Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, możecie mi koledzy polecić jakiś sprawdzony warsztat gdzie wymienią mi rozrząd? Okolice Wrześni, Jarocina. Orientuje się też ktoś ile będzie mnie kosztowała robocizna?

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zawsze chciałem to zrobić..

z drugiej strony przerost formy nad treścią..

dotarłem do nakładania FK 1000p na dojazdówkę :facepalm:

Opublikowano

haha co za patol. To tu pod autostradą jak się od środy jedzie :grin:

arek czemu nie dzwoniłeś w środę?

Opublikowano
  • Autor
haha co za patol. To tu pod autostradą jak się od środy jedzie :grin:

arek czemu nie dzwoniłeś w środę?

Tomek dzwoniłem do Ciebie z 4 razy ale nie odebrałeś

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Pany takie pytanie. Dzisiaj odpaliłem samochód wycofałem a jak chciałem do przodu jechać to tak jakby się dusił samochód dopiero po przegazowaniu go do 6 tys obrotów z 2-3 razy dopiero jechał normalnie co to może być? dodam że to nie jest 1 raz

Opublikowano
haha co za patol. To tu pod autostradą jak się od środy jedzie :grin:

arek czemu nie dzwoniłeś w środę?

Tomek dzwoniłem do Ciebie z 4 razy ale nie odebrałeś

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Pany takie pytanie. Dzisiaj odpaliłem samochód wycofałem a jak chciałem do przodu jechać to tak jakby się dusił samochód dopiero po przegazowaniu go do 6 tys obrotów z 2-3 razy dopiero jechał normalnie co to może być? dodam że to nie jest 1 raz

no gdzie ? nic nie miałem na tel

Opublikowano
  • Autor
haha co za patol. To tu pod autostradą jak się od środy jedzie :grin:

arek czemu nie dzwoniłeś w środę?

Tomek dzwoniłem do Ciebie z 4 razy ale nie odebrałeś

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

Pany takie pytanie. Dzisiaj odpaliłem samochód wycofałem a jak chciałem do przodu jechać to tak jakby się dusił samochód dopiero po przegazowaniu go do 6 tys obrotów z 2-3 razy dopiero jechał normalnie co to może być? dodam że to nie jest 1 raz

no gdzie ? nic nie miałem na tel

dzwoniłem o 9:45 10:05 10:28 dzwoniłem sygnał był

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

to już wiem czemu nie mogłem się z Wrześni wydostać o 15

no właśnie Michale :D dawno tu Ciebie nie widziałem :jerk:

Opublikowano

z zastrzeżonego ?

Opublikowano
  • Autor
z zastrzeżonego ?

wiesz nie wiem być może ale nie pamiętam

Opublikowano
z zastrzeżonego ?

wiesz nie wiem być może ale nie pamiętam

no to przestaw następnym razem bo mam zablokowane :whistling:

Opublikowano

:hi: No zaszalała z tym czyszczeniem:decayed: ciekawe jaki koszt tego wyszedł??:whistling:

A w niedziele planujemy jakiegoś spota??

Opublikowano

Ok 12:00 wydzwonił, widziałem akcję :decayed: Obok pod wiaduktem tradycyjnie 3 wozy ITD, chłopaki nie wiedzieli co robić, biegali jak z pęcherzem :decayed:

Opublikowano

Ok 12:00 wydzwonił, widziałem akcję :decayed: Obok pod wiaduktem tradycyjnie 3 wozy ITD, chłopaki nie wiedzieli co robić, biegali jak z pęcherzem :decayed:

no to o 15 jeszcze wszystko było zablokowane :facepalm: szczęście że przez Białężyce można na Środę wyjechać

Opublikowano

no laska jest mega tylko ciekawe czy w chacie też tak sprzata :lol:

Opublikowano
no laska jest mega tylko ciekawe czy w chacie też tak sprzata :lol:

dobry temat?

Opublikowano

też właśnie rozkminiam co Lele i skubiii89 wypisują... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
z zastrzeżonego ?

wiesz nie wiem być może ale nie pamiętam

no to przestaw następnym razem bo mam zablokowane :whistling:

toć dlaczego nie mogłem się połączyć :kox: a w pon masz czas ?

Opublikowano

chyba tak, zobaczę jeszcze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.