Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

wszyscy zdrowi :wink4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:47_________________________________________________chociaż :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

wszyscy zdrowi :wink4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:47_________________________________________________chociaż :mysli:

a kto nie? :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:49_________________________________________________

jak tam? :naughty:

O!! witamy!!

nie O! tylko Musashi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy zdrowi :wink4:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:47_________________________________________________chociaż :mysli:

a kto nie? :mysli:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:49_________________________________________________

jak tam? :naughty:

O!! witamy!!

nie O! tylko Musashi :cool1:

a kto to MUSAShi? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadam spać bo rano trzeba wstać :hi:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:53_________________________________________________

w sumie u mnie w domu wszyscy ale na świecie nie wszyscy zdrowi :evil:

a skąd wiesz?

tak mi się wydaje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto to MUSAShi? :mysli:

a kto pyta? :cool1:

JA we włąsnej osobie[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:53_________________________________________________

spadam spać bo rano trzeba wstać :hi:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:53_________________________________________________

w sumie u mnie w domu wszyscy ale na świecie nie wszyscy zdrowi :evil:

a skąd wiesz?

tak mi się wydaje :wink4:

dla ciebie rano to 11 :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpis masz nie aktualny Mlodzik :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 23:54_________________________________________________jutro wstaje przed 8 rano bo po paczkę jadę na ul. Wołczyńską :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas dostałes PW :mysli:

nie :mysli:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 00:00_________________________________________________dostałem już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::naughty:

nie spimy panowie, co jest, za robote sie brac :naughty: :naughty: :naughty::polew:

:naughty::polew:

co tam Piechol ? spac nie mozesz ? :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 06:17_________________________________________________wczoraj Mi przyszla plyta glowna z serwisu bo po burzy padla, miesiac czekalem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam Piechol ? spac nie mozesz ? :decayed:[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2009, 06:17_________________________________________________wczoraj Mi przyszla plyta glowna z serwisu bo po burzy padla, miesiac czekalem :gwizdanie:

podanie do promotora piszę :cool1: a z tą płytą kiepsko... jakiej firmy masz lapa? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...