Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

drodzy koledzy i koleżanki fotki są wrzucaone te które ja robiłem :hi: proszę oglądać i się zachwycać :notworthy:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 21:26_________________________________________________Marcin dzieki za diagnoze i badanie lekarskie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Ale mi gul skoczył jak zobaczyłem fotki, widzę, że obstawę mieliście hihih. Swoją drogą jak bym na żywca zobaczyłe te zglebione Avanty to pewnie bym na 100% nie zasnął.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widzita macie czego żałować wszystko było gleba ochrona no kuźwa wszystko i zajebiaszcza atmosfera :notworthy: :notworthy: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mi sie nie udalo ale Musashi mam nadzieje przekazal pozdrowy - ja mam nowy nabytek od dzisiaj - samuraj sj413 - zyleta w terenie - juz bylo upalanie!! miod malina - teraz czas zaczac proces odrdzewiania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze mi sie nie udalo ale Musashi mam nadzieje przekazal pozdrowy - ja mam nowy nabytek od dzisiaj - samuraj sj413 - zyleta w terenie - juz bylo upalanie!! miod malina - teraz czas zaczac proces odrdzewiania!!

przekazał i gratuluje nabytku :hi::good:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 22:37_________________________________________________ok zrzucajcie na GG lub PW numery telefonu z dopisaniem imienia, nika z forum oraz miejsca pobytu czyli

np: 0-61 997 madas26, adasiek, poznań - luboń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratki za nowy nabytek. Kilka razy w życiu byłem i miałem nawet okazję sędziować zawody terenowe na poligonie w biedrusku. Najlepsze jak pokonywalismy basen wodny dla czołgów i w pewnym momencie dywaniki zaczęły się poruszać, pływać na wodzie. Potem były jeszcze inne historie jak dachowanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doiszło Michał :good: potem zrobie porządek z tymi nr i wydrukuje a jak ktoś będzie chciał prześle drogą elektroniczna znaczy pocztą email :good:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 22:54_________________________________________________

Madas poszlo na PW :]

posluchaj tego - http://pl.youtube.com/watch?v=mX1xyxWkmw0 - moze znasz, a moze nie i Ci sie spodoba :]

znam znam zacne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!UWAGA!!!!!!!UWAGA!!!!!!

Razem z kolegami zlotowiczami.... ktorzy pojawili sie na naszym wczorajszym spocie w Zieloenej Górze doszlismy do wniosku abo polaczyc sily i zoorgaiwoac wspolny spot! Miejscem spotkania wypadlby Wolsztyn -polowa drogi:) Jako termin proponuje Pierwszy weekend po wszytskich zmarlych. tzn... 8-9 listopad:)

Mysle ze dwie kawalkady jadace z przeciwnych ston zrobilyby fajne wrazenie:) Mysle ze temat do przemyslenia.

temat rozwińmy tutaj!:

http://www.a4-klub.pl/smf/lubuskie/all_spot_wielkopolskie_lubuskie_8911_wolsztyn-t49604.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za podłącze się z przyjemnością :hi:[br]Dopisany: 19 Październik 2008, 23:14_________________________________________________my za tydzień spotujemy więc może poruszymy ten temat od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...