Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Moje drogie misie...

chyba Ci oczy w solarium wypalilo :decayed: - jakie Ty tu spektakularne roznice widzisz?

lol weekendu :polew: :polew: :polew:

Fleja czas zmienic szkła :decayed:

Flyer, nie żartuj. Jeżeli nie widzisz różnicy na tym zdjęciu to czas wybrać się do okulisty. :decayed:

różnice są Oczywiste ...Kolory... X ma matowe te Lambo ,wykonanie jak resorak porównanie

Oceniasz kolory na podstawie jakiegos jednego ujecia z gry? Jestes mistrzem :polew:

Przechodzac do meritum.

Najbardziej wiarygodne zrodlo w kwestii gier w PL (Polygamia):

"Gran Turismo 5 na obrazkach wyglądało na najładniejszą grę samochodową, jaką można znaleźć. Śpieszę wyjaśnić, że to bullshoty. Mimo full HD i prawie stałych 60 klatek, GT5 wygląda po prostu przeciętnie. Najgorzej w grze Polyphony wypadają fatalne cienie, które wyjątkowo cierpią z braku antyaliasingu. Oświetlenie przy nietypowych źródłach światła (przy zachmurzeniu albo o zmierzchu czy świcie) wygląda nienaturalnie. Deszcz to porażka, zwłaszcza jeśli ktoś grał w F1 2010. Samochody premium (około 200 przygotowanych specjalnie dla GT5) prezentują się świetnie, ale już pozostałych 600 modeli standard woła o pomstę do nieba - straszą paskudnymi teksturami, ząbkowaniem na krawędziach i mało szczegółowymi karoseriami. No i nie mają kokpitów, więc sporo czasu spędzimy, patrząc na świat ze zderzaka, z dachu, albo (choć tego nie rozumiem) zza samochodu."

:hi:

Jak juz tak zapalczywie dyskutujecie, to chociaz popierajcie to jakimis podstawami i argumentami :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak juz tak zapalczywie dyskutujecie, to chociaz popierajcie to jakimis podstawami i argumentami :wink4:

no przecież poparli - masz słaby wzrok :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flyer gość trochę zj***ł GT5 a i tak wydał bardzo dobrą opinię.

A co do grafy to i tak w tej chwili nie ma lepszej motoryzacji a w każdej zawsze znajdą się jakieś niedociągnięcia na które zaraz zostaną wydane patche.

Ja tam wolę przeczytać bardzo dobrą recenzję znanych magazynów np Neo Plus który jest już kilkanaście lat na rynku i recenzja Marcellusa który wiem że jest maniakiem i bardzo dobrze napisał recenzję GT4.

Widzieli :?:

http://www.ultima.pl/gran_turismo_5/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo Plus

następny szitowy produkt.

only PSX Extreme :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

recenzja Marcellusa który wiem że jest maniakiem

no i własnie tacy ludzie nie powinni recenzować swoich ulubionych serii gdyż nie są obiektywni :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniakiem ściganek a nie GT :naughty:

A PSX EXTREME to jeszcze istnieją bo kiedyś w latach 90tych wszystkie ich numery kupowałem :?::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A PSX EXTREME to jeszcze istnieją bo kiedyś w latach 90tych wszystkie ich numery kupowałem :?::kox:

istnieja i moim zdaniem są lepsi niz NEO :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, caly czas nie sprostowales tych bzdur na temat grafiki... brak argumentow? :naughty:

Dla mnie najlepsze recenzje robi Polygamia. Ekipa jest dobra i jeszcze do zadnego ich tekstu nie moglem sie przyczepic...

Najwiekszym lolem jest Martyna Wojciechowska w roli pilota... :sick3:

Cycki miala fajne 10 lat temu i to wszystko :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@moskal, mówisz że jak kupisz GT5 to się dopiero wypowiesz :polew:

A te wszystkie Twoje posty o tym że GT5 jest gównianie to co ? odszczekasz ?

Nawet jeśli kupisz tą gre to z góry zakładam że jesteś negatywnie nastawiony do tej gry więc nie wysilaj się nawet.

Walka o krzyż widze pełną parą... bronicie tej forzy zaciekle. Tylko po co ?

My i tak mamy swoje GT5 a Wy swoją Forze i tak zostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO, caly czas nie sprostowales tych bzdur na temat grafiki... brak argumentow? :naughty:

Wymieniłem wcześniej na podstawie screenów :polew:

Ale tak na serio, Michał zagraj najpierw w GT5 na Full HD 100hz z dobrym kablem HDMI i porównaj sobie najlepiej później z FM3 ja tak właśnie zrobiłem bo sąsiad ma xklocka i obie gry i konsole porównaliśmy na moim Ledzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, ja juz napisalem XX stron temu, ze GT5 to bardzo dobra gra :decayed:

...ale jak czytam Was [rozumiem, ze podnieconych, bo sam podniecalem sie przez pierwsze miesiace FM3, teraz juz w nia nie gram], ze FM3 ma niedopracowane modele aut... to mnie pusty smiech ogarnia. Nie ma 1000, ale ma ponad 400 aut - i kazde jest bardzo dobrze odwzorowane. Nawet stare poczciwe B5 ma prawdziwe pakiety tuningowe Oettingera, czy Riegera do kupienia.

GT5 widzialem juz na zywo i gralem chwile, wiec wiem co mowie o grafice.

Jest ladna, ale strasznym strzalem w kolano jest to, ze jest NIERÓWNA.

Czesc samochodow jest OK, duza czesc celowo niedopracowana.

Czesc torow jest bardzo ladnych, czesc niedopracowana...

