Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

w tych godzinach zdrowi osobnicy spią już dawno :decayed:

:kox:

noooo ja też sie zmywam zara bo znów zaśpie jak dzisiaj na 9:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

:bry:, fan drzesz sie az mnie obudziles :tongue4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:18_________________________________________________pokrzyczal, pokrzyczal i pewnie spac poszedl :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:24_________________________________________________co myslicie panowie o tym zderzaku ,wart jest tej ceny?

http://www.allegro.pl/item822354821_audi_a4_zderzak_99_00_kompletny_przod_2_5_tdi.html[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:29_________________________________________________narazie nic innego nie wyczailem :mysli:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:30_________________________________________________i pytanko czy ta plastikowa dokladka pod zderzak ktora jest troche zmolestowana bedzie taka sama jak od przedliftowego?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:33_________________________________________________wstawac bo bede krzyczal jak fan :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:, fan drzesz sie az mnie obudziles :tongue4:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:18_________________________________________________pokrzyczal, pokrzyczal i pewnie spac poszedl :decayed:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:24_________________________________________________co myslicie panowie o tym zderzaku ,wart jest tej ceny?

http://www.allegro.pl/item822354821_audi_a4_zderzak_99_00_kompletny_przod_2_5_tdi.html[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:29_________________________________________________narazie nic innego nie wyczailem :mysli:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:30_________________________________________________i pytanko czy ta plastikowa dokladka pod zderzak ktora jest troche zmolestowana bedzie taka sama jak od przedliftowego?[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 07:33_________________________________________________wstawac bo bede krzyczal jak fan :wink4:

nie spac tylko za robote sie zabral.

matko z corka 850pln za zderzak to masakra jakas- wieczorem ci poszukam kontakta do kolesia z poznania co kompletne ma za ok 600 pln

zostal mi gdzies jak do swojej B5 szukalem

goly to max 300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, dzieki.[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:19_________________________________________________jak mozesz to przeslij mi na pw, jak znajdziesz chwilke. poprosze[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:20_________________________________________________qwa wesze tu na ebay-u de ale qwa tu tez nic ciekawego nie ma. znalazlem jeden kompletny ale pedal nie chcial wyslac tylko odbior osobisty 420 km w jedna strone. niech sie goni leszcz :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze zbierac sie do roboty :disgust:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:50_________________________________________________

to Ty dopiero pierwszy raz dzisiaj :mysli:

nie no , tylko sie z wami przywitalem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ...ale nie wiem dlaczego myślałem że już tu dzisiaj byłeś pierwszy :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ...ale nie wiem dlaczego myślałem że już tu dzisiaj byłeś pierwszy :mysli:

no bo bylem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem ...ale nie wiem dlaczego myślałem że już tu dzisiaj byłeś pierwszy :mysli:

no bo bylem :naughty:

to dobrze bo myślałem że wikse mam jakąś :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem chwilowa przerwe :palacz:[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:55_________________________________________________ok, milego dzionka wam zycze. musze spadac do pracy[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:57_________________________________________________do pozniej. narta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie siedzę i sobie odpoczywam przy poniedziałku :gwizdanie:

:kwasny: tylko pozazdroscic[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 08:58_________________________________________________do pozniej, i milego relaxu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie lubie poniedzialku - tydzien sie wlecze jak grypa swinska :sick3:

no mi też się wlecze ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...