Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowo, gdyby jakims cudem spadł śnieg to na tym parkingu mielibyśmy sporo zabawy,

Honde spotuje w parku golęcińskim, na przeciw Woja, a ja myslałem o samej Rusałce

aaa juz wiem gdzie.. ale chyba lepszy pomysl bedzie jakies KFC :decayed: na sama mysl jestem glodny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

ja bym był za czymś bliżej centrum jednak, bo będę jechać najprawdopodobniej prosto ze Ślesina i bym musiał cały Pzn przejechać do Rusałki :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja proponuje zobaczyc w niedziele jak bedzie w KC na -2 i wtedy najwyzej wybierzemy opcje zastepcza jak bedzie za malo miejsca...

ale jako wariant zastepczy proponowalbym albo kfc kolo selgrosu albo maca na zegrzu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na parkingu Selgrosu można zostawić auta jak by nie było miejsca przy KFC :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na parkingu Selgrosu można zostawić auta jak by nie było miejsca przy KFC :mysli:

moze w niedziele nie bedzie sciskow :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet na parkingu Selgrosu można zostawić auta jak by nie było miejsca przy KFC :mysli:

tez o tym juz pisalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widze że pomysł może być więc co? zostaje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal spotkac sie kolo selgrosu jak nie bedzie miejsca w KC na -2 :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym proponowal spotkac sie kolo selgrosu jak nie bedzie miejsca w KC na -2 :mysli:

jestem za a nawet przeciw :tongue4:

a tak poważnie to jest dobre wyjście :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już :decayed:

a co do miejsca to wydaje mi się, że nie ma co marzyć o miejscu w KC w niedziele po południu... to już będzie 10 dni do świąt przecież... lepiej od razu się umówić nawet i przy Selgrosie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już :decayed:

a co do miejsca to wydaje mi się, że nie ma co marzyć o miejscu w KC w niedziele po południu... to już będzie 10 dni do świąt przecież... lepiej od razu się umówić nawet i przy Selgrosie :good:

tylko KC plust taki ze mozna postac przy furkach troche i nie zmarznac... jak pojedziemy do selgrosu to od razu trzeba bedzie zwiac do KFC :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepłe kurty i pooglądamy trochę :naughty: bo ja jeszcze żadnej na żywo nie widziałem... :rolleyes:

jak to :shocked: nigdy audi nie widziałeś :shocked::tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepłe kurty i pooglądamy trochę :naughty: bo ja jeszcze żadnej na żywo nie widziałem... :rolleyes:

to my pojdziemy jesc a Ty poogladasz i popstrykasz foty :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciepłe kurty i pooglądamy trochę :naughty: bo ja jeszcze żadnej na żywo nie widziałem... :rolleyes:

jak to :shocked: nigdy audi nie widziałeś :shocked::tongue4::polew:

no tak wyszło... zawsze otwieram z pilota i po dźwięku szukam z zamkniętymi oczami do auta i dopiero później otwieram no i jade... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my w tym czasie zamówimy coś dla Ciebie Piechol :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo to nieźle ..... :shocked:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:43_________________________________________________

humor dopisuje widzę :wink4: prawidłowo :good:

humorek jest zawsze nie ma co....widze że tez wesoły chłopak jesteś :naughty:

wczoraj był jakiś duży wypadek pod Ślesinem słuchałem w radio :no:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:45_________________________________________________sory w piątek to było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...