Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jak nastroje po pierwszym dniu pracy po takiej długiej przerwie panowie?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja na leniu dzisiaj

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

Opublikowano
Ja na leniu dzisiaj

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

nic mi nie mów. ja przez cały tydzien len. a dzis to musiałem do pracy sie zmuszac.

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

:hi:Gzresiu jeszcze raz wielkie dzięki za pakiet light:decayed: ja jeszcze dzisiaj kończe majówkę bo nie ma pracy:grin:

musisz jeszcze wpasc na dokonczenie i proponuje od razu wsadzic ledy do sufitu.

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

mam do zamienienia sedana a4 b5 2000r. ajm. najlepiej na bardzo podobny z tym ze avant.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-niunia-zamienie-avanta-124645/

za auto moge ręczyć.

Opublikowano

:decayed: Grześko, mogę liczyć na fotki lamp na e-mail?? [email protected]

Na razie auto potrzebne, ale myślę, że może w przyszłym tygodniu lampki podrzucę na korektę? :naughty:

Opublikowano

wysyłałem ci przeciesz fotki lamp.

spoko. silniczek znalazłem. układ tez mam.

Opublikowano
Ja na leniu dzisiaj

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

nic mi nie mów. ja przez cały tydzien len. a dzis to musiałem do pracy sie zmuszac.

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

:hi:Gzresiu jeszcze raz wielkie dzięki za pakiet light:decayed: ja jeszcze dzisiaj kończe majówkę bo nie ma pracy:grin:

musisz jeszcze wpasc na dokonczenie i proponuje od razu wsadzic ledy do sufitu.

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

mam do zamienienia sedana a4 b5 2000r. ajm. najlepiej na bardzo podobny z tym ze avant.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-niunia-zamienie-avanta-124645/

za auto moge ręczyć.

Grześku, czy to ta sama, która stała obok Twojej, jak odbierałem bixy i RNS-D? Jeśli tak, to ja też za to auto ręczę, poznane osobiście :hi:

Opublikowano
Ja na leniu dzisiaj

Vario Customs - zmiana koloru auta powłokami Plastidip - dystrybutor felg ROTIFORM

nic mi nie mów. ja przez cały tydzien len. a dzis to musiałem do pracy sie zmuszac.

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

:hi:Gzresiu jeszcze raz wielkie dzięki za pakiet light:decayed: ja jeszcze dzisiaj kończe majówkę bo nie ma pracy:grin:

musisz jeszcze wpasc na dokonczenie i proponuje od razu wsadzic ledy do sufitu.

---------- Post dopisany at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

mam do zamienienia sedana a4 b5 2000r. ajm. najlepiej na bardzo podobny z tym ze avant.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-niunia-zamienie-avanta-124645/

za auto moge ręczyć.

Grześku, czy to ta sama, która stała obok Twojej, jak odbierałem bixy i RNS-D? Jeśli tak, to ja też za to auto ręczę, poznane osobiście :hi:

dokładnie ta sama.

jak coś to napisz tu

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-niunia-zamienie-avanta-124645/

autko naprawde ok. tylko za małe sie zrobiło:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

Pany takie pytanie.

Wie ktoś może o jakieś robocie ? Poznań okolice coś? Bo szukam czegoś nowego może coś wiecie ?

Opublikowano

czesc

zna ktoś namiary na kogoś kto ma do sprzedania pewne silniki do AVFa dla Kuby ?? PILNE ??

Opublikowano
wysyłałem ci przeciesz fotki lamp.

spoko. silniczek znalazłem. układ tez mam.

Niestety nic nie otrzymałem :kwasny:

Opublikowano

poszło jeszcze raz

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

czesc

zna ktoś namiary na kogoś kto ma do sprzedania pewne silniki do AVFa dla Kuby ?? PILNE ??

co sie tam stało?

Opublikowano

:hi:

z tego co zauważyłem maile wysłane z polskich skrzynek na gmaila czasami nie docierają, ja wysłałem kilka dni temu z o2 na gmail i cisza, nie ma nic, z gmail na gmail idą w sekundę :whistling:

Opublikowano
Pany takie pytanie.

Wie ktoś może o jakieś robocie ? Poznań okolice coś? Bo szukam czegoś nowego może coś wiecie ?

znasz niemiecki i znasz się na logistyce ?

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

:hi:

z tego co zauważyłem maile wysłane z polskich skrzynek na gmaila czasami nie docierają, ja wysłałem kilka dni temu z o2 na gmail i cisza, nie ma nic, z gmail na gmail idą w sekundę :whistling:

potwierdzam, też ma z tym problem z mojego serwera pocztowego i ja dostaję zawsze a są tłumacze, którzy nie dostają i trzeba wysyłać z zewnętrznego konta :(

Opublikowano

:siema:

Jakbyście nie mieli co robić w niedzielę o 12stej to zapraszam do Leszna, zlocik jest ogranizowany, dużo osob się zapowiedziało więc może być ciekawie, to chyba 1edycja wiec za dużo pewnie nie ma co wymagać . Tutaj jakieś info :

942150_374809675968801_557375870_n.jpg

i na facebooku:

https://www.facebook.com/events/168641026617885/?notif_t=plan_user_invited

Moźniej można by pojechać nad jeziorko na grilla, lub tam sobie zrobić, dużo opcji;)

:a4fan:

Opublikowano
poszło jeszcze raz

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:44 ----------

czesc

zna ktoś namiary na kogoś kto ma do sprzedania pewne silniki do AVFa dla Kuby ?? PILNE ??

co sie tam stało?

niestety silnik sie wysrał :thumbdown:
Opublikowano

Witam jak nie urok to sraczka silnik od laluni skończył się zatarł się AVF - bynajmniej potrzebny nowy jakby ktoś coś gdzieś wiedział wdzięczny będę za szybki kontakt, z uwagi na kupe roboty oraz na latanie za tym badziestwem mogę być nie osiągalny ale tu zawsze: 533 037 007

Opublikowano

kurde Kuba lipa.. co się dokładnie stało ? Przedtem były jakieś sygnały że silnik się kończy ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.