Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: A ja z pracy spijam browara i Idę spać czuje sie jak Beduin :kox:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 01:30_________________________________________________Ej mam pytanko jeszcze moge zaprosić z poprzedniego klubu czyli audi80.pl na spot 25 może ktoś by chciał podjechać sobie też ... :gwizdanie: a zawsze fajniej jak wiećej ludzi wpadnie mysłe... :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auta tak naprawdę nie giną bez powodu.... jak ginie jedno auto to za chwile ginie kolejne... zazwyczaj to jest większe zlecenie i ginie kilka aut... no chyba, że chodzi np o jakiegoś "wypasa" który jest śledzony przez długą drogę i ginie jak jest pozostawiony na dłużej...

z tego co sobie po kradziezy analizowalem, to jakis czas wczesniej rozne, nie lokalne, samochody pojawialy wieczorami w zasiegu, widoku chaty.[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 07:58_________________________________________________

kapelusze z głów :> :notworthy:

a ty co tak wczesnie zawsze wstajesz? :naughty:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 07:58_________________________________________________

u mnie na Grunwaldzkiej lawetka raczej nie wchodzi w grę :wink4: trudno by było im być niezauważonym[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 22:49_________________________________________________zresztą po mojej juchcie policja jakoś wzmożyła patrole u nas, bo zaczęli się sporo kręcić

no, no, na miesiac, dwa. u mnie bylo to samo. :kwasny: co jakis czas do nich dzwonie, pokreca sie jakas chwile i do kolejnego zgloszenia znow cisza. :kwasny:[br]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

:hi:

Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 08:01[/size]_________________________________________________

kumpel z pracy kupił ostatnio paska 1.9TDI ...

pojechał do swojego mechanika - wymienił rozrząd, wszystkie filtry, olej, jeden przegub , jakąś rułę od turbo - 7h roboty ...

cena coś ok 170PLN

ceny części .. taniej niż IC

śmialiśmy się że taniej tam pojechać .. wziąć najlepszy możliwy hotel i jedzenie na cały dzień i wyjdzie taniej niż w Poznaniu ;)

dzwoniłem ostatnio do jednego warsztatu w kwestii klimy w Poznaniu:

- uzupełnienie płynów ustrojowych .. prawie 200PLN

- odgrzybianie prawie tyle samo :D

niedawno musialem naprawic klime w swojej B7. padl skraplacz.

serwisant umowil sie ze wymiana skraplacza wyniesie 120 + 150 napelnienie ukladu.

przyjezdzam po odbior, krzyczy mi 300, poniewaz duzo pracy ze zdjeciem zderzaka bylo.

ogladam auto a zderzak zalozony tak, ze pomiedzy maske a gril, mozna bylo caly palec wsadzic. mowie grzecznie ze zderzak do poprawki, a on na mi wciska ze tak bylo. ze on nic z ustawieniem nie ruszal.... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

podsumowalem jego fachowość i zabralem szybko autko z niebezpiecznego miejsca. dobrze ze to tylko klima :no:

musialem stracic czas i sam sobie to ustawic :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedawno musialem naprawic klime w swojej B7. padl skraplacz.

serwisant umowil sie ze wymiana skraplacza wyniesie 120 + 150 napelnienie ukladu.

przyjezdzam po odbior, krzyczy mi 300, poniewaz duzo pracy ze zdjeciem zderzaka bylo.

ogladam auto a zderzak zalozony tak, ze pomiedzy maske a gril, mozna bylo caly palec wsadzic. mowie grzecznie ze zderzak do poprawki, a on na mi wciska ze tak bylo. ze on nic z ustawieniem nie ruszal.... :kwasny: :kwasny: :kwasny:

podsumowalem jego fachowość i zabralem szybko autko z niebezpiecznego miejsca. dobrze ze to tylko klima :no:

musialem stracic czas i sam sobie to ustawic :kwasny:

a już chciałem do Ciebie dzwonić o namiar na tego magika żeby mi klimę pouzupełniał ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a już chciałem do Ciebie dzwonić o namiar na tego magika żeby mi klimę pouzupełniał ... :)

mam dobrego uczciwego jegomoscia. jezeli chcesz zorganizuje namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Właśnie w radiu usłyszałem, że pogrzeb pary prezydenckiej odbędzie sie w niedzielę 18.04.2010, znów może być problem ze SPOTEM...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...