Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gran Turismo 5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już nawet polubiłem te dogryzania i na mnie już nie działają :wink4:

mi to lata :decayed: o FORZIE nic nie napisze bo nie grałem w nią więc tyle na jej temat, a patch jest ciekawy moskal hehe

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

iks-klocki oporne jak beton widzę :decayed:

mnie irytuje tylko to, że to forum od dłuższego czasu jest za***istym śmietnikiem, w prawie każdym temacie jakieś głupoty nie na temat

lubie po prostu konkretne info a nie czytanie wpisów w stylu komentarze z onetu :wallbash:

od pisania głupot są spoty :)

generalnie Wesołych Świąt :)

dla iks-klocków również :decayed:

Opublikowano

T-żółw wbijaj na facebooka i ściągaj Jaguara :naughty:

:mysli:

no co ?

Już wiem o co chodziło z tym Jaguarem :wink4:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 21:58_________________________________________________

Panowie :naughty:

381e08589cc88fcem.jpg

:oklaski:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 22:00_________________________________________________

P.S pojawił się nowy patch 1.05 :naughty:

co dodali ??

hamowanie w zakrecie ???

j**any :polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

iks-klocki oporne jak beton widzę :decayed:

mnie irytuje tylko to, że to forum od dłuższego czasu jest za***istym śmietnikiem, w prawie każdym temacie jakieś głupoty nie na temat

lubie po prostu konkretne info a nie czytanie wpisów w stylu komentarze z onetu :wallbash:

od pisania głupot są spoty :)

generalnie Wesołych Świąt :)

dla iks-klocków również :decayed:

Ty wez wyluzuj troche, bo spinasz sie jak nie wiem...

Ja Cie betonem nie nazywam.

Na forum balagan? Ja widze to wrecz odwrotnie.

Jest porzadek i sa dzialy dla typowo luznych dyskusji [tj. ten].

Jak na razie w tym temacie jestes chyba jedyna osoba, ktora jakos nie moze wrzucic na luz.

Opublikowano

panowie pytanie

małe przyszło mi GT5 i właczam gre sciagłem update. i co teraz gra juz chodzi 5 godzin i pisze

Odczytywanie danych gry

Prosze nie wyłaczac systemu kiedy miga wskaznik dostepu do dysku twardego...

no bez jaj tyle czasu;/

co moze byc?

Opublikowano

no 5 godzin to troche za duzo, konsola Ci sie nie powiesila? ja bym po godzinie ja wylaczyl :decayed:

Opublikowano

Oszukali Cie, odkupie ją od Ciebie za pół ceny. :good:

Opublikowano

Oszukali Cie, odkupie ją od Ciebie za pół ceny. :good:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

az mnie korci żeby coś napisać , ale w innym temacie obiecalem , ze juz nie bede ;(

Czy to , ze pisałem :

przepraszam , juz nie bede

pod wpływem alkoholu moze zostać uznane za cos czego nigdy , przenigdy nie było???

Prosze moderatora o uwzględnienie prośby :notworthy:

Opublikowano
:mysli: ja bym to uznał jako okoliczność łagodzącą :naughty:
Opublikowano

Press X :polew: :polew:

Opublikowano

no 5 godzin to troche za duzo, konsola Ci sie nie powiesila? ja bym po godzinie ja wylaczyl :decayed:

:decayed:

Oszukali Cie, odkupie ją od Ciebie za pół ceny. :good:

:polew: :polew: :polew:

A ja powiem tak:

oszukali.jpg

I jak tam panowie postępy w GT5 :naughty:

Opublikowano

u mnie spoko Aspec 28 lvl Bspec 21 lvl, wszystkie licencje złote :evil:, eventy specjalne złote :decayed: prawie całe mam 2 srebra (alfa w grand tour i amg całe okrazenie) poza tym hmmm nie wiem... jak wymysle to napisze

Opublikowano

I jak tam panowie postępy w GT5 :naughty:

odpuścili , szkoda czasu :thumbdown:

Opublikowano

odpuścili , szkoda czasu :thumbdown:

ja nie odpuszczam mam wolne teraz więc non stop GT 5 :naughty:

Opublikowano

Pierwsza platyna z GT5 na forum pewnie bedzie @moicz'a

Opublikowano

Pierwsza platyna z GT5 na forum pewnie bedzie @moicz'a

nie wiem czy będę próbował jechać 2 wyścigi po 24h i podobno event vettela jest masakrycznie trudny, ale dzięki za wiarę we mnie :notworthy::good:

Opublikowano

jeden wyscig 24 godziny ? :blink:

Opublikowano

no masakra :wallbash: ten co to wymyślił jest jebn.... :wallbash: poza tym jest wyścig 4h i wyścig 9h ten ostatni może jeszcze się skuszę ale 24h wątpię a do tego dochodzi jeszcze Bspec i te same wyścigi

Opublikowano

no masakra :wallbash: ten co to wymyślił jest jebn.... :wallbash: poza tym jest wyścig 4h i wyścig 9h ten ostatni może jeszcze się skuszę ale 24h wątpię a do tego dochodzi jeszcze Bspec i te same wyścigi

a nie mozna w ten 24-godzinny wsadzić wirtualnego szofera ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.