W przypadku gry, ktora produkowana byla 6 lat, to jest niestety kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ta wojna pomiedzy Forzą a GT... obie serie są kultowe...a każdy gra w to co lubi i na czym lubi... ja od początku mam Peeski od małego śmigam na konsolach sony i będę śmigał do końca i nikt mnie nie przekona do X-a tak jak ja nie mam zamiaru nikogo przekonywac i udowadniać że GT jest lepsze... ja tam wiem swoje i tyle.... Zamiast sie bifować na forum wole w tym czasie pośmigac po torze... :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co ta wojna pomiedzy Forzą a GT... obie serie są kultowe...a każdy gra w to co lubi i na czym lubi... ja od początku mam Peeski od małego śmigam na konsolach sony i będę śmigał do końca i nikt mnie nie przekona do X-a tak jak ja nie mam zamiaru nikogo przekonywac i udowadniać że GT jest lepsze... ja tam wiem swoje i tyle.... Zamiast sie bifować na forum wole w tym czasie pośmigac po torze... :decayed: :decayed: :decayed:

Dobrze napisane :good:

I na tym możemy zakończyć nie kończącą się batalie między FM a GT.

Jeśli ktoś będzie nadal chciał ten temat toczyć to założę mu osobny temat bo tu się robi nie potrzebny burdel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeszcze dedykacja dla wszystkich, ktorzy twierdza, ze w FM3 auta sa pozbawione detali. :polew:

Moja S4 B5 700HP+ na torze :naughty:

Spojrzcie chociazby na detale lamp...

esa2w.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli kupisz tą gre to z góry zakładam że jesteś negatywnie nastawiony do tej gry więc nie wysilaj się nawet.

Ty mnie cały czas nie rozumiesz , ja grałem od dzieciaka na PsOne w GT1 , GT2 , potem przyszedł czas na Ps2 i GT3 , GT4 , baaardzo ceniłem/uwielbiałem i nadal lubie te gry bo były za***iste ale gdy przyszedł czas na GT5 to zaczeło sie przekładanie terminów i prawde mówiąc do PS3 zraziłem sie przez dwie serie gier które delikatnie przegięły : GT i MGS. Z czego GT przegieło z w/w produktem , terminami , obietnicami itp , a MGS z częscią 4 która troche mnie zawiodła.

poprostu nie lubie byc robionym w chója a ze jestem z lekka rasista to bardzo nie lubie gdy w chója mnie robią małe żółte ludziki.

Wolałem kupić X360 (chociaż byłem ich zagorzałym przeciwnikiem , nawet ciąłem sie z Flyerem kilka razy dawno temu :naughty: :naughty: :naughty: ) gdzie jest czarno na białym , a PS3 leży w szafie nieruszana od kilkunastu miesięcy :kox: :kox: :kox:

Wymieniłem wcześniej na podstawie screenów :polew:

Ale tak na serio, Michał zagraj najpierw w GT5 na Full HD 100hz z dobrym kablem HDMI i porównaj sobie najlepiej później z FM3 ja tak właśnie zrobiłem bo sąsiad ma xklocka i obie gry i konsole porównaliśmy na moim Ledzie :wink4:

no ok , tylko Forza ma 1.5 roku a GT5 niecały tydzień , więc chyba porównanie troche nie na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałem kupić X360 (chociaż byłem ich zagorzałym przeciwnikiem , nawet ciąłem sie z Flyerem kilka razy dawno temu :naughty: :naughty: :naughty: )

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moskal, Ciebie nikt nie zrozumie :polew:

BTW ciekawe ile razy Panom od iks-klocków trzeba powtarzać żeby zrozumieli że ich tu nie chcemy :kox::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeszcze dedykacja dla wszystkich, ktorzy twierdza, ze w FM3 auta sa pozbawione detali. :polew:

Moja S4 B5 700HP+ na torze :naughty:

Spojrzcie chociazby na detale lamp...

esa2w.jpg

Ciullll eeeee to sie nadaje do tedego do opt na koniec programu... do działu wieś.... sama szpachla... :tongue4::polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:32_________________________________________________P.S. Dla zasinteresowanych podaje adres forum gdzie nie ma wojny pomiędzy Sony a Microsoftem...

http://www.ps3site.pl/forum/

:kox: :kox: :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj jeszcze dedykacja dla wszystkich, ktorzy twierdza, ze w FM3 auta sa pozbawione detali. :polew:

Moja S4 B5 700HP+ na torze :naughty:

Spojrzcie chociazby na detale lamp...

esa2w.jpg

Flyer a co tu szczególnego widzisz :gwizdanie:

Owszem B5 ładnie jest zrobiona i detale są nieźle zrobione przyznam. A gdzie reszta, czyli otoczenie, wytłumacz mi czemu tło całe jest rozmazane i nie ma żadnych szczegółów, a może to render :naughty:

Proszę oto porównanie z GT5 i na tym wyjaśnimy który tytuł lepiej wygląda (co dla mnie bez sensu porównywać bo lepiej z FM4 jak wyjdzie)

Tu masz detale samochodu: lfa0.jpg lfa1.jpg

Wspomniałeś coś o lampach :gwizdanie:

53421675.jpg

59040079.jpg

A co torów/tras to możemy tu porównać te detale wykonania bo nie tylko nacisk położyli na samochody tylko też na otoczenie.

http://podcasts.autoblog.com/photos/gran-turismo-5-0/full/#3092170[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 12:46_________________________________________________

Dla zasinteresowanych podaje adres forum gdzie nie ma wojny pomiędzy Sony a Microsoftem...

http://www.ps3site.pl/forum/

:kox: :kox: :kox: :kox: :decayed: :decayed: :decayed:

Nie chce mi się tam rejestrować bo jeszcze ich od ch***jów powyzywam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się tam rejestrować bo jeszcze ich od ch***jów powyzywam :decayed:

swoich ziomali ??? :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...