Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wiem Tomek ale musisz ją koniecznie ściągnąć do siebie ja tak kiedyś zrobiłem z teraźniejszą żoną. A myślisz o tym żeby zostać w wielkopolsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

zostać...hmmm dobrze mi tu od 4 lat, ale nie mam tu żadnej rodziny itd. ,póki nie ma dzieci to jest ok. a potem co, kto mi się nimi zaopiekuje...na stałe to nie możliwe raczej, choc bardzo bym chciał :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja miałem ten sam motyw, pochodze z pomorza przyjechalem tutaj na studia, kobieta z pomorza, region rozwojowy, więc przyjechała do mnie i mieszkamy. w między czasie ślub i dziecko a rodziny tutaj ani jednej sztuki, sami jak palce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyruszamy z ul.Sw Jerzego tamteż się spotykamy właśnie o godz. 16 na górze strony jest mapka wlkejona przez Tomka Iversona więc popatrz, wrzuć ulice w navi i dojedziesz.

A co za targi są 19.10?? bo kumpel ma targi ale w arenie ...[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 23:54_________________________________________________aaaa już wiem targi modelarstwa..... :naughty::good:

wielkie dzięki

tak więc postaram się pojawić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyruszamy z ul.Sw Jerzego tamteż się spotykamy właśnie o godz. 16 na górze strony jest mapka wlkejona przez Tomka Iversona więc popatrz, wrzuć ulice w navi i dojedziesz.

A co za targi są 19.10?? bo kumpel ma targi ale w arenie ...[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 23:54_________________________________________________aaaa już wiem targi modelarstwa..... :naughty::good:

wielkie dzięki

tak więc postaram się pojawić :wink4:

ok mistrzu liczymy na Twoją obecność :)[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 19:49_________________________________________________odebrałem Adiczke ok 17 więc czas chyba dobry sprężyli się chłopaki tak bardzo że lekko krzywo spasowali zderzak ale w poniedziełek poprawią głupio im było że hoho niby 0.3 cm ale ja zauważyłem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3mm japa nad zderzakiem - to się nie da nie zauważyć! Ludzie będą Cię na ulicach wytykać przez weekend i się nabijać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ale co zrobić nie chiałem zostawiać do jutra a juz zmykali do chaty wole pojeździc z takim wybrykiem niz trzymać go tam do jutra, a ludźmi sie nie przejmuje niech patrzą na siebie :hi: pozdro Yelo oddaje codziennie głosy na Anetkę Twoją już dogania chyba konkurencję do grudnia będzie z przodu że hohoho :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za głosy :good: tyle że głosy są podsumowywane co miesiąc - czyli ta runda trwa do końca października.

Jakoś przeżyjesz do poniedziałku - szczęście że spot za tydzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin i wszystko na ten temat tzn To samo co u Nas he..he pojawiszsię na spociku ???zapowiada się fajnie przejazd przez miasto do pestki .A po tym wszysztkim Iverson zaprasza wszystkich na żarcie :baseball::dziura: --- żartowałem Iverson wtedy by napewno nieprzyjechał .Ive ,ale skoczymy gdzieś na zarło co??? :yeah:[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 22:07_________________________________________________Pepin słoiczki kupiłeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin słoiczki kupiłeś???

tak, kupiłem w jakimś sklpeiku ...

(w Poznaiu szukałem 3 tygodnie temu słowików na grzybki .. 7 czy 8 sklepów od MAKRO, LIDLA, CAREFURA itp .. aż do PIOTRA i PAWŁA w dwóch punktach i - po blisko 2h jazdy od sklepu do sklepu znalażłem 0.5litra dopiero w jakimś starym SAMie ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było pojechać do sklepu społem z artykiłami gospodarstwa domowego i takie tam inne. :evil:

łatwo powiedzieć ... trudniej znaleźć ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duluki jasne ,że pojedziemy bo zawsze na glodnego wracam do Kalisza...Pepin dobry zlot... :naughty:

Ja jutro mówię laskom, że za tydzień zabieram je do KFC .. będą wniebowzięte ..

bo od zlotu A4 nad morzem nie było frytek ;)

BTW.

co do zlotów to jeszcze troche spamu .. może na nastepny zlot A4K

więcej się nas uzbiera to było w maju w Gosławicach

http://zloty.vectra-unlimited.pl/Goslawice/Gryngol/dscf5707.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to moje najwyżej podeślę na wychowanie do wujka Musashiego :polew::decayed: ...będą miały lekcje z Vag-owania

juz ja je wyszkole :cool1::naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 03:02_________________________________________________

trzeba było pojechać do sklepu społem z artykiłami gospodarstwa domowego i takie tam inne. :evil:

łatwo powiedzieć ... trudniej znaleźć ...

trzeba bylo zagadac, mam cala piwnice sloikow :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Październik 2008, 03:05_________________________________________________pobudka :radocha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...