Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie myślałem, że to 4 to tyle ile planujesz grac, co w praktyce daje 6+ :kox: Ja mam podobnie o 20 mówię sobie pogram do 23 i obejrzę jakiś film..... godzina 1 w nocy, kurde filmu już się nie opłaca włączać, pogram do 2 i ide spać :decayed:

Tak jest zawsze :decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 16:44_________________________________________________

Moje PS3 Chodzi już tydzień :D:polew: :polew: NON Stop :naughty:

Nie przesadzaj, jak jedziesz do pracy to chyba dajesz jej odpocząć :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przyjmuj dziś i wysyłaj tego Jaga :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 23:33_________________________________________________i tak pisze coś ..hmmm "deklaruję się na niedziele " :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy dotrwa do Niedzieli ta Twoja deklaracja :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niee.czarnuch jeździ :D haha :polew:

Niewolnik ;(

:polew:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 23:32_________________________________________________Infinity poleciał do Ciebie Jaguar XJ 13 RACE CAR za 20 baniek, dbaj o niego :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl nowy patche 1.07

Jedno z ciekawszych zmian - ukrócili proceder handlu na allegro, bo autami za ponad 1 000 000 cr nie da sie handlować, mozna tylko wynając znajomemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl nowy patche 1.07

Jedno z ciekawszych zmian - ukrócili proceder handlu na allegro, bo autami za ponad 1 000 000 cr nie da sie handlować, mozna tylko wynając znajomemu.

No to ku^wa jak pożyczyłem wczoraj Infinity jaguara za 20 baniek i z aktualizował dzisiaj GT5 to mi go nie odda????

No i teraz nie może mi go oddać, także :wallbash:

moicz można jeszcze raz wygrać tego Jaguara XJ 13 RACE CAR bo jak go nie będę miał w garażu to nie zrobię w przyszłości platyny bo trzeba mieć wszystkie auta???

Jak sprawdzić które auta się wygrywa za poszczególne wyścigi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że nie jesteś jedynym takim przypadkiem i zrobią jakąś łatę odwracającą tego babola. Ogólnie lipa :thumbdown:

[edit]

Doczytałem teraz ocb... faktycznie lipa :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że nie jesteś jedynym takim przypadkiem i zrobią jakąś łatę odwracającą tego babola. Ogólnie lipa :thumbdown:

[edit]

Doczytałem teraz ocb... faktycznie lipa :shocked:

Szukam w necie gdzie jest rozpis wygranych samochodów w poszczególnych wyścigach..

http://www.granturismo.pl/forum/viewtopic.php?f=16&t=6086

Znalazłem => "Indy 500: XJ13 Race Car '66 (P)" Jaguara wygrałem za ukończenie wyścigu INDY 500 w wytrzymałościowych i pytanie jak nie mogę go już odzyskać od Insane Infinitiego to jak wygram ten wyścig ponownie czy Jaguara ponownie wygram bo jak nie to się bardzo wkurwie...???

Wybieram Red Bulla X2010 i odpalam by jak najszybciej to sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebujesz mieć wszystkich aut, do platyny potrzeba mieć 1000 samochodów w garażu, a nie wszystkie auta z gry.

Możesz nakupić 1000 gokartów najtańszych.

A babcia mówiła... dobry zwyczaj nie pożyczaj :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygrasz już samochodu tylko kaske[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 15:33_________________________________________________teraz jaguara możesz sobie kupić za 20 baniek :gwizdanie: ,

mój czarnuch jedzie teraz wytrzymałościowy 1000km suzuka

PABLO coś Ty zrobił że Ci tak lvl skoczył w Aspec ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem drugi raz wyścig Indy 500 po 2h gry i lipa nie ma wygranej auta tylko kasa i doświadczenie które już prawie do 36 lvl skoczyło.

To mnie pocieszyliście :)

nie wygrasz już samochodu tylko kaske[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 15:33_________________________________________________teraz jaguara możesz sobie kupić za 20 baniek :gwizdanie: ,

mój czarnuch jedzie teraz wytrzymałościowy 1000km suzuka

PABLO coś Ty zrobił że Ci tak lvl skoczył w Aspec ? :mysli:

Jak to co, przechodzę po kolei wyścigi w A-Specu bo jak wiesz B-Speca jeszcze nie urachamiałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie łam się, B-spec Ci wygra jaguara, a do @infinity to wpadniemy na chate i odbierzemy te 20 baniek.

