Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

W b-spec to chyba po 35lvl sie dostaje red bulla na stałe do garażu.

Albo na brąz zrobić vettela teraz jest łatwiej zdobyć brąz bo obniżyli poprzeczke (ale tylko na brąz) po aktualizacji. Srebro i złoto bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W b-spec to chyba po 35lvl sie dostaje red bulla na stałe do garażu.

Albo na brąz zrobić vettela teraz jest łatwiej zdobyć brąz bo obniżyli poprzeczke (ale tylko na brąz) po aktualizacji. Srebro i złoto bez zmian.

A ja wam pokaże że zrobię złoto w Vettelu :polew: :polew: :polew:

Ale jeszcze nie teraz bo inne wyścigi trza przejść :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 27lvl w B-spec ale oprócz tego jest jeszcze coś jak klasa i tam ma - klasa 29 :mysli:

To jest w tych statach po wyścigu jak: prędkość, siła psychiczna, siła fizyczna, kariera i charakter.

Najlepiej czyba sobie wychować b-speca jak ma charakter oponowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6 gosci w Bspec :naughty: w tym jeden ma 26lvl a reszta 18,19 i idzie w górę

zastanawiam się co zrobić żeby kierowca uzyskał max kariery :mysli: mój gość ma już grubo ponad 160 wygranych wyścigów i 1/4 paska kariery :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6 gosci w Bspec :naughty: w tym jeden ma 26lvl a reszta 18,19 i idzie w górę

zastanawiam się co zrobić żeby kierowca uzyskał max kariery :mysli: mój gość ma już grubo ponad 160 wygranych wyścigów i 1/4 paska kariery :wallbash:

Ja chyba jedyny jeszcze nie odpalałem B-Speca :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam 6 gosci w Bspec :naughty: w tym jeden ma 26lvl a reszta 18,19 i idzie w górę

zastanawiam się co zrobić żeby kierowca uzyskał max kariery :mysli: mój gość ma już grubo ponad 160 wygranych wyścigów i 1/4 paska kariery :wallbash:

Ja do tej pory miałem jednego gościa w B-spec, obecnie klasa kierowcy to 30. Nie mylić z poziomem B-spec = tu mam 28. Wczoraj dokoptowałem do niego jeszcze dwóch gości, ich poziom przy tym moim doświadczonym rośnie bardzo szybko, szczególnie na wyścigach wytrzymałościowych.

Za klase B-spec 30 - jest trofeum :D właśnie wpadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@insane_Infinity a Ty jak teraz oceniasz GT5 po jakimś tam już czasie grania ? Bo wcześniej widziałem że wolałeś w NFS grać.

@moicz, wczoraj to szwagier przyjechał i rzeźniliśmy w A-spec troche, zawsze mi troche zdobył złotek :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj na noc zaczynam puszczać B-speca, a teraz właśnie ciśnie indy - 200 okrążeń.

Musi mi zdobyć tego red bulla ale do35 lvl jeszcze daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

julek na PS3 w GT5 gram teraz jedynie dlatego iż mi W PC zasilacz się spalił.czekam na nowy .hehe ...ale Czarnuch którego sobie wytrenowałem na B-Spec Daje Rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widze że można udostępniać auta dla znajomych, takie auto można sobie wtedy pożyczyć.

A nie jak wcześniej, że sie dawało i trzeba było liczyć na dobrą wole że odda :gwizdanie:

Druga sprawa to udostępnianie online kierowców B-sepc, na chwile to zrobiłem a w miedzy czasie ktoś chyba nimi zagrał i zarobili troche kasy dla mnie i doświadczenia :wink4: - trzeba wcisnąć - odbierz nagrodę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pije, oddałeś mi i jest wszystko w porządku. :wink4:

Poprostu dodali przydatną opcję. Bo np. Pablo mi pożyczył F1 Ferrari za 10mln i musiał liczyć na to że mu oddam.

Teraz może mi legalnie pożyczyć i auto pewnie samo wróci do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pije, oddałeś mi i jest wszystko w porządku. :wink4:

Poprostu dodali przydatną opcję. Bo np. Pablo mi pożyczył F1 Ferrari za 10mln i musiał liczyć na to że mu oddam.

Teraz może mi legalnie pożyczyć i auto pewnie samo wróci do niego.

A to nie sprawdzałem tej opcji, czyli mówisz że ktoś pożycza auto na określony czas i samo do Ciebie wróci bez żadnej łaski :mysli::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i jak tam ktoś się pisze jeszcze dzisiaj na ściganie :?:

Lista graczy na Niedzielne ściganko :kox:

PABLO

hhacek

Milczar

insane_Infinity

manny90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...