Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

tylko lekkie uszkodzenia bo na tych ciezkich to masakra

tym tt nie dalo sie jechac na prostej :gwizdanie:

Wiem dlatego po ostatnich wyścigach protestowałem aby takich nie dawać to się przekonali jak się "fajnie" śmiga z takimi zniszczeniami, ale na tym torze Fuji to jeszcze spox bo nigdzie nie ma band a sobie wyobraź co by było np w Monte Carlo :naughty:

Widziałem jak tańczyłeś na prostej za mną, nie wiedziałem czy coś wypiłeś czy masz takie zniszczenia :polew::decayed:

no po pierwszym zakrecie miałem prawą stronę zniszczoną a później dostałem strzała z tyłu i lewy tył tez uszkodzony ale na zakretach sie trzymalem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

duzo pomagają licencje i specjalne np. na NURBURGRINGU w AKADEMI AMG :naughty:

shiiiit nie ma sezonowych KAZEK zrobił wałka miały być w czwartek +/- jeden dzień

O tym możemy rozmawiać w głównym temacie GT5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

A tak w ogóle to trochę się rozczarowałem że nie można tuningować hamulców jak w GT4 tylko ewentualnie balans można tylko ustawić :thumbdown:[br]Dopisany: 03 Luty 2011, 21:19_________________________________________________No właśnie dziś lookam a tu ucięte zawody sezonowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę żeby sobie levela do 32 dobić to albo przejdę te zawody specjalne bo tylko gokarty i tor TOP GEAR skończyłem albo resztę licencji przejdę ale nie wiem czy na złoto bo nie mam cierpliwości tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że trzeba większość samochodów z garażu dodać do ulubionych bo tylko takie widnieją jeśli chcemy swoimi autami pojeździć, szkoda że nie można wejść do garażu ze świata GT i wybierać samochód jaki się chce tylko są zalecane gotowe auta :mysli:

Jeszcze jeden gracz i będzie maksymalna liczba graczy naraz w jednym wyścigu choć nie będzie problemu nawet jak będzie ponad 20 osób na liście bo mało prawdopodobne by wszystkie osoby się zebrały w jednym terminie..

Aha moicz ty jakieś kody wpisałeś że wybrałeś wyścig ten ostatni a myślałem że tylko gospodarz może zmieniać :?: hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... :decayed:

Lubie czasem w nocy pograć z kimś z Niemiec czy Anglii i skopać tym cześkom tyłki GT-Rem :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Ogr prosiłeś byśmy włączyli od nowa tor i zaczekali na Ciebie po czym to zrobiliśmy a ty nagle na pierwszym okrążeniu zmyłeś się :bicz::decayed:

oj wiem wiem ale córa zaczęła płakać, żona zasnęła i musiałem ją przewijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha Ogr prosiłeś byśmy włączyli od nowa tor i zaczekali na Ciebie po czym to zrobiliśmy a ty nagle na pierwszym okrążeniu zmyłeś się :bicz::decayed:

oj wiem wiem ale córa zaczęła płakać, żona zasnęła i musiałem ją przewijać.

Przecież żartowałem, wiem że jesteś świeżym tatusiem to trzeba się córunią zajmować bo w niej największa pociecha :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko - krótko ale i tak się spoko ciupało ;-)

a tak BTW: najlepiej się śmiga z tymi uszkodzeniami na max ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko - krótko ale i tak się spoko ciupało ;-)

a tak BTW: najlepiej się śmiga z tymi uszkodzeniami na max ;-)

Yyyy na pewno :mysli:

Jak będziesz na spocie w Niedziele to pogadamy o tym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że trzeba większość samochodów z garażu dodać do ulubionych bo tylko takie widnieją jeśli chcemy swoimi autami pojeździć, szkoda że nie można wejść do garażu ze świata GT i wybierać samochód jaki się chce tylko są zalecane gotowe auta :mysli:

Jeszcze jeden gracz i będzie maksymalna liczba graczy naraz w jednym wyścigu choć nie będzie problemu nawet jak będzie ponad 20 osób na liście bo mało prawdopodobne by wszystkie osoby się zebrały w jednym terminie..

Aha moicz ty jakieś kody wpisałeś że wybrałeś wyścig ten ostatni a myślałem że tylko gospodarz może zmieniać :?: hehe

ha ha bo ja haker jestem :decayed: a tak powaznie to chyba tylko raz mogłem cos zmienic bo pozniej juz lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być ciężko bo teściowa przyjeżdża do wnuczki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nieźle się wczoraj gralo, dobrze dajecie chłopaki :good:.

Niestety w ost. wyscigu mialem Ruf-a i troche ciezko sie nim jezdzi na nurburgringu.

Mozna by ustalic jakis standart na wyscig, zeby kazdy sobie ustawil auto, np 650KM i co waga powyzej 1200kg czy cos takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nieźle się wczoraj gralo, dobrze dajecie chłopaki :good:.

Niestety w ost. wyscigu mialem Ruf-a i troche ciezko sie nim jezdzi na nurburgringu.

Mozna by ustalic jakis standart na wyscig, zeby kazdy sobie ustawil auto, np 650KM i co waga powyzej 1200kg czy cos takiego.

Trzeba było włączyć wychodzenie z poślizgu :naughty:

Nad tymi ustawieniami pomyślimy ale to już większość musi zadecydować :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...