Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Deszcz, oczywiste że tamto forum jest podobne do naszego, mają identyczne logo tylko inną czcionkę. nie wiem po co tam sie zarejestrowałeś, chcesz sie tam przenieść?! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisałem się tylko z ciekawości i kontrolnie. Nie mam zamiaru tam się udzielać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie wiem czy w dobrym watku pisze, ale potrzebuję pomocnej dłoni z Poznania, coby mi autko zvagowała (logi dynamiczne). Po swiętach oddaje autko do mechesa no i nie chcę coby mi pół auta wymienił. Prawdopodobnie mam przeładowanie i wpada w notlauf na wysokich obrotach, wężyki i N75 już sprawdziłem. Jak znajdzie ktoś chwile czasu w tygodniu, a może na spocie to niech da znać na priv

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawitaj na spocik 14.12 sir Musashi moze zerknie... ale to juz z nim musisz rozmawiac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14.12 jest spot wpadnij, to coś się wymysli-zapraszamy :good:

zawitaj na spocik 14.12 sir Musashi moze zerknie... ale to juz z nim musisz rozmawiac :)

Na spota zawitam, dzięki za zaproszenie, a jak jego magnificencja Musashi zechce rzucić okiem to byłoby piknie. Zresztą juz raz moja audike vagował, juz sie pewnie steskniła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pet3r - niezly masz podpis!!! :kox:

peter, świetny podpis :good:

dzięki :)

Peter o kim mówisz z tymi TIRami, chyba nie o mnie myślałeś co ????

1450 km na baku to jakieś 4,3l /100, da radę uzyskać to jadąc swobodnie, nie żółwim tempem? coś nie chce mi się wierzyć :wink4:

co do baku w B5 - 62l ośka, 60l quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym chciał zobaczyć to spalanie Vario :cool1: bo ja żeby zejść poniżej 5,0 to już się muszę naprawdę wysilić... :song: a średnia z baku mi wychodzi 5,5-5,9l a jeżdżę do 130 w sumie więc spokojnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam spalanie na trasie przy mojej jeździe 4.5-4.8 jazda ok 100km/h nie więcej a bak mam 72l więc miałem ok 1500 nakulane w wakacje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1450 km na baku to jakieś 4,3l /100, da radę uzyskać to jadąc swobodnie, nie żółwim tempem? coś nie chce mi się wierzyć :wink4:

trochę mi nie poszło liczenie bo policzyłem dla B5 a variot jeździ B7, czyli bak ma 70l co daje jakieś 4,8l /100 co robi się coraz bardziej realne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piechol pewnie spalanie na takim samym poziomie jak śmigałem 120-140 jak mogłem to spalanie było ok 5.5-5.7 tak jak u Ciebie ale teraz moja jazda wygląda tak a nie inaczej z różnych przyczyn więc spadła na maxa :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co to za przyjemność lecieć 90 km/h za tirami? :naughty:

tirami? :cool1:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 19:29_________________________________________________

Pod warunkiem, że nie złapiesz nowych punktów, tak dla waszej informacji, podobno założyli 2 nowe fotoradary w Swarzędzu na krajowej 92 na wysokości WBKu, jak na Wrześnię to ok 500 za Mc Donaldem, miejcie to na uwadze Panowie

dobrze wiedzieć śmigam tam 2 razy w tygodniu do Kostrzyna ....ciekawe czy puchy pełne :mysli:

no ja zauważyłem wczoraj -czy pełne nie powiem bo nie miałem okazji się przekonać

to prosba, jak bedziesz lecial nastepnym razem, sprawdz prosze :evil::kox::polew:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 19:31_________________________________________________

Dziń dobry Piechol - musiało być ostro wczoraj że tak długo spałeś :mysli:

Spałem krótko, ale wstałem w Ślesinie a teraz już jestem ze 3 godzinki w Pzn :wink4:

:mysli: rozumiem ze gdybys spal dlugo to wstalbys od razu w poznaniu? :kox::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Musashi :hi:

Z pewną nieśmiałością pytam czy jest szansa na pomoc biednemu żuczkowi?

Potrzebne logi dynamiczne, jakbyś znalazł chwilę na spocie lub poza byłbym niezmiernie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Peter poprawiłeś się to dobrze o Tobie świadczy :) 4,5 - 4,8 to nie problem :) Musashi i inni a więc w Swarzędzu kierunek Września, przejście dla pieszych nowy załadowany fotoradar !!!!!!!! UWAGA

Wiadukt we Wrześni - Psary Małe kierunek poznań 70ka, nowy załadowany fotoradar !!!!! UWAGA, z tego co podejrzewam albo załadują pozostałe alebo postawią kilka nowych masztów więć Poznań Antoninek _ Września w 20 minut już nie da rady :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi na to że niedługo wszyscy będą jeździć moim tempem :naughty: przynajmniej na tej trasie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...