Nie wiem czy wszystkim sie pojawił nowy filmik do ściągniecia z GT-TV czy tylko tym co odblokowali red-bulla ale jest nowy filmik o tym red-bull'u prototypie X2010 rozwijającego prędkość do 450km/h i osiągającego przeciążenia na zakrętach sięgające 8.75 G. :blink:

Filmik 250mb jakość HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo nie łam się, B-spec Ci wygra jaguara, a do @infinity to wpadniemy na chate i odbierzemy te 20 baniek.

Nie wiem czy wszystkim sie pojawił nowy filmik do ściągniecia z GT-TV czy tylko tym co odblokowali red-bulla ale jest nowy filmik o tym prototypie X2010 rozwijającego prędkość do 450km/h i osiągającego przeciążenia na zakrętach sięgające 8.75 G. :blink:

No właśnie, 20 baniek długu ma u mnie :baseball: :baseball: :baseball: :baseball: :baseball::decayed:[br]Dopisany: 25 Luty 2011, 16:23_________________________________________________

Pablo nie łam się, B-spec Ci wygra jaguara, a do @infinity to wpadniemy na chate i odbierzemy te 20 baniek.

Nie wiem czy wszystkim sie pojawił nowy filmik do ściągniecia z GT-TV czy tylko tym co odblokowali red-bulla ale jest nowy filmik o tym red-bull'u prototypie X2010 rozwijającego prędkość do 450km/h i osiągającego przeciążenia na zakrętach sięgające 8.75 G. :blink:

Filmik 250mb jakość HD

Wczoraj to zassałem ale lipa bo pod koniec tylko 2 razy było widać jak jedzie po torze a myślałem że pokażą pełne kółko jak Vettel nim jedzie :thumbdown:

A z tym Jaguarem jak on nie jest wymagany bo zdobycia platyny to kij z nim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było go udostepnić on-line dla znajomych a nie przesyłac. Teraz to lipa

Próbowaliście zdalnego wyścigu ?

Nie rozumiem tylko dlaczego gospodarz wyścigu może zapodać 1 kierowce, podczas gdy zapraszając kierowców od znajomych można wziąść ich więcej niż jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było go udostepnić on-line dla znajomych a nie przesyłac. Teraz to lipa

Człowiek się uczy na błędach nawet w takim GT5 :D

Teraz tak jest że jak pożyczysz auto udostępnione przez kolegę, i wybierasz go przechodzisz wyścig, po czym jak tylko zmienisz w garażu na inne auto to automatycznie wraca pożyczone auto do właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne zmiany wprowadzone w aktualizacji 1.07:

[Większe zmiany i nowe funkcje]

Rankingi znajomych

W Próbach driftu i Próbach czasowych możesz teraz wyświetlać tablice wyników zawierające tylko rezultaty swoich znajomych. Do tej pory znalezienie znajomych na ogólnej tablicy wyników było dość kłopotliwe. Teraz łatwiej możesz porównać swoje czasy z wynikami kumpli, co pozwoli ci prowadzić bardziej zaciętą rywalizację w gronie znajomych.

[Poprawienie wykrytych problemów]

- Do całkowitej liczby Punktów Osiągów (PO), będącej wyznacznikiem jakości auta, nie jest już wliczana wartość opon. Możesz teraz w poczekalni ustalać zarówno ograniczenia dotyczące Punktów Osiągów, jak i opon.

- Naprawiono problem, który powodował, że osiągi samochodów elektrycznych ulegały zmianie po pewnym czasie jazdy.

- Powtórki pobrane z list rankingowych zawodów sezonowych mogą już być odtwarzane bez żadnych problemów

[inne zmiany]

- Samochodami wartymi ponad 1 000 000 kr. (wliczając w to niezrealizowane kupony podarunkowe na samochody) nie można teraz handlować, co ma zlikwidować problemy występujące w procesie handlu. Wymiana samochodów między znajomymi powinna odbywać się za pośrednictwem systemu wynajmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...