Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

tam na wiadukcie powinna być autostrada niemiecka :polew:

uwielbiam nocą ten łuk :kox:

tzn uwielbiałem :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra z tymi nowymi zakazami koło wildy :facepalm:
Dzisiaj 3 radiowozy łapały w tym miejscu, taki mieli ruch. Dwóch Panów na hulajnogach na Jadzi przy browarze wyłapywało tych, którzy przy skręcie w lewo się poczaili i próbowali nadrobić błąd jadąc prosto w kierunku PKP. Także akcja wielce skoordynowana. Po 20 minutach była wymiana całej ekipy na nowych, pewnie musieli limity nadgonić. :whistling:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a IMO likwidacja lewoskrętów to kwestia kiepskiej nauki i przygotowań do prawa jazdy i ogólnego lenistwa i "zamerykańszczenia" polskiego społeczeństwa .. żeby nie użyć de...lizmu jakim się ślepo zachłystujemy ;)

...kiedyś kierowca mógł sobie wyobrazić, że np skręcając w prawo i widząc, że jest przejście, że trzeba ich przepuścić - teraz montują dodatkowe światłą mrugające ...

"słuchaj pacanie-kierowco .. idą piesi" .... no i za darmo tego się nie robi ...

to jest jak z lekarzami ... dają Ci tabletki na ból głowy zamiast znaleźć prawdziwy powód - czyli beznadziejna edukacja ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde Pepin dobrze to ująłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz dla odmiany miła informacja, odliczanie czasu do zmiany świateł w Płocku. Tak prosta konstrukcja, a cieszy. 100% więcej zadowolenia, aniżeli warte krocie "inteligentne" systemy sterowania, które psu na budę. Stanie w korku i na czerwonym nigdy nie było tak przyjemne, w Bydgoszczy też to widziałem, a gdzie jeszcze są?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w kopenhadze widziałem 1 raz 3 lata temu - zajefajna sprawa szczególnie kiedy stoisz jako pieszy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w kopenhadze widziałem 1 raz 3 lata temu - zajefajna sprawa szczególnie kiedy stoisz jako pieszy !

aha Fantastic poradziłem sobie elegancko z tymi tłoczkami kluczem do szlifierki i ściskiem stolarskim który go przytrzymywał i trochę naciskał - tłoczek wkręcał jednym paluszkiem

ty na miejscu jesteś czy zagranicą , bo ostatnio widziałem twojego golfika na ulicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Powitać z rana

---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Oferta - Audi S4 - Witam do sprzedania posiadam Audi S4 B5. Auto na dzień dzisiejszy legitymuje się mocą 400 KM mechanicznych. Auto w stanie bdb zarów

---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Slo dla Ciebie coś :naughty:

AUDI S4 (3274760387) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

Oferta - Audi A4 - Mam do sprzedania AUDI A4 tuningowane przez profesjonalną firmę ABT w Niemczech/samochód został zakupiony od właściciela/ma bardz

---------- Post dopisany at 08:56 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ----------

Norbi dla Ciebie coś ;)

Audi S4 B6 BBK 4.2 V8 40V (3272310253) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

---------- Post dopisany at 09:00 ---------- Poprzedni post napisany at 08:56 ----------

kosa :slina::shock3:

AUDI RS4 Line Navi DvD Ksenon Quattro!/TURBO! (3263830434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhymm gdyby to był Vaciak co by go w koszta wrzucić to byśmy pomyśleli :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

w kopenhadze widziałem 1 raz 3 lata temu - zajefajna sprawa szczególnie kiedy stoisz jako pieszy !

aha Fantastic poradziłem sobie elegancko z tymi tłoczkami kluczem do szlifierki i ściskiem stolarskim który go przytrzymywał i trochę naciskał - tłoczek wkręcał jednym paluszkiem

ty na miejscu jesteś czy zagranicą , bo ostatnio widziałem twojego golfika na ulicach?

ja jestem za gr,

Kasia piłuje po wrześni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...