Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] czy ktoś może doradzić w sprawie lamp


pawson

Rekomendowane odpowiedzi

Poproszę i opinie w tym wątku (nie tylko Priv) - napewno się przyda w przyszłości.

Sam może będę zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz trochę odmłodziłem ale lampy zespolone i tańsze, żarówki normalne 2xH7 ale świecą dużo lepiej niż stare.

Dodam tylko iż napis że silniczki pasują ze starych lamp to jest prawda w 50%

Pasują na tyle że dźwignia niby pasuje w zaczep ale jest za długa a silnik nawet po zdjęciu obudowy nie zmieści się do środka cały (wystaje)

tu zdjęcie:

DSC00203a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz trochę odmłodziłem ale lampy zespolone i tańsze, żarówki normalne 2xH7 ale świecą dużo lepiej niż stare.

Dodam tylko iż napis że silniczki pasują ze starych lamp to jest prawda w 50%

Pasują na tyle że dźwignia niby pasuje w zaczep ale jest za długa a silnik nawet po zdjęciu obudowy nie zmieści się do środka cały (wystaje)

tu zdjęcie:

fajnie wygląda ale zmień jeszcze gril na poliftingowy i bedzie cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halogeniki wstawiane soczewkowe, przecież nie ma ich w tych rocznikach, nie orginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko to jak sobie poradziles z tymi silniczkami bo zastanawiam sie nad zmiana a niechcial bym tracic elektrycznej regulacji reflektorow. jakie silniczka pasuja do tych lamp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko to jak sobie poradziles z tymi silniczkami bo zastanawiam sie nad zmiana a niechcial bym tracic elektrycznej regulacji reflektorow. jakie silniczka pasuja do tych lamp?

Na początku zamontowałem bez silniczków aby zobaczyć jak audi się odmłodzi.

Potem te silniczki:

1. Nie mieszczą w żaden sposób (nawet bez obudowy)

2.Gdyby załozyć je w to miejsce co jest regulacja reczna, to ten bolec jest za długi nie byłoby regulacji.

Silniczki są z obudową i są normalnie założone tzn.bolec jest zapiety na odblask a silniczek opiera się tylko na plastiku (tu gdzie się je powinno zamontować). Silniczki unieruchomiłem za pomocą dwóch opasek i się sprawują bardzo dobrze.

Jedyny problem że nie można zalożyć tego dekielka od lamp, ale może by coś dało się wymyśleć. Narazie tak mam i działa dobrze.

Trzeba tylko uważać jak ktoś spłukuje wodą silnik z kurzu aby nie nalać do reflektorów wody.

Kostek również nie kupowałem tylko wykorzystałem ze starych reflektorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem lampy DEPO zespolone z soczewka na D2S. pojezdzilem troche na H7 i przerobilem- kupujac przetwornice i D2S Philipsa na xenony. DEPO to dobra jakościowo firma. Lampy świecą naprawdę doskonale. Nie parują, pasuja idealnie. Nie ma sensu wydawac kasy na valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostek również nie kupowałem tylko wykorzystałem ze starych reflektorów.

Jak przerobiłeś kostki ze starych na nowy model lamp??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnołem ze starych lamp kostki i podłączyłem do nowych reflektorów (te nowe kostki odłaczyłem)

Oczywiście nie są zamontowane w obudowie reflektora tylko przy nim "wiszą" na kablach.

Przecież ważne aby to wszystko działało, i tak pewnie mało kto potem odłącza własnie te kostki, chyba że przy wymianie rozrządu.

Postaram się zrobić zdjęcia jak komuś potrzeba.

Muszę tylko jeszcze wstawić przekaźnik do długich, tzn aby soczefka nie gasła przy swiatłach długich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry pomysl, tez o nich myslalem ale bardziej podobaja mi sie zespolone z kierunkiem:) tylko ze przerabiac blotnik trzeba, ale narazie i tak cala kase zeżarły mi bieżace wydatki, i nie zanosi sie na poprawe budżetu, takze póki co pozostaja lampy przedliftingowe, ale polecam jak najbardziej, bo robia ladna robote, odswiezaja wyglad auta:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...