Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] czy ktoś może doradzić w sprawie lamp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

sfinks ma takie plus xenon. wygladaja zajefajnie, ale jak swieca spytaj jego.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki zapytam

Opublikowano

Poproszę i opinie w tym wątku (nie tylko Priv) - napewno się przyda w przyszłości.

Sam może będę zainteresowany.

Opublikowano

Ja juz trochę odmłodziłem ale lampy zespolone i tańsze, żarówki normalne 2xH7 ale świecą dużo lepiej niż stare.

Dodam tylko iż napis że silniczki pasują ze starych lamp to jest prawda w 50%

Pasują na tyle że dźwignia niby pasuje w zaczep ale jest za długa a silnik nawet po zdjęciu obudowy nie zmieści się do środka cały (wystaje)

tu zdjęcie:

DSC00203a.jpg

Opublikowano

Ja juz trochę odmłodziłem ale lampy zespolone i tańsze, żarówki normalne 2xH7 ale świecą dużo lepiej niż stare.

Dodam tylko iż napis że silniczki pasują ze starych lamp to jest prawda w 50%

Pasują na tyle że dźwignia niby pasuje w zaczep ale jest za długa a silnik nawet po zdjęciu obudowy nie zmieści się do środka cały (wystaje)

tu zdjęcie:

fajnie wygląda ale zmień jeszcze gril na poliftingowy i bedzie cacy

Opublikowano

DSC00203a.jpg

to są depo , Tyc czy valeo?
Opublikowano

Depo

Opublikowano

a co to za halogeniki są? coś mi tam nie pasują

Opublikowano

halogeniki wstawiane soczewkowe, przecież nie ma ich w tych rocznikach, nie orginały.

Opublikowano

A sa takie lamoy zespolone tylko zeby byly z czarnymi srodkami?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

mam pytanko to jak sobie poradziles z tymi silniczkami bo zastanawiam sie nad zmiana a niechcial bym tracic elektrycznej regulacji reflektorow. jakie silniczka pasuja do tych lamp?

Opublikowano
mam pytanko to jak sobie poradziles z tymi silniczkami bo zastanawiam sie nad zmiana a niechcial bym tracic elektrycznej regulacji reflektorow. jakie silniczka pasuja do tych lamp?

Na początku zamontowałem bez silniczków aby zobaczyć jak audi się odmłodzi.

Potem te silniczki:

1. Nie mieszczą w żaden sposób (nawet bez obudowy)

2.Gdyby załozyć je w to miejsce co jest regulacja reczna, to ten bolec jest za długi nie byłoby regulacji.

Silniczki są z obudową i są normalnie założone tzn.bolec jest zapiety na odblask a silniczek opiera się tylko na plastiku (tu gdzie się je powinno zamontować). Silniczki unieruchomiłem za pomocą dwóch opasek i się sprawują bardzo dobrze.

Jedyny problem że nie można zalożyć tego dekielka od lamp, ale może by coś dało się wymyśleć. Narazie tak mam i działa dobrze.

Trzeba tylko uważać jak ktoś spłukuje wodą silnik z kurzu aby nie nalać do reflektorów wody.

Kostek również nie kupowałem tylko wykorzystałem ze starych reflektorów.

Opublikowano

ja kupiłem lampy DEPO zespolone z soczewka na D2S. pojezdzilem troche na H7 i przerobilem- kupujac przetwornice i D2S Philipsa na xenony. DEPO to dobra jakościowo firma. Lampy świecą naprawdę doskonale. Nie parują, pasuja idealnie. Nie ma sensu wydawac kasy na valeo.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kostek również nie kupowałem tylko wykorzystałem ze starych reflektorów.

Jak przerobiłeś kostki ze starych na nowy model lamp??

Opublikowano

Wyciągnołem ze starych lamp kostki i podłączyłem do nowych reflektorów (te nowe kostki odłaczyłem)

Oczywiście nie są zamontowane w obudowie reflektora tylko przy nim "wiszą" na kablach.

Przecież ważne aby to wszystko działało, i tak pewnie mało kto potem odłącza własnie te kostki, chyba że przy wymianie rozrządu.

Postaram się zrobić zdjęcia jak komuś potrzeba.

Muszę tylko jeszcze wstawić przekaźnik do długich, tzn aby soczefka nie gasła przy swiatłach długich.

Opublikowano

Jakbyś mógł to zarzucił byś parę fotek ciekaw jestem jak to zrobiłeś.

Opublikowano

DSC00205.jpg

Widać właśnie że napewno silniczki ze starych lamp by się nie zmieściły.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

bardzo dobry pomysl, tez o nich myslalem ale bardziej podobaja mi sie zespolone z kierunkiem:) tylko ze przerabiac blotnik trzeba, ale narazie i tak cala kase zeżarły mi bieżace wydatki, i nie zanosi sie na poprawe budżetu, takze póki co pozostaja lampy przedliftingowe, ale polecam jak najbardziej, bo robia ladna robote, odswiezaja wyglad auta:)))

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.