Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz tylko zawiecha by się przydała... :przebiegly: myślę nad sprężynami komplet, od s-line -20mm (NIE WIĘCEJ!!!) chcę zachować w miarę przyzwoity komfort jazdy ale też mały pazur by się przydał :>

- jaki koszt? (nie muszą być nowe, ale w dobrym stanie...)

- u kogo mógłbym zobaczyć jak to wygląda?

- gdzie szukać? na allegro jest tego tyle... i tyle samo firm

Pozdrawiam Ł.

- czym się sugerować (firma...?)

Będzie problem z ori springami - niestety temat jest poważniejszy niż się wydaje i nie rozpracowany do końca...

Póki co wiadomo jak siada auto na H&R (-40mm) i Weitec (-30mm).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze mówisz Bartku ale właśnie ze względów finansowych odrzucam taką opcję ;)

Myślę, że z czasem rozpracujemy i tabelę ori zawieszenia :good:

Swoją drogą - mam dosyć H&R i 19". Spróbuję szczęścia ze springami -30/-30 od Weiteca i amorami Reflex z palety Monroe. Na 19" pomęczę się pewnie do zimy a potem idą w długą... (---> 18").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 07:54_________________________________________________woocashpl specyfik pomaga mlodemu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Vario,elmartinez, Blind1

[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 11:10_________________________________________________Vario,

pytałeś ostatnio, czy jakieś zakupy zrobiłem w Liporcie. Wtedy wystosowałem dłuższą odpowiedź, ale tego dnia były zawirowania na forum i zjadlo mojego posta.... i dobrze, Bo dziś mam zaktualizowane info odnośnie tego tematu. Byłem w zeszła środę w Liporcie i nabyłem szampon NXT, rękawicę do mycia z owczej wełny, glinkę BH soft, i ręcznik Fluffy Dryer. Wszystko z wyjatkiem glinki przetestowane wczoraj. Niestety za malo czasu na glinke i poważniejsze zabiegi. A auto musiałem umyć, bo po niedzielnym powrocie znad morza było masakrycznie upstrzone zwłokami owadów, a tego lepiej nie zostawiać na dłużej. W zeszłym roku zaopatrzyłem sie jeszcze w aplikatory, ściereczki, UC i DC step 2. Wosk z duża ilością carnauby od SONAXA posiad sąsiad, który namawiał mnie żebym nie kupował innego tylko korzystał z jego , bo on i tak nie da rady zuzyć wszystkiego. Tak więc jestem gotów do operacji, mycie-glinka-polerowanie-politura-wosk, ale na to bym potrzebowal tak mniej więcej całej soboty..... :mysli: więc jeszcze nie teraz.....

Ale szampon NXT jest na pewno lepszy od tego co miałem.... Ręcznik tez..... to aż przyjemność umyć i wysuszyć auto własnoręcznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czytałem u _Makkiego_ o Surfexie, ale cóż to za cudowna "wiksa",( jak mawia mój sasiad)? Zastanawiałem sie na IronX-em, ale 6 dych za 0,5 litra to troche mi było dużo. Tym bardziej, że Makki zaleca to zastosować na całe auto i wg jego słów to pól takiej butelki na raz idzie. Chociaż może bym to przynajmniej na kola miał :mysli:, bo jest kilk aszpetnych czrnych nalotów, których na razie szampon z gabką nie wziąl....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doberek z rana :hi:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2011, 07:54_________________________________________________woocashpl specyfik pomaga mlodemu ?

No witam, więc jest tak sobie... na razie testujemy i zobaczymy efekty, ale dzisiaj moja żona musiała jechać do Poznania do lekarza na badanie kontrolne... to mówię że weźmiemy młodego i razem pojedziemy... ahhhaaa to był zły pomysł! już na wysokości głogowskiej (jechałem z Komornik) zaczął się ryk... łooooo matko boska co się działo byłem najgorszym Tatą że w ogóle pomyślałem o tym żeby wziąć młodego w podróż 14km do Pozn (w sumie to miała rację 3 tygodniowe dziecko...?????) - ale każdy uczy się na błędach - rezultat kiepski, ale odnotowane i więcej nie do powtórzenia!. jednym, słowem masakra tym bardziej że całą noc nie spał bo miał "kolki" w jednym zdaniu, jak działa? bez rezultatu, póki co! poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście jest Gwerty i Enkeli , ja się zastanawiam ze względu na żonę i dziecko w drodze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt z Wielkopolski na zlot nie jedzie ? :confused4:

ktoś tam chyba jedzie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s - jutro aktualne jakoś ?

Tak Karolu - potwierdzam popołudnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...