Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie u mnie jak zawsze zajebioza.....

Wymieniliśmy BRD na serię AWX, przełożyliśmy wadliwą pompe vacum na bardziej wadliwą i teraz wywala błąd 17964 Cisnienie doładowania - nie osiągnięta granica regulacji i wpada na 4 w notlauf.

BRD przeładowywało, a seria AWX niedoładowuje

Standard u mnie :D

---------- Post dopisany at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany at 00:16 ----------

Tablica

WTF ? czemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Jak to czemu - bo nie mieli pewnie do czego, no to znalezli. Na kolacje nie chcieli? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miej po prostu zawsze przy sobie ori tablice. Wrzuc ja na kolo zapasowe i tyle.

---------- Post dopisany at 22:21 ---------- Poprzedni post napisany at 22:20 ----------

Zapodaj sobie na allegro takie male magnesy neodymowe, przy nastepnych kontrolach przymocujesz na neodymy ori do nie ori i moga Cie wtedy w dzyndzel posmyrac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udało się, nie podobało się pedałom że przykleiłem ori prostokątną na tamtą i ta wystawała:facepalm:

Magnesy neodymowe mam, ale nie kleją się do tablic, więc musze jakoś zakombinować przyklejając do tablic jakąś blaszkę na stałe i dopiero wtedy da radę, ogólnie to tylko 20 zł za podbicie przeglądu więc w pompie ich mam:grin:

Ale nie byli najgorsi, bo dostałem mandat za postój w miejscu niedozwolonym, a za pasy mnie pouczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry :hi:

:facepalm:

Magnesy neodymowe mam, ale nie kleją się do tablic, więc musze jakoś zakombinować przyklejając do tablic jakąś blaszkę na stałe i dopiero wtedy da radę, ogólnie to tylko 20 zł za podbicie przeglądu więc w pompie ich mam:grin:

Ale nie byli najgorsi, bo dostałem mandat za postój w miejscu niedozwolonym, a za pasy mnie pouczył.

jak coś to zapraszam do siebie na SKP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:

---------- Post dopisany at 09:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:00 ----------

czy zloty ogólnopolskie musza być zawsze w takich terminach??? :facepalm: tylko raz trafiłem w lipcu :facepalm:

28 lipca wyjeżdża od nich ostatnia kolonia, a dzień po nas, albo tego samego dnia przyjeżdża następna - cieszę się, że się wcisnąłem w termin wolny :whistling:

rozumiem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arku sorki, że nie wpadłem ale rozwożenie skończyłem o 15 i musiałem jeszcze wrócić do firmy...zdążyłem na styk:wink: może innym razem wpadne, albo może podjedziesz do Poznania na jakiegoś mini spota:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...