Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak będąc w Poznaniu wczoraj i dzisiaj patrząc na cene paliwa to w Poznaniu jest o wiele taniej niż u mnie i dlaczego tak? :facepalm:

Bo tak chciałby biedronki? :eusathink:

:decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Tak będąc w Poznaniu wczoraj i dzisiaj patrząc na cene paliwa to w Poznaniu jest o wiele taniej niż u mnie i dlaczego tak? :facepalm:

Bo tak chciałby biedronki? :eusathink:

:decayed:

Po prostu masakra z cenami przesada masakryczna :facepalm:

Opublikowano

Do mnie też jak się pojedzie, a mieszkam na pograniczu dolnego śląska z wielkopolską, to cena potrafi się różnić w odległości może 30km o nawet 17-19gr :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Do mnie też jak się pojedzie, a mieszkam na pograniczu dolnego śląska z wielkopolską, to cena potrafi się różnić w odległości może 30km o nawet 17-19gr :whistling:

w Poznaniu ta cena to 30gr na LPG:facepalm:

Opublikowano

Dla mnie ta cena jest super ;) przy spalaniu 20+

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
  • Autor
Dla mnie ta cena jest super ;) przy spalaniu 20+

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

no dla was tak owszem :wink::wink: ale mówie niby 70 km a jaka różnica w cenie :facepalm:

Opublikowano

W PWR diesel wczoraj 5,27 gr na Shellu i 5,29 na Lotosie - w Poznaniu jest troszkę drożej , rozumiem Arek że w Słupcy jeszcze więcej?

Opublikowano
Dla mnie ta cena jest super ;) przy spalaniu 20+

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

no dla was tak owszem :wink::wink: ale mówie niby 70 km a jaka różnica w cenie :facepalm:

no a jak se kto zakupy w LIDLu zrobi to a 30gr taniej na Shellu ...

Opublikowano
W PWR diesel wczoraj 5,27 gr na Shellu i 5,29 na Lotosie - w Poznaniu jest troszkę drożej , rozumiem Arek że w Słupcy jeszcze więcej?

:slina::slina::slina:

Opublikowano
Dobry , w sumie nie dobry ale witam :hi:

dlaczego nie dobry?

Opublikowano
Dobry , w sumie nie dobry ale witam :hi:

dlaczego nie dobry?

wojtku czemu nie dobry co sie stało?

Porysowałem tylni zderzak jak sierota - fotka w wątku, i ogólnie stan lakieru w całym aucie pozostawia wiele do życzenia:kwasny:

Dobrze że chociaż barca przejebała :wink:

A ja tankuje na lotosie, dynamica za 5.69, dużo taniej w Poznaniu macie o jakieś 30 gr, fajnie..

Opublikowano

Wojtas, nie masz sie czym martwic. Ja tydzien po lakierniku, tez malowany tyl zajechalem pod zaspe sniegu... tez zderzak porysany. a byla perelka ... sie wkurzylem ale co zrobic. jeszcze chwila i polerka czeka od zimy...

Vario... dobrze to bylo za mlodych czasow. ja pamietak ceny z przed kilkunastu lat... 29 gr / litr :)

wtedy to bylo dobrze :)

Opublikowano

witam :hi:

Opublikowano

:hi: wszystkim

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

Grzesiu, miałeś już sesję ze SLO?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Nie, jeszcze nie było fotek Vario

Opublikowano

mam nadzieję, że pamiętasz o mnie :whistling:

Opublikowano

spokojnie :) Tylko muszę się wybrać tam w Wasze strony Poznańskie hehe

Opublikowano

oki

Opublikowano

Vario pracujesz w sobote ? czy weekendujesz :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.