Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

targi już od 5 lat są słabe :decayed:[br]Dopisany: 17 Marzec 2011, 18:33_________________________________________________jaki tu spokuj..... na na na na.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no już niebawem, ktoś będzie stawiał ... 4998 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrismen ja jestem za mini spotem, w końcu może się osobiście poznamy, ciekawe co Bart-S na to ? i o której godzinie się pojawi, mam nadzieję, że pogoda się trochę poprawi bo teraz to ujnia z grzybnią jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się zbieramy do Poz. 8:30 spotkanie z lekarzem - potem lecimy na Przeźmierowo obejrzeć RS-a :decayed:

Strzelam, że będziemy wracać ok. 10/11 - o 13:00 musimy być najpóźniej we Wrześni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

a Ty co sie tak skradasz :mysli:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________poweszyl i uciek, no :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________Adas pewnie pracujesz ,co? :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:58_________________________________________________spadam do pracy milego dzionka, narson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz się zbieramy do Poz. 8:30 spotkanie z lekarzem - potem lecimy na Przeźmierowo obejrzeć RS-a :decayed:

Strzelam, że będziemy wracać ok. 10/11 - o 13:00 musimy być najpóźniej we Wrześni.

zakładam, że 6 a nie 4 .. nie ma się co rozdrabniać na śrubki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć :hi: :hi:

a co Bartek na RSa się szykujesz :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:przebiegly:

a Ty co sie tak skradasz :mysli:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________poweszyl i uciek, no :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________Adas pewnie pracujesz ,co? :polew:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:58_________________________________________________spadam do pracy milego dzionka, narson

wciąż pracuję, przed chwilą byłem zawieźć panie z sanepidu do sklepu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki pewnie chcieli się spotkać wieczorem - a ja miałem poranny wyjazd (z Chrismenem się dogadałem, Vario do Ciebie nie mam aktualnego numeru albo wyłączyłeś telefon...)

Adaś dzięki za spotkanie :wink4::good:

Oglądałem tą RS4 - 132 000km (potwierdzone, silnik wymieniony ma dopiero 50 000km), wystawiona za 125 000 PLN. Nie pasuje mi przebieg i wyposażenie (jak na RS4 to jest to golas, najbardziej razi brak RNS-E). Na fotkach Misano czerwony kiepsko się prezentuje - na żywo lakier wygląda o wiele lepiej...

C16999414_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bartas... już teraz kupujesz?

Oczywiścnie nie tego co na zdjęciu :)

A dlaczemu? Znasz tą furę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S powinieneś mieć nowy numer do mnie, jak mi pisałeś, że zmieniasz numer to Ci odpisałem, że używam innego numeru od początku marca. Byłem w Luboniu więc gdzieś mogliśmy się spiknąć, może następnym razem się uda. Wysyłam Ci PW z nowym numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Bartek za spotkanie i pozdrowienia dla Gosi :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...