Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nam panie Adamie to grozi, zapomnę o czasach Poznań Konin Kalisz w 70 minut z kawą na Orlenie włącznie, niestety czasami na bramkach na A2 można spotkać przenośny fotoradar lub suszarkę, oni chyba na łeb upadli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

takie czasy inwestują w bezpieczenstwo podróżowania a takie dają radary :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Musashi :hi:

Z pewną nieśmiałością pytam czy jest szansa na pomoc biednemu żuczkowi?

Potrzebne logi dynamiczne, jakbyś znalazł chwilę na spocie lub poza byłbym niezmiernie wdzięczny.

no spocie marne szanse. logi dynamiczne to min. 30 min trzeba wyleiciec na jakas porzadna droge, w miescie bez sensu [br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 20:50_________________________________________________

widzę Musashi, że twoim hobby jest doszukiwanie ukrytych sensów w wypowiedziach innych :decayed:

e tam od razu ukrytych :cool1::decayed:[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 20:52_________________________________________________

Cze,

Słuchajcie tak słabo od rana z ciekawym tematem to zarzuce: o co kurna chodzi z tymi klubami A4? Nasz to potęga, ale cześć osób wywiało i pozakładali swoje klubiki. Ciekawi mnie dlaczego... (mam na mysli Murzyna, Kazia Wichure, Icemana i paru innych). No chyba ze to temat tabu?

BTW.

Zerejestrowałem się na a4 club Polska (forum wygląda identycznie! jak nasze) i są tam osoby w/w - aktywne. Co do zlotu 13.12 to ma on charakter ogólnopolski (przy M1).

pisalem nt. starajac sie wyjasnic koledze od A3, wg mnie to skutki przerostu ambicji ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spocie marne szanse. logi dynamiczne to min. 30 min trzeba wyleiciec na jakas porzadna droge, w miescie bez sensu

No szkoda ;( ale faktycznie w 5 minut i byle gdzie tego się nie zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spocie marne szanse. logi dynamiczne to min. 30 min trzeba wyleiciec na jakas porzadna droge, w miescie bez sensu

No szkoda ;( ale faktycznie w 5 minut i byle gdzie tego się nie zrobi.

trzebaby sie umowic w innym terminie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzebaby sie umowic w innym terminie

To na spocie może uzgodnimy dogodny termin, ja wpadnę z małżonką na godzinkę, bo później za prezentami będziemy latać po king rosie.

No chyba że wcześniej w tygodniu, ale wtedy proszę o jakiś kontakt do Ciebie na priv

No i piekne dzieki za odzew :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE JEST ZLOT OGÓLNOPOLSKI W MARCU W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ jak wasza postawa w tym temacie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: ja nie w pracy (jak zawsze :gwizdanie:) ale zaraz lecę na przedświąteczne zakupy, więc do później :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

ja juz w pracy... sniadanko zjedzone a teraz delektuje sie smakiem i zapachem porannej kawy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem sobie nfs porsche 2000 i teraz pociskam hyhy , miłej pracki :wink4::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdrastwujcie

hehe wydymałem mikołaja w 31 sek :polew: :polew: :polew::decayed:

to cienki jesteś, ja za pierwszym razem 22,144 sek. :evil:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 11:14_________________________________________________a za drugim razem 15.068 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...