Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

nie tylko ciebie... może to wina jego połączenia z netem...masakryczne opóźnienia miał... :mysli: no ale sam nick cheater daje do myślenia :polew:

Panowie, dzięki za super zabawę. Skzoda że musiałem zniknąć przed ostateczną rozgrywką.

Co do prędkości mojego łacza to nic na razie z tym nie zrobię. Żaden operator nie chce mi przeciągnąć kabla do domu. Mam do wyboru albo obecny 1Mb Wimax Netii, na którym latencja jest taka, że nawet do serwera PSN nie chce mnie połaczyć albo HSDPA BlueConnect, który deklareowany jst niby na 7Mb ale w rzeczywistości nigdy nie przekracza 2Mb.

Link jest mocno asymetryczny. Was widzę płynnie a to, że Wy mnie widzicie skokowo to juz nie moja broszka. Ufam, że mechanizmy sieciowe wbudowane w GT5 dbają odpowiednio o zasady. Mój nick nie ma tutaj nic do rzeczy. Mogę go zmienić jeśli Infinity ma z tym aż taki problem :cool1:

Co do moderowania rozgrywek systemem kar za kolizje oraz ścinanie zakrętów/szykan jestem jak najbardziej za :good:

A skoki na Trial Mountain zaliczali chyba wszyscy jak ścinali zakręt. Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym znowu z Wami pociupał ale ostatnio nie mam nic czasu w tych godzinach co gracie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czemu nie udostępniacie kierowców B-spec ?

To nic nie kosztuje wysiłku ani nie trzeba mieć odpalonej ps3, a kaska i doświadczenie leci. Mnie ostatno 250tys i połowe paska na 32lvl zrobili w jeden dzień a samych niedoświadczonych wystawiłem.

Zawsze ktoś ze znajomych zapuści wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu :)

Aaa to o tym mówiłeś, to nie ja jechałem tylko wczoraj był kumpel u mnie bo chciał zobaczyć jak gram z wami i grał 2 wyścigi z wami na tym Trial Mountain ścinał ile wlezie by was dogonić :D

Ale najbardziej mnie rozjebało jak jechał z wami na High Speed i po tunelu co światło oślepia, zamiast dalej cisnąć na prostą to przez oślepienie wjechał do pit stopu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu :)

Aaa to o tym mówiłeś, to nie ja jechałem tylko wczoraj był kumpel u mnie bo chciał zobaczyć jak gram z wami i grał 2 wyścigi z wami na tym Trial Mountain ścinał ile wlezie by was dogonić :D

Ale najbardziej mnie rozjebało jak jechał z wami na High Speed i po tunelu co światło oślepia, zamiast dalej cisnąć na prostą to przez oślepienie wjechał do pit stopu :polew:

to kumpel się wbił do pit stopu ?? hehe no to pięknie :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jak Pablo wleciał lotem koszącym przez ścianę do pit stopu :)

Aaa to o tym mówiłeś, to nie ja jechałem tylko wczoraj był kumpel u mnie bo chciał zobaczyć jak gram z wami i grał 2 wyścigi z wami na tym Trial Mountain ścinał ile wlezie by was dogonić :D

Ale najbardziej mnie rozjebało jak jechał z wami na High Speed i po tunelu co światło oślepia, zamiast dalej cisnąć na prostą to przez oślepienie wjechał do pit stopu :polew:

to kumpel się wbił do pit stopu ?? hehe no to pięknie :polew: :polew: :polew:

moicz przecież nie ja, znam tory :decayed:

A lałem z tego bo ktoś powiedział po chwili "po uj on zjechał do pit stopu na 1 kółku, ja też mam teraz zjechać?" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak czas pozwoli to skończę tą Akademie AMG :)[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 13:21_________________________________________________I skończona, full gold :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski:

Ja cisne po najniższej linii oporu :kox:

Mam 34lvl B-spec, licze po mału na 35 bo dostane Red bulla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski:

Ja cisne po najniższej linii oporu :kox:

Mam 34lvl B-spec, licze po mału na 35 bo dostane Red bulla :decayed:

A miałeś odpocząć od GT5 :decayed:

Ja robię kolejne "specjalne" tym razem te rajdy GT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jak czas pozwoli to skończę tą Akademie AMG :)[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 13:21_________________________________________________I skończona, full gold :)

szacun...!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym znowu z Wami pociupał ale ostatnio nie mam nic czasu w tych godzinach co gracie

Postaraj sobie zorganizować czas na następne ściganie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam dobrego niusa :naughty: będzie headset :decayed: myśle że koło czwartku piątku powinien być :evil:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1469768309

No to git :good:

Daj znać jak będziesz miał to przetestujemy.

A nie lepiej już dołożyć z 30zł jak masz tyle wydawać i kupić nowy model 2.0???

http://tecluv.com/sony-ps3-bluetooth-wireless-headset-2-0-now-available/

moicz nie kupuj tego co chcesz tylko bierz ten nowy, ja jak będę na kupnie headseta to sobie sprawię ten 2.0, poniżej są 2 modele porównane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na srode??? jeszcze nie na 100% ale chyba bede mogl pograc o tej co zawsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktos chetny na srode??? jeszcze nie na 100% ale chyba bede mogl pograc o tej co zawsze...

Ja się piszę, jak coś to mogę zrobić listę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista graczy na środę :)

Godzina do ustalenia oraz tory i samochody :cool1:

PABLO

hhacek

insane_Infinity

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...