Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Rafal a gdzie fura?

na warsztacie sprawdzają zawieszenie bo coś nie halo jest, ciężko chodzi kierownica, na szczęście pompa jest ok, wahacze na gwarancji więc lepiej to wykorzystać w porę, ale już nie wytrzymuję tej rozłąki :grin: , w końcu przyszły ramki i nie mogę się doczekać jak dzieciak żeby je założyć...taki mały szczegół a oko i tak cieszy:wink:

w końcu stary masz ramki klubowe :kox::grin:

tylko, że to tak jakbym miał klucze od domu ale nie miałbym domu :polew:

Bardzo dobrze obrałeś to w słowa :polew:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bartek już w PL?? home sweet home?:wink:

Opublikowano
Bartek już w PL?? home sweet home?:wink:

yep, po 2 dniach w garażu - tydzień będzie wyglądał podobnie. Z 21 aut mam zrobione 1 (i pół :decayed:).

Opublikowano
  • Autor
Bartek już w PL?? home sweet home?:wink:

yep, po 2 dniach w garażu - tydzień będzie wyglądał podobnie. Z 21 aut mam zrobione 1 (i pół :decayed:).

to prawie jak 2 :polew:

Opublikowano
Bartek już w PL?? home sweet home?:wink:

yep, po 2 dniach w garażu - tydzień będzie wyglądał podobnie. Z 21 aut mam zrobione 1 (i pół :decayed:).

pamiętaj, że zaokrągla się zazwyczaj w górę, czyli powiedzmy, że 2:decayed::decayed:

Opublikowano

:facepalm: bartas... obiecales :decayed:

Rosool... mogles mowic bo dwie ramki mam na zbyciu:wink:

Opublikowano

a tego nie wiedziałem...szkoda tylko, że u jarko jest taki długi termin...tylko miesiąc czekałem:grin:

Opublikowano
Bartek już w PL?? home sweet home?:wink:

yep, po 2 dniach w garażu - tydzień będzie wyglądał podobnie. Z 21 aut mam zrobione 1 (i pół :decayed:).

pamiętaj, że zaokrągla się zazwyczaj w górę, czyli powiedzmy, że 2:decayed::decayed:

w fizyce błąd zaokrągalny jest w góre dla jednej liczby znaczącej lub dwuch przy x>30% pzzry uwzględnieniu rozkładu Studenta–Fishera dla n<30.

wiec za cholerę nie da sie otrzymać wyniku 2 nawet po uwzględnieniu błędu

:decayed:

Opublikowano
dzisiaj po prostu za***iście..

Najpierw wchodzę rano do samochodu a tam fotochrom wylany z lusterka, do wymiany ramka biegów, popielniczka i panel klimy, zeżarło wszystko..

Potem jadąc na działkę kapieć prawy przód opona ścięta nie wiem od czego, nie do naprawy

:shock3:

:hi: wszystkich

ano . .

Opublikowano
Bartek już w PL?? home sweet home?:wink:

yep, po 2 dniach w garażu - tydzień będzie wyglądał podobnie. Z 21 aut mam zrobione 1 (i pół :decayed:).

pamiętaj, że zaokrągla się zazwyczaj w górę, czyli powiedzmy, że 2:decayed::decayed:

w fizyce błąd zaokrągalny jest w góre dla jednej liczby znaczącej lub dwuch przy x>30% pzzry uwzględnieniu rozkładu Studenta–Fishera dla n<30.

wiec za cholerę nie da sie otrzymać wyniku 2 nawet po uwzględnieniu błędu

:decayed:

no fakt nie wziąłem tego pod uwagę:facepalm:

:polew:

Opublikowano
:facepalm: bartas... obiecales :decayed:

Rosool... mogles mowic bo dwie ramki mam na zbyciu:wink:

Spokojnie - czas na Twoje bix + autopoziom będzie.

Opublikowano

Tylko pisalem czy damy rade w terminie :wink:

jak ne dajesz rady to ze slo wpadniemy :grin:

Opublikowano
Tylko pisalem czy damy rade w terminie :wink:

jak ne dajesz rady to ze slo wpadniemy :grin:

Kiedy to miało być :eusathink:
Opublikowano

20-30.07 w tym okresie najlepiej :)

Opublikowano

Dobry:D

napisane po pijaku

Opublikowano

doberek z rana :hi:

---------- Post dopisany at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany at 07:34 ----------

co tam lotry? :wink:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
  • Autor

Witam Panowie :siema:

Opublikowano

:hi::hi:

joł witacze :decayed:

sootam ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.