Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

hejka ja w Tbg , miałem upojny wieczór :cool1: , idę na śniadanie bo Iza do pracy się spieszyła i nie zdążyła zrobić , fajne projekty wyszły , nawet lepsze niż te z biała B8... :slina:

upojny?? ja bym wolal miec stosunkowo udany wieczor... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

hejka ja w Tbg , miałem upojny wieczór :cool1: , idę na śniadanie bo Iza do pracy się spieszyła i nie zdążyła zrobić , fajne projekty wyszły , nawet lepsze niż te z biała B8... :slina:

upojny?? ja bym wolal miec stosunkowo udany wieczor... :polew:

...może inaczej stosunkowo-upojny wieczór :naughty::decayed:

bless :hi:

wy od rana tylko o jednym :naughty: [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 09:55_________________________________________________ja dzisiaj mam pusty dzień tzn nie ma roboty :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj mam pusty dzień tzn nie ma roboty
po prezenty jedź dla Swoich Kobiet :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chyba zrobie .....

czułem że jedziesz do TBG bo cały wieczór Ci nie było na forum :gwizdanie:

ciekawe czy Peter kładł się spać :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czułem że jedziesz do TBG bo cały wieczór Ci nie było na forum :gwizdanie:

martwiłeś się o mnie :decayed: , dziękuję :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co teraz Iza jedzie z Tobą do Kalisza ?? pisałeś że może na następny spot wpadniecie razem.....ja biore swoje kobiełki na spot a żeby sobie pochasały na markiecie :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 10:06_________________________________________________a Musashi bidul musiał wstać z samego rana pewnie załamke strzelił bo to nie podobne do niego :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie teraz raczej nie , bo tez ma dużo pracy, ona się czai na szał wyprzedaży po nowym roku, to pewnie w styczniu przyjedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche zabalowałeś w Poznaniu co :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu miałoby Ci się nie "udać" i bardzo dobrze osiadaj w poznaniu, świetne miejsce do zamieszkania :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe też tak myślałem jak przez 3 lata firma wynajmowała mi mieszkanie to był luz, ale jak pojawiła się chęć kupna swojego na kredyt, to mi mina zrzedła-poracha po całości :thumbdown: , ceny 3 pokojowego ok. 70m2 , są porównywalne z wybudowaniem chaty pod Poznaniem ok. 150-160m2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz jest tendencja spadkowa cen mieszkań .... możecie za jakiś czas się rozglądnąć jak cena osiągnie poziom zadowalający :naughty:

a domek to zawsze domek ale ceny ziemi pod poznaniem zabijają byłem na etapie poszukiwań 2 lata temu a teraz jest jeszcze drożej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale teraz jest tendencja spadkowa cen mieszkań .... możecie za jakiś czas się rozglądnąć jak cena osiągnie poziom zadowalający :naughty:

a domek to zawsze domek ale ceny ziemi pod poznaniem zabijają byłem na etapie poszukiwań 2 lata temu a teraz jest jeszcze drożej....

rzeczywiście spadkowa :naughty: mogę potwierdzić bo ostatnio byłem na ratajach - jedyne 6 tys za m kw :decayed::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście spadkowa :naughty: mogę potwierdzić bo ostatnio byłem na ratajach - jedyne 6 tys za m kw :decayed::polew:

to nie jest źle jak ja kupowałem mieszkanie to na ratajach cena była 7.4 tys za metr :naughty:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 11:13_________________________________________________a było to rok temu :gwizdanie:[br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 11:13_________________________________________________dodam jeszcze na zachęte że jak ja kupowałem swoje m to metr kosztował w ty bloku 6 tys a teraz sprzedają za 4.8 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...