Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

kurde kuredu nie ma sprawy podejedziemy i załatwimy rabat dla Ciebie[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 23:05_________________________________________________madas pewnie krówke łoi i zagryza kiszonymi ogórkami :)

mama pogonila go spac, po dobranocce :decayed:

zaraz Mama .. może kochanka z Pomorza .. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

muminki a gdzie się bawicie w weekend ? w końcu to ostatni w karnawale (nikuś Ty pewnie w Zaku czy może dobijesz w końcu do Post Dali pod warunkiem, że numery tel się nie popierd...ą) :)[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 23:28_________________________________________________chyba wszystkim zasypało klawiatury, madasa nie ma = nie ma spamerów :)

Idę odśnieżyć kołderkę :)

Pozdro 4@LL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 23:56_________________________________________________właśnie byłem się troszkę poślizgać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 23:58_________________________________________________idę spać bo chyba wszyscy inni już poszli :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idę spać bo chyba wszyscy inni już poszli :gwizdanie:

to jakis zart? :decayed:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 00:06_________________________________________________

muminki a gdzie się bawicie w weekend ? w końcu to ostatni w karnawale (nikuś Ty pewnie w Zaku czy może dobijesz w końcu do Post Dali pod warunkiem, że numery tel się nie popierd...ą) :)[br]Dopisany: 19 Luty 2009, 23:28_________________________________________________chyba wszystkim zasypało klawiatury, madasa nie ma = nie ma spamerów :)

Idę odśnieżyć kołderkę :)

Pozdro 4@LL

hmm, vario na dworze spi? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie!!! sam prezes :notworthy:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 00:07_________________________________________________i znowu uciekł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie!!! sam prezes :notworthy:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 00:07_________________________________________________i znowu uciekł :(

trzeba sie bylo kimnac chwilke :wink4: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry w piateczek :decayed:

na dachu mialem 10cm sniegu... odsniezalem chyba z 15 min a teraz juz w pracy sacze ostatnia kawe w tym tygodniu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi dzisiaj ochroniarz na parkingu furkę odśnieżył hyhyhy , wpadłem , kluczyk, pyk, stacyjka , pyk ,odpalone i w drogę do pracki , tak to sie rozumie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, moze podeslal bys mi tego ochroniarza bo wcale mi sie aduni nie chce odkopywac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ty dziadek jest kox , zawsze się zachwyca audi hyhy , połowę historii jego życia znam , chyba ma sklerozę bo często mówi o tym samym :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bless wszystkim :hi:

Ladnie mi dupee rombaliście wczoraj :mysli:

IVER dobrze masz z dziadkiem parkingowym :kox:

na pomorzu też kupa śniegu ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi dzisiaj ochroniarz na parkingu furkę odśnieżył hyhyhy , wpadłem , kluczyk, pyk, stacyjka , pyk ,odpalone i w drogę do pracki , tak to sie rozumie :naughty:

A ja dziś miałem samochodzik czyściutki. :decayed: Bo jak wczoraj w nocy o 1.30 z drifowanka wróciłem to śnieg aż do rana już nie padał :tongue4:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 09:55_________________________________________________Powiem wam kochani - only :quattro::tongue4:

Śnieg + :quattro: = zabawa :dance::travolta::thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna posluchac, dziadek pogada sobie a aducha bedzie odsniezona :polew:[br]Dopisany: 20 Luty 2009, 10:01_________________________________________________bede musial isc sam odkurzyc aduche jak iver nie chce sie dziadkiem podzielic :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blind ale u Ciebie w avatarze słońce daje :shocked::evil:

Suli a Ty co się obijasz zamiast pracować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dorby :hi:

ale zima :disgust:

do 20 marca chyba planowo jest zima :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli cfaniakuje z quattro , poczekaj do zlotu , chłopaki zadziałają to , nie wiem czy dasz radę ośką wrócić hyhyhy :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suli [/b] [/color] a Ty co się obijasz zamiast pracować :naughty:

Budżetówka Panie :decayed:

Suli cfaniakuje z quattro , poczekaj do zlotu , chłopaki zadziałają to , nie wiem czy dasz radę ośką wrócić hyhyhy :tongue4: :tongue4:

Ale ja mam plan B i już jestem dogadany w tej sprawie :tongue4: - najwyżej Tetis będzie prowadzić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...