass Shaker zasilane osobnym wzmacniaczem. Teraz nie tylko slysze silnik ale tez go czuje pod tylkiem :decayed:

za***ista modyfikacja dodajaca jeszcze wiecej realizmu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera.Reszta produkcja prywatna :naughty:

dsc02683zf.jpg

Uploaded with ImageShack.us

pawel1380 nie wiedziałem że masz taki sprzęt do GT5m będzie trzeba w któryś dzień u Ciebie zrobić partyjkę i zobaczę jak ten fotek trzyma na zakrętach :polew::decayed:

Ja po grand valley 300KM, kończę właśnie Laguna Seca 200 Mil (320KM), gram z kumplem i się zmieniamy co pit stop przy zmianie opon i tankowaniu :decayed:

A jutro myślę przejść 4h wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...