Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Haj, uważam, że w niedzielę przy każdym CH będzie ścisk, szczególnie KC lub Selgros, ale się dostosuję do wyboru większości, do KC mam najdalej jak by nie było ;)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał Ty swoją A4ke nabyłeś od klubowicza dobrze czytam???

Opublikowano

Michał Ty swoją A4ke nabyłeś od klubowicza dobrze czytam???

sii senior :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:59_________________________________________________bylem po nia jeszcze za Nowym Targiem... 1100km w 2 manki :gwizdanie:

Opublikowano

oż kurde ale wiesz co masz a to ważne :good:

Opublikowano

wczoraj był jakiś duży wypadek pod Ślesinem słuchałem w radio :no:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:45_________________________________________________sory w piątek to było :wink4:

no jakiś koleś na podwójnym gazie (2 promile) walnął w słup, na szczęście nic się nie stało :przebiegly:[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 20:06_________________________________________________

sii senior :)[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 19:59_________________________________________________bylem po nia jeszcze za Nowym Targiem... 1100km w 2 manki :gwizdanie:

ja po swoją byłem 1000 w jedną :kox:

Opublikowano

Ja po swoją pojechałem 2 przystanki tramwajem nr 6 :) jak wsiadłem to 5 minut nie mogłem ruszyć z wrażenia i adrenaliny :) teraz jak idę rano na parking to pytam niunię jak się spało :)

Opublikowano

Ja po swoją pojechałem 2 przystanki tramwajem nr 6 :) jak wsiadłem to 5 minut nie mogłem ruszyć z wrażenia i adrenaliny :) teraz jak idę rano na parking to pytam niunię jak się spało :)

:polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano

No co panowie, jak się przesiadłem z Corsy B 1.0 z 55 KM z przebiegiem 200000 na nowe B7 za 147500 zyla to też byście siedzieli 5 minut i się zastanawiali czy to sen czy JAVA :)

Opublikowano

heja :hi:

Opublikowano

witamy szefie :hi::wink4:

Opublikowano

jak nie ma miejsca na spota w Poznaniu to zapraszam do Kalisza :naughty::kox:

Opublikowano

jak nie ma miejsca na spota w Poznaniu to zapraszam do Kalisza :naughty::kox:

u was swiat nie ma i nikt na zakupy nie jezdzi?? :mysli:

Opublikowano

h*j wi ja nie stąd :kox:

Opublikowano

witam jestem spowrotem :> Lekture nadrobie jutro bo dzis juz brak czasu :confused4:

Opublikowano

Ja po swoją pojechałem 2 przystanki tramwajem nr 6 :) jak wsiadłem to 5 minut nie mogłem ruszyć z wrażenia i adrenaliny :) teraz jak idę rano na parking to pytam niunię jak się spało :)

och vario-t.... :cool1:

to ja zadzwonie do pana doktora a ty do czasu jak przyjedzie porozmawiaj z autkiem, :gwizdanie: :wink4::polew:

[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 21:11_________________________________________________

ciepłe kurty i pooglądamy trochę :naughty: bo ja jeszcze żadnej na żywo nie widziałem... :rolleyes:

to my pojdziemy jesc a Ty poogladasz i popstrykasz foty :>

a my w tym czasie zamówimy coś dla Ciebie Piechol :tongue4:

zjemy,

a ty pozniej zaplacisz :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

ja biedny student... :gwizdanie:

Opublikowano

Dobry wieczór :tongue4:

A moja pszczółka sprezentowała mi aż dwie niespodzianki na Mikołaja:

1. 6XD w kodzie - okazało się po pół roku że mam podgrzewane lusterka szok

2. Samoistnie nagle zaczął działać tylni spryskiwacz szok[br]Dopisany: 07 Grudzień 2008, 21:28_________________________________________________Vario przed hondą też się bujałem Corsą B ale miałem 1.4 60km :evil:

Opublikowano

gratulujemy... :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.