Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

chopaki ale wy tu widze o liczbach gadacie.

ja mam HP pawulonika czy cuś tam na 1.63 core 2 duo, 2GB ramu, grafika do 384Mb współdzielona i NFS Carbona ciągnie jak wściekły !!!

a poza tym to takiego lapa się uzywa tylko żeby po necie po klikać, zdjęcia ze zlotu zgrać i fure zdiagnozować i ten co nikuś parametry podałeś to wystarczy uhuhuhhhhhuuuuu i jeszcze dłużej

Tu Ci musze przyznać rację FAN. Ja jadę na Asusie C2D 1.6, 2GB RAM ze zintegrowanym układem VGA Intela - tyle że nie wykorzystuję go wogóle do gier - no chyba że jakieś starocie jak Warcraft2 albo Diablo. Młoda tnie w Simsy 2 i też dźwignie. A tak ogólnie to jest tylko do netu, biura i vagowania :)

ale jak kupowac to kozaka a nie przecietniaka :good:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:28_________________________________________________

aaaaa z racji że jestem nowy na tym forum komputerowym to chciałem zapytać jaki polecacie tani serwer wydruku, taki żeby obsługiwał Brothera dcp 7010L (wielofunkcyjna)

Myślałem o TP-LINKu bo z tej firmy mam router ale z drugiej strony to chyba wsio ryba no nie ??

TP-LINK taki se... ja polecam CISCO :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Jakoś bardziej przemawia do mnie lenovo - zawsze to IBM... i ma lepszą grafę :D

FAN na serwerach wydruku się nie znam :confused4:

chopaki ale wy tu widze o liczbach gadacie.

ja mam HP pawulonika czy cuś tam na 1.63 core 2 duo, 2GB ramu, grafika do 384Mb współdzielona i NFS Carbona ciągnie jak wściekły !!!

a poza tym to takiego lapa się uzywa tylko żeby po necie po klikać, zdjęcia ze zlotu zgrać i fure zdiagnozować i ten co nikuś parametry podałeś to wystarczy uhuhuhhhhhuuuuu i jeszcze dłużej

Tu Ci musze przyznać rację FAN. Ja jadę na Asusie C2D 1.6, 2GB RAM ze zintegrowanym układem VGA Intela - tyle że nie wykorzystuję go wogóle do gier - no chyba że jakieś starocie jak Warcraft2 albo Diablo. Młoda tnie w Simsy 2 i też dźwignie. A tak ogólnie to jest tylko do netu, biura i vagowania :)

ale jak kupowac to kozaka a nie przecietniaka :good:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:28_________________________________________________

aaaaa z racji że jestem nowy na tym forum komputerowym to chciałem zapytać jaki polecacie tani serwer wydruku, taki żeby obsługiwał Brothera dcp 7010L (wielofunkcyjna)

Myślałem o TP-LINKu bo z tej firmy mam router ale z drugiej strony to chyba wsio ryba no nie ??

TP-LINK taki se... ja polecam CISCO :good:

... no tak ale ile będzie musiał dopłacić do CICSCO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś pamiętasz o mnie z tą wiertarką ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś pamiętasz o mnie z tą drukarką ??

no miales mi eske napisac :cool1: jutro od rana jade do firmy przelutowac kondensatory na plycie i potem moge podjechac jak bedziesz w domu :)

ale kawe postawisz? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś pamiętasz o mnie z tą drukarką ??

no miales mi eske napisac :cool1: jutro od rana jade do firmy przelutowac kondensatory na plycie i potem moge podjechac jak bedziesz w domu :)

ale kawe postawisz? :cool1:

postawię ale o której to miałoby być ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej fioletowi weźta już przestańta :decayed: kuwa sam :polew: nie wiem co sam napisałem tam wstecz.

niedługo będzie trzeba screeny robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no tak ale ile będzie musiał dopłacić do CICSCO :D

ja uwazam ze jestem za biedy zeby kupowac g.owna... :gwizdanie: wole dolozyc do czegos lepszego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikuś pamiętasz o mnie z tą wiertarką ??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ceneo nie pobiję :D

ale jest wypas nie? :)

Nikuś pamiętasz o mnie z tą drukarką ??

no miales mi eske napisac :cool1: jutro od rana jade do firmy przelutowac kondensatory na plycie i potem moge podjechac jak bedziesz w domu :)

ale kawe postawisz? :cool1:

postawię ale o której to miałoby być ??

cos kolo powiedzmy 13-14 :mysli:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:34_________________________________________________

Nikuś pamiętasz o mnie z tą wiertarką ??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Kuredu za wolny jestes... dokup se ramu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powinienem być ... jak coś się miałoby zmienić ...to zadzwonie Michał :cool1::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oni zrobili dając nam tutaj moderacje :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powinienem być ... jak coś się miałoby zmienić ...to zadzwonie Michał :cool1::good:

spoko... ja zadzwonie do Ciebie jak skoncze w robocie dzialac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powinienem być ... jak coś się miałoby zmienić ...to zadzwonie Michał :cool1::good:

spoko... ja zadzwonie do Ciebie jak skoncze w robocie dzialac :wink4:

ok .... fajny z Ciebie chłopak :naughty:[br]Dopisany: 15 Lipiec 2009, 23:39_________________________________________________

co oni zrobili dając nam tutaj moderacje :polew: :polew: :polew: :polew:

no co ....... SIŁA I MIAZGA :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powinienem być ... jak coś się miałoby zmienić ...to zadzwonie Michał :cool1::good:

spoko... ja zadzwonie do Ciebie jak skoncze w robocie dzialac :wink4:

ok .... fajny z Ciebie chłopak :naughty:

wiem :gwizdanie: :naughty:

co oni zrobili dając nam tutaj moderacje :polew: :polew: :polew: :polew:

no co ....... SIŁA I MIAZGA :evil:

tak jest siniaki :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecę spać bo po 3 piwach mnie muli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lecę spać bo po 3 piwach mnie muli :gwizdanie:

a z kim Ty 3 piwa jebłeś :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...