Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:bry: z ranca. wpadlem sie tylko przywitac bo musze spadac do pracy :disgust:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 09:26_________________________________________________milego dzionka wszystkim zycze :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :)

Siema, ja mam dosyć po dzisiejszym, dostałem tak po pipie, że szok, trip pociągiem z Kalisza do Poznania 3.15 + godzina tramwajem + dojście, zmokłem, zmarzłem i ledwo stoję i siedzę. Do jutra

po tym jak o tym piszesz przypomina mi sie jak sie jezdzilo do budy tramwajami... tez czy deszcz czy snieg stalo sie na przystankach, czesto bez wiaty wiec padalo na leb, do tego zimno, jak przez przypadek nie ubrales sie jak eskimos to zaraz zmarzniety, tramwaje czeto wypadaly wiec stalo sie po pol godziny... masakra... jak sie d*pa przyzwyczai do wygody to pozniej ciezko sie przesiasc na tramwaj. jak wracam nocnym z miasta po imprezie to juz mi sie nie chce :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobry, udało mi się autem do roboty pojechać dzisiaj, niebo a ziemia w porównaniu do wczorajszego tripu - jednakże od VW do Mc Donalds w Swarzędzu czyli z 2 km jechałem 40 min bo jakaś niezła kraksa była i straż rozsypywała sorbent, barierki też były nieźle zmasakrowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dobry, udało mi się autem do roboty pojechać dzisiaj, niebo a ziemia w porównaniu do wczorajszego tripu - jednakże od VW do Mc Donalds w Swarzędzu czyli z 2 km jechałem 40 min bo jakaś niezła kraksa była i straż rozsypywała sorbent, barierki też były nieźle zmasakrowane

no niestety takich mamy kierowcow w naszym kraju... kupili prawko za czapke sliwek i teraz jak popada deszcz (nie daj Boze snieg) to juz nikt nie umie jezdzic :thumbdown: do tego te cioty jadace 40km/h lewym pasem... znajdzie sie jeden co chce szybciej i kraksa gotowa :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy 2 skrajnosci.

jedni dla ktorych 40 km/h wydaje sie predkoscia zawrotna

drudzy ktorym wydaje sie ze wcisniecie pedalu gazu do oporu jest rownoznaczne z opanowaniem sztuki prowadzenia pojazdow na poziomie Mikko Hirvonena :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy, szczególnie starszy powinien przejść kurs dodatkowy + sprawdzenie kwalifikacji, ja kiedyś taki kurs zrobiłem u Zbyszka Szwagierczaka i wtedy mi się oczy wielkie zrobiły jak udowodnił, że wcale nie jestem taki dobry jak myślałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy, szczególnie starszy powinien przejść kurs dodatkowy + sprawdzenie kwalifikacji, ja kiedyś taki kurs zrobiłem u Zbyszka Szwagierczaka i wtedy mi się oczy wielkie zrobiły jak udowodnił, że wcale nie jestem taki dobry jak myślałem :)

niedawno zafundowalem sobie samoszkolenie w gorach, ech te zakrety i ciagle linie... :gwizdanie: :kox:

btw na doskonalenie jazdy z jakims profi kierowca tez bym sie wybral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy, szczególnie starszy powinien przejść kurs dodatkowy + sprawdzenie kwalifikacji, ja kiedyś taki kurs zrobiłem u Zbyszka Szwagierczaka i wtedy mi się oczy wielkie zrobiły jak udowodnił, że wcale nie jestem taki dobry jak myślałem :)

tu nie chodzi o kursy. tu chodzi o zwykle nauczenie sie i wbicie do zakutego lba ze w PL mamy ruch prawostronny... :wink4:

mamy 2 skrajnosci.

jedni dla ktorych 40 km/h wydaje sie predkoscia zawrotna

drudzy ktorym wydaje sie ze wcisniecie pedalu gazu do oporu jest rownoznaczne z opanowaniem sztuki prowadzenia pojazdow na poziomie Mikko Hirvonena :decayed:

ja nic nie mam do tych co jezdza 40km/h. niech sobie jezdza ale k**** LEWYM PASEM :disgust:

sam tez nie deptam niewiadomo jak ale na pewno po miescie nie jezdze 50 ani 60 :>[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 11:58_________________________________________________

btw na doskonalenie jazdy z jakims profi kierowca tez bym sie wybral

w Poznaniu jest Auto Szkola Skody. na stronce TVN Turbo powinienes znalesc jakies informacje... Automobil Klub Wielkopolski tez cos organizuje na Torze Poznan :)[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 12:00_________________________________________________

http://www.aw.poznan.pl/akademia/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinno sie dostosowywac predkosc do warunkow jazdy i umiejetnosci. niestety kursy prawa jazdy sa prowadzone byle jak i konczy je pewna liczba drogowych analfabetow.

o doskonaleniu jazdy to wiem, gorzej z czasem, kiedy sie na to wybrac.

BTW niedlugo zima, snieg.... mozna bedzie poszkolic dryfcik, trzebabedzie z madaskiem zagadac coby jakas prezentacje urzadzil :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW niedlugo zima, snieg.... mozna bedzie poszkolic dryfcik, trzebabedzie z madaskiem zagadac coby jakas prezentacje urzadzil :cool1:

slyszalem ze to prawdziwy zapalony drifter :decayed: nawet filmiki kiedys gdzies krazyly z jego dokonan :good: nawet Polody tak nie "zlamie" wozka jak on :naughty:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 12:38_________________________________________________

siemaszka :hi:

U welcome :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW niedlugo zima, snieg.... mozna bedzie poszkolic dryfcik, trzebabedzie z madaskiem zagadac coby jakas prezentacje urzadzil :cool1:

slyszalem ze to prawdziwy zapalony drifter :decayed: nawet filmiki kiedys gdzies krazyly z jego dokonan :good: nawet Polody tak nie "zlamie" wozka jak on :naughty:

:cool1:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:21_________________________________________________

siemaszka :hi:

:hi::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć chłopaki :hi:

BTW niedlugo zima, snieg.... mozna bedzie poszkolic dryfcik, trzebabedzie z madaskiem zagadac coby jakas prezentacje urzadzil :cool1:

nie ma problemu tylko to wszystko niestety kosztuje :gwizdanie: :evil:[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 14:41_________________________________________________przerwę mam w pracy na obiad i zaraz znowu ruszam :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...