Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a śmiać się możecie dowoli ....śmiech to zdrowie :polew:

ja jeżdze "precyzyjnie" :polew: więc pali mi minimalne ilości, na trasie na baku pierdolłem ok 1500 km a w mieście zawsze na ok 1000 starcza....W marcu to się jednak zmieni :naughty:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 13:13_________________________________________________a jaki bak ma B5 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Pod warunkiem, że nie złapiesz nowych punktów, tak dla waszej informacji, podobno założyli 2 nowe fotoradary w Swarzędzu na krajowej 92 na wysokości WBKu, jak na Wrześnię to ok 500 za Mc Donaldem, miejcie to na uwadze Panowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie złapiesz nowych punktów, tak dla waszej informacji, podobno założyli 2 nowe fotoradary w Swarzędzu na krajowej 92 na wysokości WBKu, jak na Wrześnię to ok 500 za Mc Donaldem, miejcie to na uwadze Panowie

dobrze wiedzieć śmigam tam 2 razy w tygodniu do Kostrzyna ....ciekawe czy puchy pełne :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie radarków, w Kaliszu aktywny ten stacjonarny od strony Opatówka...dobrze ,że cb wcześniej nie wyłączyłem bo miałbym ładnie po kieszeni :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem, że nie złapiesz nowych punktów, tak dla waszej informacji, podobno założyli 2 nowe fotoradary w Swarzędzu na krajowej 92 na wysokości WBKu, jak na Wrześnię to ok 500 za Mc Donaldem, miejcie to na uwadze Panowie

dobrze wiedzieć śmigam tam 2 razy w tygodniu do Kostrzyna ....ciekawe czy puchy pełne :mysli:

no ja zauważyłem wczoraj -czy pełne nie powiem bo nie miałem okazji się przekonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a śmiać się możecie dowoli ....śmiech to zdrowie :polew:

ja jeżdze "precyzyjnie" :polew: więc pali mi minimalne ilości, na trasie na baku pierdolłem ok 1500 km a w mieście zawsze na ok 1000 starcza....W marcu to się jednak zmieni :naughty:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 13:13_________________________________________________a jaki bak ma B5 ??

bak w b5 bardzo ładny - nie gnije i wogóle :decayed: nie żebym się chwalił ale ja jeżdze mniej precyzyjnie niż Adaś i mi wychodzi 550km

IVE znów myche klika :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka praca to luxus ...a nie tak jak my zapierdylamy ile wlizie :tongue4:

na spocie zobacze czy nie gnije :tongue4: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 13:34_________________________________________________

koledzy, co tak przynudzacie?! :gwizdanie:

no co Ty :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy, co tak przynudzacie?! :gwizdanie:

a wiesz AZUNIA tak od rana ciężko dobry temat na tapete wrzucić

Dziń dobry Piechol - musiało być ostro wczoraj że tak długo spałeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: , dziwne , musimy miec tematy zeby spamować w tym wątku buahahahahahahahahahahaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dobry Piechol - musiało być ostro wczoraj że tak długo spałeś :mysli:

Spałem krótko, ale wstałem w Ślesinie a teraz już jestem ze 3 godzinki w Pzn :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wstałem o 10 :tongue4:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 13:53_________________________________________________

a gdzie Musasuszi?? ten to ściemnia dopiero :cool1:

pojechał pewnie forse zarabiać na prezenty dla nas :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze,

Słuchajcie tak słabo od rana z ciekawym tematem to zarzuce: o co kurna chodzi z tymi klubami A4? Nasz to potęga, ale cześć osób wywiało i pozakładali swoje klubiki. Ciekawi mnie dlaczego... (mam na mysli Murzyna, Kazia Wichure, Icemana i paru innych). No chyba ze to temat tabu?

BTW.

Zerejestrowałem się na a4 club Polska (forum wygląda identycznie! jak nasze) i są tam osoby w/w - aktywne. Co do zlotu 13.12 to ma on charakter ogólnopolski (przy M1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mi sie zapali rezerwa to pod korek tankuje 51-52 litry... caly ma poj jakos ponad 60l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest więcej niż te 2 k©luby w polsce które jakoś działają :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...