Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moicz mistrzu :good:

karwa iks klocki nie spamować tutaj :decayed:

fleja ładnie upominasz w wątku makkiego to może w tym też upomnisz, że to np temat o GT5 jeno :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

moicz mistrzu :good:

karwa iks klocki nie spamować tutaj :decayed:

fleja ładnie upominasz w wątku makkiego to może w tym też upomnisz, że to np temat o GT5 jeno :tongue4:

dobrze mówi :good:

Opublikowano

fleja ładnie upominasz w wątku makkiego to może w tym też upomnisz, że to np temat o GT5 jeno :tongue4:

dobrze mówi :good:

fakju :decayed::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Używke już można za 150zł wyrwać.

Ja jeszcze czekam :tongue4:

Może i tu cisza ale chłopaki ostro grają, ja po znajomych na PSN widze. Np. teraz z 8 online to 5 gra w GT5.

A ja znajomych duzo nie mam - chyba z 16, bo nie lubie mieć syfu i trzymam tylko tych z kim utrzymuje kontakt, czesto gadam lub gram.

Opublikowano

Używke już można za 150zł wyrwać.

Ja jeszcze czekam :tongue4:

Może i tu cisza ale chłopaki ostro grają, ja po znajomych na PSN widze. Np. teraz z 8 online to 5 gra w GT5.

A ja znajomych duzo nie mam - chyba z 16, bo nie lubie mieć syfu i trzymam tylko tych z kim utrzymuje kontakt, czesto gadam lub gram.

Nie ma zadnych w miare dobrych wyścigów na PS3 to musza pociskać w to crapiszcze.

jak to mówi stare chińskie porzekadło ludowe : "Gdy laku brak , i kit sie nada" :decayed:

Opublikowano

Używke już można za 150zł wyrwać.

Ja jeszcze czekam :tongue4:

Może i tu cisza ale chłopaki ostro grają, ja po znajomych na PSN widze. Np. teraz z 8 online to 5 gra w GT5.

A ja znajomych duzo nie mam - chyba z 16, bo nie lubie mieć syfu i trzymam tylko tych z kim utrzymuje kontakt, czesto gadam lub gram.

Nie ma zadnych w miare dobrych wyścigów na PS3 to musza pociskać w to crapiszcze.

jak to mówi stare chińskie porzekadło ludowe : "Gdy laku brak , i kit sie nada" :decayed:

fakju :decayed:

Opublikowano

Tak se to tłumacz :polew:

Opublikowano

Panowie :naughty:

381e08589cc88fcem.jpg

Opublikowano

fajna fota :good:

to chyba najsłabsza fura w GT5 :)

karwa ten Jag na razie zamiata wszystko co jeżdzi :decayed:

podkręćcie go na 722 KM i posłuchajcie jak chodzi....jak maszyna do borowania zębów :decayed:

zabrałem się za robienie spec B

Opublikowano

karwa jaki Jag..też chce ..zrobi ktoś mi tego jaga??

Opublikowano

fleja ładnie upominasz w wątku makkiego to może w tym też upomnisz, że to np temat o GT5 jeno :tongue4:

hm... jakos do tej pory dyskutowalismy o GT5 i jego minusach/plusach.

jak bardzo chcesz, moge upomniec moskala o tego jednego posta :polew:

Opublikowano

fleja ładnie upominasz w wątku makkiego to może w tym też upomnisz, że to np temat o GT5 jeno :tongue4:

hm... jakos do tej pory dyskutowalismy o GT5 i jego minusach/plusach.

jak bardzo chcesz, moge upomniec moskala o tego jednego posta :polew:

Fly nawet mozesz mi yebnąć kropka , a co tam , takiego świątecznego.

Bede pierwszym userem ktory dostał kropka w dziale HP za to , ze nazywa rzecz po imieniu a własciwie GT5 - crapiszczem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

@Moskal przyznaj się ile Ci płaci Microsoft czy jak to sie oni nazywają.

Pewnie masz opanowane więcej for internetowych. :kox:

Opublikowano

@Moskal przyznaj się ile Ci płaci Microsoft czy jak to sie oni nazywają.

Pewnie masz opanowane więcej for internetowych. :kox:

:polew:

a może moskal to przykrywka a tak serio to Bill ?

Opublikowano

@Moskal przyznaj się ile Ci płaci Microsoft czy jak to sie oni nazywają.

a może moskal to przykrywka a tak serio to Bill ?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

fajna fota :good:

to chyba najsłabsza fura w GT5 :)

karwa ten Jag na razie zamiata wszystko co jeżdzi :decayed:

podkręćcie go na 722 KM i posłuchajcie jak chodzi....jak maszyna do borowania zębów :decayed:

zabrałem się za robienie spec B

jaki Jag bro???

Opublikowano

fajna fota :good:

to chyba najsłabsza fura w GT5 :)

karwa ten Jag na razie zamiata wszystko co jeżdzi :decayed:

podkręćcie go na 722 KM i posłuchajcie jak chodzi....jak maszyna do borowania zębów :decayed:

zabrałem się za robienie spec B

jaki Jag bro???

strona 29 poczytaj moj post jest tam link gdzie wszystko napisane :good:

P.S pojawił się nowy patch 1.05 :naughty:

Opublikowano

P.S pojawił się nowy patch 1.05 :naughty:

co dodali ??

hamowanie w zakrecie ???

Opublikowano

Ja już nawet polubiłem te dogryzania i na mnie już nie działają :wink4:

Opublikowano

Ja już nawet polubiłem te dogryzania i na mnie już nie działają :wink4:

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.