Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

hmm...1h30min no to trzeba jakieś 200 km/h jechać :)

nierealne. probowalem. min 2 h i to nocą. sam przejazd przez poznan aby sie do autostrady dostac, zajmuje 0,5-1h... podobnie w Łodzi. tymbardziej w godzinach dojazdów do pracy...[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 15:46_________________________________________________

pewnie że tak tylko że za chwilę przejazd do Wawy jak otworzą nową bramkę będzie kosztował tyle co paliwo w jedną stronę .... trochę przeginka :naughty: :naughty:

no to można spróbować zmienić w najbliższą niedzielę :D ....

BTW.

Ale jest inne rozwiązanie .. trzeba kupić auto, które więcej pali i wtedy będzie można napisać ..

eeee te 40PLN w porównaniu 300PLN za paliwo w jedną stronę ;)

wierzysz, ze wybory do s cos zmienia? :cool1: dopoki nie zmieni sie ustawa o samorzadzie terytorialnym, wątpię. :cool1:

autostradom tak.

ale oplatom w szczegolnosci w takich wysokosciach jak w polsce, zdecydowane nie :disgust:

czas? biorac pod uwage ciagle remonty autostrad i ich najwieksza wade, czyli ich brak, ogromny scisk na drogach dojazdowych i zjazdowych, srednio sie go oszczedza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: co do trasy na Łódź to wyjechałem z Kosmonautów o 5:55, byłem w firmie 8:40 (z 10 minutową przerwą na Orlenie). Trasa bez szaleństw do 150 km/h. W zgierzu byłem chyba o 7:55, a potem już męczarnia :disgust: gdyby nie wyprzedzające się co chwila TIRy było by całkiem nieźle :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Musa ... czy wybory coś zmienią nie wiem - ale na pewno nic się nie zmieni jak na nie wyborcy nie będą chodzić :)

a w kwestii autostrada .. ze 2 dni temu miał być wyrok w apelacji w kwestii autostrady Wrocław - Kraków ..

ktoś ich zaskarżył i w pierwszej instancji wygrał, było odwołanie i nie znam wyniku

facet powiedział że nie zapłaci za non stop remontowaną autostradę i był przetrzymywany na bramkach chyba z 1.5h :)

a teraz tak piątkowo:

I always give 100% at work:

13% Monday

22% Tuesday

26% Wednesday

35% Thursday

...4% Friday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema to co się u Was dzieje na drogach to jakaś masakra jest. Ludzie wbiegają na czerwonym i nic sobie z tym nie robią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema to co się u Was dzieje na drogach to jakaś masakra jest. Ludzie wbiegają na czerwonym i nic sobie z tym nie robią :decayed:

wolna amerykanka New York po polsku :naughty::evil:[br]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano wleciałem na głogowska i było git ale wracałem przez Siepc czy jakoś tak i masakra. Korek jak sam skurysyn i te wahadła lkfhaslkjfhalksdjhfalksdjhflasjkdhflasdjhf :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zgadza się mnóstwo inwestycji zaczętych :)

i końca nie widać. Mostek na drodze Wrocław- Poznań robia już drugi rok i dalej nie widać efektów, jakby przynajmniej wiadukt budowali :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:, co tam z wieczorka slychac?

[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:07_________________________________________________w austrii oplata na tydzien jazdy po autostradach to 20 euronow a w pl za 50 km autostrady w kierunku na swiecko z poznania to 12 pln, normalnie dramat :kwasny:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 22:10_________________________________________________a w de smigam za darmo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano chopaki !

szukam lapa, w niedalekiej przyszłości będe chciał coś kupić

1.czas pracy na baterii min. 4 godz. (im więcej tym lepiej)

2. pamięć 1333 MHz - mój dysk zew. o wiele szybciej przesyła dane jak podłącze go do kompa z taką pamięcią

3. cena do 3k

4. musi mieć HDMI, i czytnik lini papilarnych.

Co byście polecali ?

troche się rozglądam nad HP serią ProBook tylko gwarancja 12 miesięcy troche mi nie pasi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano chopaki !

szukam lapa, w niedalekiej przyszłości będe chciał coś kupić

1.czas pracy na baterii min. 4 godz. (im więcej tym lepiej)

2. pamięć 1333 MHz - mój dysk zew. o wiele szybciej przesyła dane jak podłącze go do kompa z taką pamięcią

3. cena do 3k

4. musi mieć HDMI, i czytnik lini papilarnych.

Co byście polecali ?

troche się rozglądam nad HP serią ProBook tylko gwarancja 12 miesięcy troche mi nie pasi

w HP można wykupić przedłużenie gwarancji .. tylko chyba nie do wszystkiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemano chopaki !

szukam lapa, w niedalekiej przyszłości będe chciał coś kupić

1.czas pracy na baterii min. 4 godz. (im więcej tym lepiej)

2. pamięć 1333 MHz - mój dysk zew. o wiele szybciej przesyła dane jak podłącze go do kompa z taką pamięcią

3. cena do 3k

4. musi mieć HDMI, i czytnik lini papilarnych.

Co byście polecali ?

troche się rozglądam nad HP serią ProBook tylko gwarancja 12 miesięcy troche mi nie pasi

Kolego poszukaj na forum bo sporo było tematów.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163782.0;highlight=jaki+laptop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...