Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich po ciężkim dniu pracy..... :hi:

wymieniłem dzisiaj żarniki xenonów oj ciężki to chleb sam się poddałem i na warsztat :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 15:40_________________________________________________a co tu cisza taka od ostatnij mojej wizyty :gwizdanie:

idę zaraz na mecz do sąsiadów zaprosili na piwko nie można odmawiać :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

witam

rzeczywiscie nic sie tu nie dzieje, ja niestety ale nie mam w ostanich dniach czasu dla siebie ni mowiac nic o formu, przez jakis czas moge byc niedostepny. pozdro 4all

zapierdal zapierdalem ale na spocie się pojawisz 16 co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hello!! :hi: to chyba jak każdy , święta idą trzeba siano na prezenty zbierać :naughty: . Ktoś chętny na spotkanko w piątek-z Musashim myślimy gdzieś się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a co powiecie na sobotę w Post Dali?? tam jest super imprezownia, dużo "nice looking girls" chociaż ja idę z moją żoną to zapraszam na piwko :)[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 10:02_________________________________________________Dzisiaj wrzucę fotki mojego TEIN'a, już jest w Kaliszu, o 14 owinienem otwierać paczkę, jutro montaż ok 8 rano, powoli czuję napływ adrenaliny :):evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, a co powiecie na sobotę w Post Dali??

dobry :hi: wszem dobrym ludziom

niestety w sobote w poludnie, po robocie wybywam z P-nia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tracisz Musashi, w Kaliszu nie ma chyba takich imprezek i niuniek :)[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 12:07_________________________________________________Chciałem powiedzieć, że najładniejsze kaliszanki są w Poznaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tracisz Musashi, w Kaliszu nie ma chyba takich imprezek i niuniek :)[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 12:07_________________________________________________Chciałem powiedzieć, że najładniejsze kaliszanki są w Poznaniu :)

hehe, a ja nie do kalisza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ksenony?

jak chorobka?

xenony ok swiecą jak głupie a choroba :mysli: no dzisiaj na mecz ide :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie szykuje się do meczu :kox: szaliczek koszulka gardło :good:[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 15:30_________________________________________________bilet 100 pln

[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 15:30_________________________________________________idziemy gdzieś ? czy na kawe wpadacie ja tam się dostosuję :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no raczej gdzieś posiedzieć tylko ja autem bo nie chce mi się tluc busem, najlepiej nie centrum bo tam to masakra , może jakieś centrum handlowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...