Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
teraz jakbyś jechał od strony Konina to masz zwykłą szosę do Ostrowa, i kawałek za Ostrowem już się zaczyna "S" do której się włączą obwodnica z POZ i jest bajka :) Szybciej z Konina do Wrocka zajedziesz niż z Poznania ;)

S8 dopiero zaczyna Ci się jak wjeżdżasz do Oleśnicy, a konkretniej na jej obwodnicę. Ja akurat mieszkam pomiędzy Ostrowem, a Oleśnicą i każdemu, który się wybiera z Ostrowa do Oleśnicy odradzam trasę 25 (no chyba, że w nocy, ale też średnio) - raz, że za***ana totalnie ciężarówkami (wiadomo, krajówka w końcu), a dwa jej stan nie jest najlepszy, miejscami masz jakiś tam w miarę fajny asfalt, reszta to koleiny, które wręcz potrafią Cie na drugi pas wyrzucić. Polecam kiedyś z Ostrowa do Oleśnicy pojechać przez Odolanów, Sośnie (tam stacjonuje :decayed:) i Twardogórę. Droga do momentu wjazdu w dolnośląskie jest elegancka, do Odolanowa miejscami wyboje, ale od Odolanowa - bajka, trochę więcej zakrętów, ale czasowo lepiej, można zwiedzić sobie "królestwo" (czyt. fabrykę :decayed:) Mebli Bodzio, nawet chyba wychodzi krócej tędy do S8, niż byś miał jechać przez Międzybórz do Oleśnicy.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
teraz jakbyś jechał od strony Konina to masz zwykłą szosę do Ostrowa, i kawałek za Ostrowem już się zaczyna "S" do której się włączą obwodnica z POZ i jest bajka :) Szybciej z Konina do Wrocka zajedziesz niż z Poznania ;)

S8 dopiero zaczyna Ci się jak wjeżdżasz do Oleśnicy, a konkretniej na jej obwodnicę. Ja akurat mieszkam pomiędzy Ostrowem, a Oleśnicą i każdemu, który się wybiera z Ostrowa do Oleśnicy odradzam trasę 25 (no chyba, że w nocy, ale też średnio) - raz, że za***ana totalnie ciężarówkami (wiadomo, krajówka w końcu), a dwa jej stan nie jest najlepszy, miejscami masz jakiś tam w miarę fajny asfalt, reszta to koleiny, które wręcz potrafią Cie na drugi pas wyrzucić. Polecam kiedyś z Ostrowa do Oleśnicy pojechać przez Odolanów, Sośnie (tam stacjonuje :decayed:) i Twardogórę. Droga do momentu wjazdu w dolnośląskie jest elegancka, do Odolanowa miejscami wyboje, ale od Odolanowa - bajka, trochę więcej zakrętów, ale czasowo lepiej, można zwiedzić sobie "królestwo" (czyt. fabrykę :decayed:) Mebli Bodzio, nawet chyba wychodzi krócej tędy do S8, niż byś miał jechać przez Międzybórz do Oleśnicy.

Kaju z pewnością masz rację, ale wybacz nie znam takich skrótów, oceniam całokształt w trasie , i wybieram najlepszą jak dla mnie drogę. Uważam że jeśli jechałbyś w trasę na 600 km to wybierałbyś również w miare alternatywną dobrą drogę... ???

---------- Post dopisany at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ----------

:hi:
No to Wam powiem, że we Wrocławiu jest 10x mniej dziur niż w Poznaniu :-(

tu się mogę zgodzić, w ostatnią środę byłem we wrocku jak zmieniałem samochów firmowy

Wrocław w ciągu kilku lat na prawdę pod tym względem poszedł do przodu :whistling:

Od lat jadąc do Zakopca jechałem przez WRO, i za każdym razem była masakra, nie dość że dziury, to jeszcze drogi z kostki brukowej ( po wojennej ) MASAKRA, ale od momentu min otworzenia zachodniej obwodnicy WRO bardzo dużo się poprawiło.

no jak wymieniałem poprzednie auto prawie 4 lata temu to obwodnica w powijakach była i przez miasto w kierunku Jeleniej Góry(konkretnie na Karkonoską) jechałem prawie godzinę, a wjeżdżałem koło 9-10

