Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gran Turismo 5


Rekomendowane odpowiedzi

no w Twoim wypadku to tylko wybujać się na kablu od pada:wallbash:

niemniej i tak mnie mocno wkoorwiła ta gra...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzisiaj zasiadłem po kilku miesięcznej przerwie, teraz tak jest że jak chcemy pograć w sieci z kimś kto wykupił któryś z nowych torów np. Spa czy ten z 30km prostej to my też musimy go wykupić, wcześniej wystarczyło się dołączyć i nie musieliśmy wykupować, heh Polyphony na każdym miejscu uprzykrza życie graczom ale z drugiej strony pewnie co druga osoba tak robiła :lol1:

Wg mnie ten tor z długą prostą 3 x 12km i zakręt 3km powinien być dodany za free aby można na nim testować ustawienia długości skrzyni biegów, chociażby tak jak w GT4...

Niemniej jednak dobrze było znów spotkać napaleńców którzy młócą na okrągło w GT5 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO tylko następnym razem może będzie jeszcze ktoś grał .

Przerwa i tak nie wpłynęła na twoją technikę jazdy , jeszcze dużo kilometrów mam do przejechania :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO tylko następnym razem może będzie jeszcze ktoś grał .

Przerwa i tak nie wpłynęła na twoją technikę jazdy , jeszcze dużo kilometrów mam do przejechania :wallbash:

Technikę nie, ale np. tam gdzie mogłem opóźniać hamowanie to teraz wcześniej hamowałem i uciekał cenny czas hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skromniś a gonił jak by go stado BMW goniło :kox:

Tak myślisz, normalnie jechałem :eusathink::lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra ktoś w GT5 ?????

Grają jeszcze ale prawdziwi maniacy :decayed:

Zawsze jak lookam na znajomych to oni siedzą i cisną w GT5 co prawda nie od nas z forum ale też można z nimi pocisnąć jak będziesz chciał w któryś dzień :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jestem maniakiem bo dzień w dzień ( jak dzieci pozwolą :wink: ) to staram się troszkę pośmigać.Kilka razy widziałem że jesteś online ale nie na GT5 .Jak coś to polatamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jestem maniakiem bo dzień w dzień ( jak dzieci pozwolą :wink: ) to staram się troszkę pośmigać.Kilka razy widziałem że jesteś online ale nie na GT5 .Jak coś to polatamy :wink:

Bo kupiłem Uncharted3 i nawet w tą grę nie mam czasu kiedy pograć hehe

Ale zagrać można tylko trzeba się ugadać kiedy, może w Niedziele :wink4:

---------- Post dopisany 02-05-2012 at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 16:24 ----------

Panowie ściągajcie GT Academy 2012 3GB do zassania.

http://pl.playstation.com/psn/news/articles/detail/item483423/Od-gracza-do-rajdowca-dzi%C4%99ki-GT-Academy-2012/

http://eu.gran-turismo.com/pl/news/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktoś jak uzyskać nagrody za GT ACADEMY ???

O jaką nagrodę Ci chodzi:question:

Wszystko pisze w info w tym GT Academy o co tam biega.

Będziesz szybki to zakwalifikujesz się do dalszych zmagań a później kariera kierowcy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wie ktoś jak uzyskać nagrody za GT ACADEMY ???

O jaką nagrodę Ci chodzi:question:

Wszystko pisze w info w tym GT Academy o co tam biega.

Będziesz szybki to zakwalifikujesz się do dalszych zmagań a później kariera kierowcy :grin:

jak zrobisz wyzwania za złoto to dostajesz samochód, który później możesz używać w GT5:wink:

ale sam jeszcze nie wiem jak go odebrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem i wyskoczyło mi że otrzymałem nagrodę i że wszystko pisze na www.gran turismo com jak pobrać. Wchodzę tam a tam coś takiego :

Otrzymuj wspaniałe nagrody za kończenie wyścigów!Jeśli otrzymasz złoto we wszystkich 5 zawodach w każdej rundzie, dostaniesz samochód do wykorzystania w Gran Turismo 5. Jeżeli wywalczysz brązowy lub lepszy medal we wszystkich rundach, dodatkowo zyskasz specjalny strój wyścigowy dla swojego awatara w „Gran Turismo 5”.Czas rozdania nagród i sposób ich otrzymania zostanie opisany na tej stronie w późniejszym terminie.:shock3:

To po co w academy wyskakuje ze wygrałem :eusathink::eusathink:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

michal_s87 jak coś znajdziesz to daj cynę co i jak aby pobrać auto , aha jeszcze jedno jak grałem w sieci to juz ktoś latał GTR z opisem gt academy a nie ma go normalnie w salonie :shock3::shock3:

---------- Post dopisany at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------

michal_s87 jak coś znajdziesz to daj cynę co i jak aby pobrać auto , aha jeszcze jedno jak grałem w sieci to juz ktoś latał GTR z opisem gt academy a nie ma go normalnie w salonie :shock3::shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak grałem w sieci to juz ktoś latał GTR z opisem gt academy a nie ma go normalnie w salonie :shock3::shock3:

jest do kupienia w salonie nissana, sam mam takiego:wink:

jeśli dobrze pamiętam to był częścią któregoś update'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nissana można dostać za licencję zrobioną na złoto, troszkę inna wersja kolorystyczna była do wygrania w sezonowych i tak jak pisze michał w sklepie

na nagrody trzeba poczekać pewnie w poźniejszych rundach będzie możliwość odebrania tych samochodów,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o GTR to są 3 jego wersje, różnią się modyfikacjami i mocą :kox:

Zasiadłem tylko na pierwszą rundę i brakuje mi z 0.3s do rekordu świata, ale sądzę że na padzie (czyt. na krzyżaku:grin:) nie ma już możliwości więcej wycisnąć tylko dobra kiera w łapę i ognia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moicz nie da się Ciebie dogonić:kwasny:

śrubowałeś te czasy czy to pierwszy lepszy przejazd?

muszę wrócić do GT bo zapomniałem jak się jeździ:wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...