Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze Fany i będzie nas 3 spoconych :)

Ja się nie pocę :kox:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:09_________________________________________________dziś na Hetmańskiej widziałem RS4 B7 :slina: ogień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

czarne czy czerwone no chyba, że grafitowe :mysli:

ja ostatnio stałem obok RS6 i w środku laska i tak się zastanawiałem po co jej tyle kucy jak 40 km/h śmigała, ciężarówką szybciej śmigałem, wkwia mnie coś takiego, stare baby w 911 i Cayenne Turbo :thumbdown:, moja matka śmiga S500 306 KM i też się wlecze na maxa

dzisiaj widziałem w akcji 911 Turbo robione przez tech-art, pewnie z 500 +, nieźle brzmiało i się odpychało :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne czy czerwone no chyba, że grafitowe :mysli:

ja ostatnio stałem obok RS6 i w środku laska i tak się zastanawiałem po co jej tyle kucy jak 40 km/h śmigała, ciężarówką szybciej śmigałem, wkwia mnie coś takiego, stare baby w 911 i Cayenne Turbo :thumbdown:, moja matka śmiga S500 306 KM i też się wlecze na maxa

dzisiaj widziałem w akcji 911 Turbo robione przez tech-art, pewnie z 500 +, nieźle brzmiało i się odpychało :evil:

1. RS4 B7 jeździ czarne na Szwajcarskich blachach

2. A to Porsze to takie szare ? .. to było na Stylach ;)

3. A mnie nie wkurza, sam czasem jadę 40 jak mi ktoś jedzie tak, że zęby mu widzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szare to chyba z brudu, ori czarne na czarnych tech-artach

40 km/h to ja mam na postoju :polew:

w Poznaniu widziałem czarne RS4 na szwajcarskich blacha, czerwone na poznanskich i grafitowe ale nie jestem pewny czy to nie był Arki swoim DTM w pakiecie RS, miał oznaczenia RS4 i to było ok 1,5 r. temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Karolu, ten film jest bardzo realistyczny. Dzieki za przestrogę i pewnie niejeden też podziękuje.

Do widzenia na spocie tym , którzy dotrą. Ja też planuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry :hi:[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 09:56_________________________________________________ja wpadne na spota na 100%[br]Dopisany: 21 Styczeń 2011, 09:57_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem po południu.

Przyznam, ze sie wzdrygnąłem na kilka scen z tego filmiku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem po południu.

Przyznam, ze sie wzdrygnąłem na kilka scen z tego filmiku

z jakiego??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szare to chyba z brudu, ori czarne na czarnych tech-artach

40 km/h to ja mam na postoju :polew:

w Poznaniu widziałem czarne RS4 na szwajcarskich blacha, czerwone na poznanskich i grafitowe ale nie jestem pewny czy to nie był Arki swoim DTM w pakiecie RS, miał oznaczenia RS4 i to było ok 1,5 r. temu

Bartas - Arki ma lakier Avus (błękit nieba), no i na bank nie jeździłby ze stickerami RS4 ;) (poza tym DTM 25Q nie ma dodatkowych oznaczeń poza "Q" - chociaż teraz już są bo Arek dołożył oznaczenia z 2.0 DTM na listwy tylnych drzwi).

Tutaj można sobie obejrzeć 1-ną z 250-ciu :naughty:: http://www.fourtitude.com/news/publish/Features/article_1698.shtml?page=3

Poznańska biała RS4 z karbon dachem zawitała w ubiegłym tygodniu do Wrześni :decayed: Do tego podjechała jeszcze jakaś babka grafitowym S4 Avantem B8 - myślałem, że jestem w raju :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno był to ciemny kolor tej RS4 na Poznańskich numer z podkładkami Auto Premium.

Wczoraj w nocy zaje..bali mi dekielki z felgi nosz jak się rano wk...wiłem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Pepin bardzo mocne i przyznam szczerze, że daje do myślenia, jak czasem zachowujemy się na drodze, dochodzi do nieszczęścia i tragedia na całe życie. Każdy kierowca powinien obejrzeć taki zestaw i zdać sobie sprawę, co może się zdarzyć na drodze, czasami poprzez moment nieuwagi. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...