Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ze spokojem do zimy daleko: :-)

Wysłane z mojego LG-P710

Do piaskowania miało być jeb....aby tel

Wysłane z mojego LG-P710

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Szukam jakiejś płyty z plastiku w kolorze takim półprzeźroczystym do zabudowania balkonu na wysokości balustrady.

Nie wie ktoś jak to może się nazywać i gdzie tego szukać ?

Opublikowano

Bry.

Pewnie w budowlanych mają, jak kiedys kupowałem w lepiko na skurzewie

Opublikowano

W Leroy kupisz Pepin, już mam 4 lata taki poliwęglan i jest wszystko ok

Opublikowano

Witam

Wybieram się w ten łykend na targi do Poznania może mi ktoś polecić hotel w przystępnej cenie w Poznaniu

Opublikowano

Ciekawy masz hostel fusion na ul. Św. Marcin. Hotele w dni targowe nie mają przystępnych cen :)

Opublikowano

Raczej wolałbym hotel niż hostel jadę autem więc nie musi to być w centrum

Opublikowano

Szukam jakiejś płyty z plastiku w kolorze takim półprzeźroczystym do zabudowania balkonu na wysokości balustrady.

Nie wie ktoś jak to może się nazywać i gdzie tego szukać ?

Poliweglan komorowy :)

Raczej wolałbym hotel niż hostel jadę autem więc nie musi to być w centrum

Ilon hotel. B. Ladny ale nie znam cen...
Opublikowano

Szukam jakiejś płyty z plastiku w kolorze takim półprzeźroczystym do zabudowania balkonu na wysokości balustrady.

Nie wie ktoś jak to może się nazywać i gdzie tego szukać ?

http://www.boral.pl możesz u nich sprawdzić, mają prawie wszystko a do tego mogą dociac na wymiar, wywiercic skleic

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Spałem w Pile

piłem w Spale ...

hej ...

jutro półmaraton w Pile - więc raczej na spota nie wpadnę

Ja proponuję spota za tydzień .. Style robi drugie wydanie zlotu .....

https://www.facebook.com/Styledbystylepoznan

Ja się piszę tylko kiedy i gdzie :kox:

:hi: poumierali czy wyjechali nagle wszyscy :grin: cisza jakaś niepokojąca :wink:

Opublikowano

Rezaja :) pompki do webasto szukam... gdyby ktos cos gdzies.... :)

Opublikowano

Witam.

Opublikowano
  • Autor

Siemka :D

Opublikowano

cześć Panowie :)

Opublikowano

Witam

Kiedy i gdzie ten rajd? Mam nadzieję że trochę OOOO się pojawi! Bo jak narazie to nic innego chyba sie nie szykuje tzn spot w poznaniu . Pisałem kilka razy ale nic z tego nie wyszło

Edytowane przez Drut

Opublikowano
  • Autor

Witam

Kiedy i gdzie ten rajd? Mam nadzieję że trochę OOOO się pojawi! Bo jak narazie to nic innego chyba sie nie szykuje tzn spot w poznaniu . Pisałem kilka razy ale nic z tego nie wyszło

ja to wiem.. Panowie jutro stadion Lecha ktoś coś około 18-19 ?

1. Arkadiush

Opublikowano

tam zabytki będą, z epoki, syrenki, stare fiaty itd. z lat 60-70 :P


Witam

Kiedy i gdzie ten rajd? Mam nadzieję że trochę OOOO się pojawi! Bo jak narazie to nic innego chyba sie nie szykuje tzn spot w poznaniu . Pisałem kilka razy ale nic z tego nie wyszło

ja to wiem.. Panowie jutro stadion Lecha ktoś coś około 18-19 ?

1. Arkadiush

chętnie ale do 18 w robocie jak nie dłużej więc odpadam

Opublikowano

tam zabytki będą, z epoki, syrenki, stare fiaty itd. z lat 60-70 :P

Witam

Kiedy i gdzie ten rajd? Mam nadzieję że trochę OOOO się pojawi! Bo jak narazie to nic innego chyba sie nie szykuje tzn spot w poznaniu . Pisałem kilka razy ale nic z tego nie wyszło

ja to wiem.. Panowie jutro stadion Lecha ktoś coś około 18-19 ?

1. Arkadiush

chętnie ale do 18 w robocie jak nie dłużej więc odpadam

Jutro owszem 19 godz pasuje , a inne miejsce? Np parking pod M1 ?

Opublikowano

Ja może nawet wbiję, mam urlop :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.