Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

no masakra ile za malca dostanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj bylo zaledwie 35.000 dzisiaj trzy razy wiecej a koniec aukcji jutro o 20

widziałem go masakra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczecin i Toruń tez ma takie światła w centrum, tylko my znów zacofani... :whistling:

Problem w Poznaniu polega na tym, że większość skrzyżowań sterowana jest sygnalizacją akomodacyjną, czyli fazy sygnalizacji zmieniają się na podstawie odczytów z detektorów więc czas oczekiwania na zielone zmienia się dynamicznie. Do tego dochodzi priorytet dla komunikacji zbiorowej (o zgrozo skrzyżowanie Małe Garbary z Garbarami przechodzi właśnie "testy" nowego programu takiej sygnalizacji przez co stoi się teraz dosłownie od Śródki niezależnie od pory dnia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gość podobno kupił tego malucha za 15k zł... interes życia...

ciekawe za ile pójdzie w końcu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już teraz jest gruba suma... :P

wiem widziałem :shock3:

---------- Post dopisany at 07:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:11 ----------

Witam Panowie :hi:jak to mówią do pracy rodacy i trzeba yebać w niedziele :facepalm:

mloda-azjatycka-kobieta-w-bialej-bieliznie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany Pany! Pomocy szybko potrzebuje. Mam olej w aucie, ale za cholere nie pamiętam jaki, czy syntetyk czy mineralka. Co teraz wlać? Syntetyka? Coby mi silnik nie wystrzelił w kosmos :P

I takie drugie pytanie, mniej pilne. Ratować B5 (w sensie gruntowna naprawa), czy olać sprzedać na części/jako całość i kupić B6 (budżet 25k)??

Pozdrawiam już z Polski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawac i kupowac b6, takie moje zdanie, b5 tak na prawde ciagle bedziesz remontowac :) coraz wiecej rzeczy bedzie trzeba z wiekiem robic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawac i kupowac b6, takie moje zdanie, b5 tak na prawde ciagle bedziesz remontowac :) coraz wiecej rzeczy bedzie trzeba z wiekiem robic...

IMO ... to chyba kwestia kilku składowych, jak przebieg, kto jeździł i jak wielu właścicieli było , no i czy jakaś powódź nie zaliczona ;)

remontować auto, które znasz .. czy kupić z przekręcownym licznikiem i remontować ;)

nie ma odpowiedzi .. to tak jak czy lepiej mieszkać w domku za miastem czy w bloku w mieście ...

no i czy masz czas i siły na sprzedawanie części ....

---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:32 ----------

Szczecin i Toruń tez ma takie światła w centrum, tylko my znów zacofani... :whistling:

Problem w Poznaniu polega na tym, że większość skrzyżowań sterowana jest sygnalizacją akomodacyjną, czyli fazy sygnalizacji zmieniają się na podstawie odczytów z detektorów więc czas oczekiwania na zielone zmienia się dynamicznie. Do tego dochodzi priorytet dla komunikacji zbiorowej (o zgrozo skrzyżowanie Małe Garbary z Garbarami przechodzi właśnie "testy" nowego programu takiej sygnalizacji przez co stoi się teraz dosłownie od Śródki niezależnie od pory dnia)

odnoszę wrażenie, że najniższy priorytet to mają piesi i rowerzyści :) - mogliby zmieniać priorytety wg czasu zimowego/letniego

latem i zimą jest więcej pieszych i rowerzystów to niech maja większy priorytet .. a zimą tylko zapaleńcy albo wariaci rowerami jeżdżą ;)

w ubiegłym tygodniu stałem już w korkach na światłach na ścieżce rowerowej wzdłuż Polskiej ;) .. 6-7 rowerów przy światłach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch wycofany z aukcji, ta sprawa śmierdziała od początku. Grue brać B6, B5 za chwilę Ci się znudzi i będziesz kminił o 6 bądź 7 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie szukam :P Jakby mógł ktoś luknąć i coś podpowiedzieć byłbym wdzięczny:

http://a4-klub.pl/zakup-kontrolowany-kupujemy-auto-25/a4-b6-1-9tdi-2004-prosba-pomoc-275035/

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepin byłem w mc w czwartek po 22 i własnie wdziałem ładną b5 w sedanie wypatrywałem też twojej ale za ciemno było :) fajne furki tam podjeżdżają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...