Wogóle była masakra, do granic WRO można było zajechać w 2,5 h , a następną godzinę albo jechałeś prze centrum ( MASAKRA ) albo od razu przez MILENIJNY, gdzie cały tranzyt jechał, tak czy inaczej 1h schodziła. A i tak wszystkie drogi zjeżdżały się przy McDonald na wylocie z WRO. Teraz jest bajka, oby tylko coś zrobili z 5-tką POZ-WRO. Bo teraz jakbyś jechał od strony Konina to masz zwykłą szosę do Ostrowa, i kawałek za Ostrowem już się zaczyna "S" do której się włączą obwodnica z POZ i jest bajka :) Szybciej z Konina do Wrocka zajedziesz niż z Poznania ;)

widać, że coś dłubią tą "S-ke" i jeszcze Leszno rozdłubane. tak mi się przypomniało, że jak jechałem do Wrocka to właśnie w Lesznie byłem świadkiem jak kobietka wjechała b5-tką kolesiowi w dupe i cały prawy klosz z kablami zostawiła na jego haku:shock3: ... inną sprawą jest to, że koleś perfidnie jej się wciął przed nos na zwężeniu:facepalm:

Tak, rzeczywiście coś robią z drogą przez Leszno, ale jak dla mnie to ani nie jest eSka, ani obwodnica. No chyba że od strony POZ i WRO połączą to z odcinkiem testowym to wtedy coś będzie, ominiesz przynajmniej korków na światłach

---------- Post dopisany at 20:12 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

:hi:
No to Wam powiem, że we Wrocławiu jest 10x mniej dziur niż w Poznaniu :-(

tu się mogę zgodzić, w ostatnią środę byłem we wrocku jak zmieniałem samochów firmowy

Wrocław w ciągu kilku lat na prawdę pod tym względem poszedł do przodu :whistling:

Od lat jadąc do Zakopca jechałem przez WRO, i za każdym razem była masakra, nie dość że dziury, to jeszcze drogi z kostki brukowej ( po wojennej ) MASAKRA, ale od momentu min otworzenia zachodniej obwodnicy WRO bardzo dużo się poprawiło.

no jak wymieniałem poprzednie auto prawie 4 lata temu to obwodnica w powijakach była i przez miasto w kierunku Jeleniej Góry(konkretnie na Karkonoską) jechałem prawie godzinę, a wjeżdżałem koło 9-10

Wogóle była masakra, do granic WRO można było zajechać w 2,5 h , a następną godzinę albo jechałeś prze centrum ( MASAKRA ) albo od razu przez MILENIJNY, gdzie cały tranzyt jechał, tak czy inaczej 1h schodziła. A i tak wszystkie drogi zjeżdżały się przy McDonald na wylocie z WRO. Teraz jest bajka, oby tylko coś zrobili z 5-tką POZ-WRO. Bo teraz jakbyś jechał od strony Konina to masz zwykłą szosę do Ostrowa, i kawałek za Ostrowem już się zaczyna "S" do której się włączą obwodnica z POZ i jest bajka :) Szybciej z Konina do Wrocka zajedziesz niż z Poznania ;)

widać, że coś dłubią tą "S-ke" i jeszcze Leszno rozdłubane. tak mi się przypomniało, że jak jechałem do Wrocka to właśnie w Lesznie byłem świadkiem jak kobietka wjechała b5-tką kolesiowi w dupe i cały prawy klosz z kablami zostawiła na jego haku:shock3: ... inną sprawą jest to, że koleś perfidnie jej się wciął przed nos na zwężeniu:facepalm:

Tak, rzeczywiście coś robią z drogą przez Leszno, ale jak dla mnie to ani nie jest eSka, ani obwodnica. No chyba że od strony POZ i WRO połączą to z odcinkiem testowym to wtedy coś będzie, ominiesz przynajmniej korków na światłach

Opublikowano

Kaju z pewnością masz rację, ale wybacz nie znam takich skrótów, oceniam całokształt w trasie , i wybieram najlepszą jak dla mnie drogę. Uważam że jeśli jechałbyś w trasę na 600 km to wybierałbyś również w miare alternatywną dobrą drogę... ???

