SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Arkadiush

dwa lata temu był 20-22 marce czyli tylko 5 dni później cool1 gwizdanie kox

Jest gdzieś jakieś info na forum czy tylko na razie na klubowym?

• Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Madas

• nike21

• Musashi

• variocustoms

Top użytkownicy w tym temacie

póki co na klubowym ale chyba jutro będzie na ogólnym :mysli:

co do ceny to fajnie że w końcu ktoś pomyślał, że dla klubowiczów taniej, w końcu opłacamy składki i utrzymujemy te forum

ja tam widzę że dla "niebieskich" jest drożej a nie dla klubowiczów taniej... no chyba że coś źle patrzę... :mysli:

:hi:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 18:53_________________________________________________twoje spojrzenie jest bardzo subiektywne i zupelnie nie wiem czym sie kierujesz. :mysli:

ceną ostatnich 4 zlotów (2x Bukowina, Piła i Jarosławiec) :cool1:

inflacja to raz, a druga sprawa to tym razem jest wliczony parking pod krokwią :polew: :polew: :polew:

ceną ostatnich 4 zlotów (2x Bukowina, Piła i Jarosławiec) :cool1:

do tego rośnie vat o 1%, cena za baryłkę ropy przekracza magiczne 90 dolców, ciuszki dla dzieci podskoczą z 0 stawki vat na 23% i jeszcze coś by się znalazło :naughty:

:hi: :hi: :hi: :hi: siema wszystkim z wielkopolski ale mnie tu kuzwa długo nie było prawie zap[omniałem jak forum wygląda :gwizdanie: :gwizdanie:

:hi: co u ciebie?

a Ty to kto :decayed: :decayed:

a Ty to kto :decayed: :decayed:

a ja to złoto :kox: :kox:[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 21:14_________________________________________________

:hi: co u ciebie?

jeszcze dycham

doberek :hi:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 13:58_________________________________________________ZYCZE WAM BY NADCHODZACY NOWY ROK BYL LEPSZY OD STAREGO !!!