Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zdrastwujcie

hehe wydymałem mikołaja w 31 sek :polew: :polew: :polew::decayed:

to cienki jesteś, ja za pierwszym razem 22,144 sek. :evil:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 11:14_________________________________________________a za drugim razem 15.068 :naughty:

to widze AZUNIA że ty szybka jesteś - no ja niestety nie mam tak sprawnych paluszków :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zdrastwujcie

hehe wydymałem mikołaja w 31 sek :polew: :polew: :polew::decayed:

to cienki jesteś, ja za pierwszym razem 22,144 sek. :evil:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 11:14_________________________________________________a za drugim razem 15.068 :naughty:

to widze AZUNIA że ty szybka jesteś - no ja niestety nie mam tak sprawnych paluszków :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed:

to nie sprawa paluszków tylko refleksu :naughty::polew:

Opublikowano

Haj, palcami dymać mikołaja?? co za perwersja. Ive NFS Porsche stare jak świat, ja mam NFS Hot Pursuite i jeszcze jakiś inny, kiedyś zabawa była przednia :)

Opublikowano

...stare ale jare...a hot pursuite też gdzieś jeszcze mam na płytce :decayed:

Opublikowano

14,637 i Mikołaj wydymany :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 12:02_________________________________________________a co tu dzisiaj tak cicho... :gwizdanie:

Opublikowano

dobre pytanie :mysli:

Opublikowano

poniedzialek, wszyscy marza o weekendzie :cool1:

Opublikowano

bless :hi:

Musashi chyba wtorek :naughty:

Opublikowano

o Musashi, to robicie tą ankiete, bo już chyba nie przybędzie żaden projekt.[br]Dopisany: 09 Grudzień 2008, 15:06_________________________________________________

bless :hi:

Musashi chyba wtorek :naughty:

musashi żyje dzień wstecz :gwizdanie:

Opublikowano

ludzie zapisujcie się na zlot marcowy bo sam z poznania mam jechać :gwizdanie:

Opublikowano

ja sie wpisalem... zarezerwowalem 2 miejsca bo jeszcze mysle ktora zabrac :>

takze Adam juz z Poznania jest nas 2 :good:

Opublikowano

I zawsze możecie polecieć przez Kalisz :decayed:

Opublikowano

I zawsze możecie polecieć przez Kalisz :decayed:

ale wygodniej bedzie leciec przez Wrocek potem A4 do Krakowa... najszybciej... swoja furke kupowalem jeszcze za Nowym Targiem wiec wiem jak sie lecialo :)

Opublikowano

o tam, Kraków-Kalisz 2,5h :naughty:

Opublikowano

pomyślimy na spocie nad tym żeby razem grupą lecieć :)

Opublikowano

noo... najpierw trzeba wiedziec ilu nas wogole bedzie :good:

dzisiaj gadalem z bartasem-mial poczytac co i jak i wpisac sie na liste...

Opublikowano

fajnie byłoby żeby pojechał i jeszcze kilka osób.... ekipa z Wlkp. powinna być jak trzeba :naughty:

Opublikowano

ja mam mocna glowe jak trzeba wiec nie dam plamy... nie wiem jak inni :gwizdanie:

Opublikowano

ale spoko nike nikt nie będzie Cię bił w głowe nie pozwole na to :polew:

Opublikowano

nie trzeba bic :wink4: jak impreza bedzie przednia to i bez tego bedzie wystarczajaco bolala... :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.