Jasne, że tak, po prostu widzę, że niektórzy tutaj jeżdżą po kraju i akurat tą drogę mogę podpowiedzieć, a czy ktoś spróbuje sobie raz drugi czy piąty i mu będzie wygodniej i szybciej - jego wola, ja tylko podrzucam, co się dzieje na tych dwóch trasach, powiem tak, przez Twardogórę jak jeździłem, to tylko na odcinku może 1,5-2km musiałem jechać max 70 przy glebie 61cm (gdzie osłone miski olejowej miałem niecałe 6cm nad ziemią), bo wyżej mogłem przytrzeć. Przez Międzybórz taką prędkością jechałem 3/4 trasy, bo tir przed Tobą, tir z przeciwka - nawet przy prawie 190PS pod butem nie zawsze była okazja, żeby to wyprzedzić, a jak już wyprzedziłeś - pojawiał się następny :wink: po prostu jeśli ktoś czasowo musi podgonić, to jest to perfekcyjna wręcz alternatywa na tym odcinku :wink:

Opublikowano

Kaju z pewnością masz rację, ale wybacz nie znam takich skrótów, oceniam całokształt w trasie , i wybieram najlepszą jak dla mnie drogę. Uważam że jeśli jechałbyś w trasę na 600 km to wybierałbyś również w miare alternatywną dobrą drogę... ???

Jasne, że tak, po prostu widzę, że niektórzy tutaj jeżdżą po kraju i akurat tą drogę mogę podpowiedzieć, a czy ktoś spróbuje sobie raz drugi czy piąty i mu będzie wygodniej i szybciej - jego wola, ja tylko podrzucam, co się dzieje na tych dwóch trasach, powiem tak, przez Twardogórę jak jeździłem, to tylko na odcinku może 1,5-2km musiałem jechać max 70 przy glebie 61cm (gdzie osłone miski olejowej miałem niecałe 6cm nad ziemią), bo wyżej mogłem przytrzeć. Przez Międzybórz taką prędkością jechałem 3/4 trasy, bo tir przed Tobą, tir z przeciwka - nawet przy prawie 190PS pod butem nie zawsze była okazja, żeby to wyprzedzić, a jak już wyprzedziłeś - pojawiał się następny :wink: po prostu jeśli ktoś czasowo musi podgonić, to jest to perfekcyjna wręcz alternatywa na tym odcinku :wink:

Kaju, w przyszłości z pewnością wezmę pod uwagę Twoje wskazówki, także dziękuję serdecznie, zawsze lepiej wiedzieć więcej niż mnie :)

Opublikowano
:hi::wink:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::wink::hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
teraz jakbyś jechał od strony Konina to masz zwykłą szosę do Ostrowa, i kawałek za Ostrowem już się zaczyna "S" do której się włączą obwodnica z POZ i jest bajka :) Szybciej z Konina do Wrocka zajedziesz niż z Poznania ;)

Polecam kiedyś z Ostrowa do Oleśnicy pojechać przez Odolanów, Sośnie (tam stacjonuje :decayed:) i Twardogórę.

kaju,mam tez rodzinke w Cieszynie :)

Opublikowano
teraz jakbyś jechał od strony Konina to masz zwykłą szosę do Ostrowa, i kawałek za Ostrowem już się zaczyna "S" do której się włączą obwodnica z POZ i jest bajka :) Szybciej z Konina do Wrocka zajedziesz niż z Poznania ;)

Polecam kiedyś z Ostrowa do Oleśnicy pojechać przez Odolanów, Sośnie (tam stacjonuje :decayed:) i Twardogórę.

kaju,mam tez rodzinke w Cieszynie :)

Patrz, jaki świat mały, kolega michu93 jest z Cieszyna :wink: podrzuć na PW dane rodzinki, może skojarzę, moja żona na pewno :wink:

Opublikowano

doberek :hi:

Opublikowano
:hi: Udanego weekendu Panowie!
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi::hi:

Kuba dzisiaj w pracy widzę

Opublikowano
:hi: Łobuzy ...
Opublikowano

DO:bry: jak te wolne dni szybko uciekają :/

Opublikowano

Dobry , w sumie nie dobry ale witam :hi:

Opublikowano

wojtku czemu nie dobry co sie stało?

Opublikowano
  • Autor

Tak będąc w Poznaniu wczoraj i dzisiaj patrząc na cene paliwa to w Poznaniu jest o wiele taniej niż u mnie i dlaczego tak? :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.