Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie coś mi zaczęło huczeć z tyłu z dnia na dzień. Przy 120-140 jest mega szum i huk. Łożysko? Opony ?

U mnie też huczy od około miesiąca. Podejrzewałem łożysko, ale nie ma luzów na kołach, dwaj niezależni mechanicy (dzięki zimny75 za poradę :wink:) stwierdzili wyząbkowane opony no i tak jeżdżę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś chętny na mini spota "browarowego" przy Złotym Groszu?

Kuba, to podjedź do mnie i do Pepina na kolo wieży :)

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

pozdro dla Drosdka który mnie dzisiaj rano jeszcze zaspanego po sobotnim weselu obtrąbił swoim japończykiem :)

Pozdro Nikuś, dziś już nie trobiłem tylko migałem :naughty:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

:siema: wszystkim ta na marginesie - dawno mnie nie było :)

jakieś spotkanko się szykuje? Może spocik pod MC?

wieże na ptkwo?? to mam blisko bo z moraska jestem :D

nike jeździsz jescze tą wiśniową b5? jeśli tak to przez chwile byliśmy sąsiadami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś mi zaczęło huczeć z tyłu z dnia na dzień. Przy 120-140 jest mega szum i huk. Łożysko? Opony ?

U mnie też huczy od około miesiąca. Podejrzewałem łożysko, ale nie ma luzów na kołach, dwaj niezależni mechanicy (dzięki zimny75 za poradę :wink:) stwierdzili wyząbkowane opony no i tak jeżdżę...

ale tak z dnia na dzień by zaczęło huczeć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tomasz, sprawdz powietrze w kolach bo moze miec to tez wplyw na halas, przejedz reka po oponie czy nie jest wyzabkowana, a jak bedzie lozysko to na jezdzie w zakrecie w ktoras strone bedzie bardziej to slychac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ktoś chętny na mini spota "browarowego" przy Złotym Groszu?

Kuba, to podjedź do mnie i do Pepina na kolo wieży :)

---------- Post dopisany at 15:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:54 ----------

pozdro dla Drosdka który mnie dzisiaj rano jeszcze zaspanego po sobotnim weselu obtrąbił swoim japończykiem :)

Pozdro Nikuś, dziś już nie trobiłem tylko migałem :naughty:

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:58 ----------

:siema: wszystkim ta na marginesie - dawno mnie nie było :)

jakieś spotkanko się szykuje? Może spocik pod MC?

wieże na ptkwo?? to mam blisko bo z moraska jestem :D

nike jeździsz jescze tą wiśniową b5? jeśli tak to przez chwile byliśmy sąsiadami

tak jeżdze... a kiedy byliśmy sąsiadami? zdemaskuj się :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Tomasz, sprawdz powietrze w kolach bo moze miec to tez wplyw na halas, przejedz reka po oponie czy nie jest wyzabkowana, a jak bedzie lozysko to na jezdzie w zakrecie w ktoras strone bedzie bardziej to slychac...

a na slikach nie jeździsz już :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś mi zaczęło huczeć z tyłu z dnia na dzień. Przy 120-140 jest mega szum i huk. Łożysko? Opony ?

U mnie też huczy od około miesiąca. Podejrzewałem łożysko, ale nie ma luzów na kołach, dwaj niezależni mechanicy (dzięki zimny75 za poradę :wink:) stwierdzili wyząbkowane opony no i tak jeżdżę...

ale tak z dnia na dzień by zaczęło huczeć ?

No wiesz opona ząbkuje się przez jakiś czas aż w końcu przekracza granicę po której zaczyna huczeć (buczeć trudno mi nazwać rodzaj tego dźwięku). Sprawdź jeszcze łożyska tak jak pisał nistandardowy skręcając postaraj się wyłapać czy huczenie jest głośniejsze czy nie, jak skręcisz w prawo i będzie głośniej to lewe łożysko pada, jak ciszej to prawe + na podniesionym aucie poruszaj kołem trzymając je na górze i dole opony jak będzie luz to raczej łożyska. Jeżeli nie no to sprawdź czy na oponie są wyczuwalne nierówności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie coś mi zaczęło huczeć z tyłu z dnia na dzień. Przy 120-140 jest mega szum i huk. Łożysko? Opony ?

U mnie też huczy od około miesiąca. Podejrzewałem łożysko, ale nie ma luzów na kołach, dwaj niezależni mechanicy (dzięki zimny75 za poradę :wink:) stwierdzili wyząbkowane opony no i tak jeżdżę...

ale tak z dnia na dzień by zaczęło huczeć ?

No wiesz opona ząbkuje się przez jakiś czas aż w końcu przekracza granicę po której zaczyna huczeć (buczeć trudno mi nazwać rodzaj tego dźwięku). Sprawdź jeszcze łożyska tak jak pisał nistandardowy skręcając postaraj się wyłapać czy huczenie jest głośniejsze czy nie, jak skręcisz w prawo i będzie głośniej to lewe łożysko pada, jak ciszej to prawe + na podniesionym aucie poruszaj kołem trzymając je na górze i dole opony jak będzie luz to raczej łożyska. Jeżeli nie no to sprawdź czy na oponie są wyczuwalne nierówności

do testu opon możesz też użyć żyłi, sznurka, grubszej nitki ... bierzesz odcinek o obwodzie koła o opasasz .. powinna w miare przylegać ..

jak ewidentnie odstaje na krawędziach "prostopadłościanów" to masz poklockowaną ...

no i możesz jeszcze zimówki założyć .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

kto jeździ ciemny zieleń B5 w sedanie?

1.8T PZ8846S?

Ustrzelony ten "pirat" na Żeromskiego i dalej na Niestachu :)

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

@Vario - masz może coś do czyszczenia felg lakierowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nawet nie kojarzę żadnej B5 obok. zazwyczaj jak odstawię auto po pracy to widzę je znowu dopiero rano więc jeśli byłeś w ciągu dnia to nie zwróciłem uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drosdek, powinienem mieć na stanie "EF wheel cleaner", dam znać w poniedziałek, no i do białych przydałby się "iron off"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony gładkie, bez luzu jakiegokolwiek..

Gdy skręcam w prawo, jest głośno, jak skręcę mocniej w prawo na jakąś część sekundy ustępuje huk. Nie wiem ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema może już się odzywają przeguby albo łożyska.Oglądajcie co za tydzień na TVN :decayed: tor Poznań R8 RS4 RS6 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony gładkie, bez luzu jakiegokolwiek..

Gdy skręcam w prawo, jest głośno, jak skręcę mocniej w prawo na jakąś część sekundy ustępuje huk. Nie wiem ;/

Ehh łożysko Panie - nie ma o czym gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...