Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a może by wtedy tempomat zostawić?:eusathink:

a taśma jest taka sama jak do b8?? bo może kiedyś zmiana kierownicy by wchodziła w grę

nie , wedlug tego manuala wszystko jest z b7

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-kierownicy-multifunkcyjnej-r8-tt-b7-19792/

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

i teraz zgupialem co jest do b6 a co do b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

rafał szukałem jej ale nie ma na wycieraczce.Marcin nie widziałem żadnej audi byłem na zakupach w tesco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, słuchajcie chce założyć licznik z FIS-em i znalazłem coś takiego za śmieszne pieniądze powiedzcie mi tylko co jest z tymi wskazówkami?? Warto to zamówić?

Zegary Licznik audi a4 b5 1.9 komputer 8D0920930 (3608695145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

albo takie coś tylko bym musiał podmienić tarcze na klekota;-)

Audi A4 B5 LIFT licznik FIS 1.8T 150km (3620686059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmy, w tym pierwszym czyżby wskazówki były ściągane?

No właśnie i nie wiem czy to kupić bo mogę czasami nic z tym nie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony trochę dziwnie te wskazówki siedzą jak na wyciągane. Powinny leżeć wszystkie po lewej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony trochę dziwnie te wskazówki siedzą jak na wyciągane. Powinny leżeć wszystkie po lewej stronie.

No coś tam się musiało wydarzyć z tymi wskazówkami ale nie dzwonie do kolesia bo jak każdy sprzedawca powie ze stan idealny i działa wszystko OK. Dlatego też może ktoś będzie wiedział czy to może cos jest uszkodzone czy poprostu kwestia recznego ustawienia wskazówek w "punkty zerowe" bo jak u siebie wyciągałem licznik to niechcący ruszyłem wskazówkę obr/min i została w tym położeniu czyli ok 500 obr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszenie wskazówki nic nie da, w sensie nie przestawisz licznika itp. Ale takie ustawienie jak tam jest bez rozbierania nie ustawisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszenie wskazówki nic nie da, w sensie nie przestawisz licznika itp. Ale takie ustawienie jak tam jest bez rozbierania nie ustawisz.

Czyli ogólnie lipa i najlepiej sobie odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego ci nie powiem bo specjalistą nie jestem, ale miałem w ręku licznik z przedlifta, I lifta i II lifta i w żadnym wskazówki tak nie były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, słuchajcie chce założyć licznik z FIS-em i znalazłem coś takiego za śmieszne pieniądze powiedzcie mi tylko co jest z tymi wskazówkami?? Warto to zamówić?

Zegary Licznik audi a4 b5 1.9 komputer 8D0920930 (3608695145) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

albo takie coś tylko bym musiał podmienić tarcze na klekota;-)

Audi A4 B5 LIFT licznik FIS 1.8T 150km (3620686059) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

u mnie jest taki do wyrwania od diesla własnie ale nie wiem jak z FIS :whistling: i taniej niż tu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...