Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Madas jak tam twoja dzisiejsza trasa na letnich???

zmieniłem na zimówki :naughty:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:33_________________________________________________

ide spac[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________narson

miłego :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ide spac[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 22:31_________________________________________________narson

Dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dawno mnie nie było, ale 2 uczelnie ogarniam i cierpię na deficyt czasowy ciągle ;(

Kilka pytań bo szukałem dziś na forum ale ciężko znaleźć jednoznaczne informacje...

Zakupiłem cały tunel z polfita 2din i do tego navi RNS-D :gwizdanie:

Ktoś z okolic podpinał to, bo ja mam złe wspomnienia po bawieniu się z elektryką w poprzednim aucie...

I co trzeba dokupić żeby mieć wejście aux do podpięcia jakiejś muzyczki, żeby mi grało na głośniki, oczywiście im tańsze rozwiązanie tym lepiej, fm-transmiter odpada;)

Muszę w końcu na spota podjechać, aż wstyd tyle czasu mnie nie było :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera ale padnięty jestem, ile można odśnieżać, chyba zainwestuje w odśnieżarkę :gwizdanie: zna się ktoś na sprzęcie ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, przy domu odśnieżałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 23:27_________________________________________________hyhy dzisiaj na letnich kapciach się zakopałem na światłach :decayed: musiałem na wstecznym robić nawrotkę :decayed: :decayed:

na szczęście godzinę temu zmieniłem już oponki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, masakra dzisiaj była, Kalisz zapieprzony na maxa, wyjeżdżałem godzinę z jednej ulicy, godzinę jechałem z Kalisza do Ostrowa a potem prawie 3 godziny z Ostrowa do Swarzędza, max prędkość 70 w porywach (Kórnik-Poznań) a normalnie 40 :thumbdown: a wcale tak ślisko nie było, srane TIRy i dostawczaki nie piszę już o Matizach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę w kimono :)

Dobranoc szefie :)

nie, przy domu odśnieżałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 23:27_________________________________________________hyhy dzisiaj na letnich kapciach się zakopałem na światłach :decayed: musiałem na wstecznym robić nawrotkę :decayed: :decayed:

na szczęście godzinę temu zmieniłem już oponki :naughty:

Kiedy na spota przyjedziesz? :)

BTW - w najbliższą niedzielę chyba mnie nie będzie - mam mecz w Średzkiej Lidze Koszykówki. Gramy o 15:00... Chyba, że wyjątkowo zrobimy spota w Nowym Mieście (zobaczycie mnie w akcji, pośmiejemy się, Adas będzie miał bliżej :polew:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema :hi:

mam pytanko - może ktoś mądry mi powie o co kaman...

otóż coś mi hamulce się dziwnie zachowują - kiedyś po myjni jak wyjechałem to mi szumiał pedał hamulca i jakby coś w nim chlupotało.... no ale po przejechaniu 2-3 km juz było ok i był spokój...

ale teraz jak się żrobił mróz to mi pedał strasznie stwardniał i jak już mam auto na chodzi to mogę wcisnąć go z 2-3 cm i jest twardy... potem (w mrozie) troszkę wolno wraca na swoje miejsce i mam wrażenie jakby auto było hamowane przez ten czas...

jakieś pomysły? sugestie?

czy to tylko wężyk od servo a pompą czy może pompa albo servo jest walnięte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na spota przyjedziesz? :)

jak trochę przystopuję z inwestycjami :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...