Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a nie...jeden z moichulubionych zawodników plus bryant , rodman, jordan i kilku innych :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a nie...jeden z moichulubionych zawodników plus brayant , rodman, jordan i kilku innych :naughty:

do tej listy dodam , k.garnetta, v.cartera, s.marburego , hehe to były czasy :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i juz was rozgryzlem :tongue4: :gwizdanie: :cool1::polew:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 14:00_________________________________________________NBA tez lubilem poogladac w tv ale Iversona nie kojarze dlatego tez nie skumalem z tym Alanem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo specjalnie napisałem Alan bo jak bym napisał Allen to pewnie wszyscy by zajarzyli :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NBA tez lubilem poogladac w tv ale Iversona nie kojarze dlatego tez nie skumalem z tym Alanem :)

jeden z najlepszych zawodników ligi NBA od 96' , Król Strzelców NBA (1999, 2001, 2002, 2005) , a Ty nie wiesz kto to Iverson hahahaa , http://pl.wikipedia.org/wiki/Allen_Iverson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji... kolega ktory jest przedstawicielem regionalnym Lisnera w wlkp likwiduje hurtownie i wyprzedaje towar po cenach producenta... pelna oferte moge podeslac mailem na zyczenie :)

jest ktos zainteresowany?[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 14:06_________________________________________________

NBA tez lubilem poogladac w tv ale Iversona nie kojarze dlatego tez nie skumalem z tym Alanem :)

jeden z najlepszych zawodników ligi NBA od 96' , Król Strzelców NBA (1999, 2001, 2002, 2005) , a Ty nie wiesz kto to Iverson hahahaa , http://pl.wikipedia.org/wiki/Allen_Iverson

nie ogladalem az z takim namaszczeniem :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślij mi Michał :)

Ive jeszcze uwielbiałem kiedyś Robinosona i Drexler(nie wiem czy dobrze napisalem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podeślij mi Michał :)

Ive jeszcze uwielbiałem kiedyś Robinosona i Drexler(nie wiem czy dobrze napisalem)

clyde drexler , ładne slam dunki napierdalł , nazywali go :szybowiec" bo strasznie długo opadał po wybiciu się w powietrze , grał w san antonio spurs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd pominąć Mgica Johnsona i Scottie Pippen[br]Dopisany: 19 Grudzień 2008, 14:12_________________________________________________

podeślij mi Michał :)

Ive jeszcze uwielbiałem kiedyś Robinosona i Drexler(nie wiem czy dobrze napisalem)

clyde drexler , ładne slam dunki napierdalł , nazywali go :szybowiec" bo strasznie długo opadał po wybiciu się w powietrze , grał w san antonio spurs

Robinson admirał też w San Antonio :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstyd pominąć Mgica Johnsona i Scottie Pippen

ze starej szkoły to magikiem był spudd webb ,173 cm wzrostu i pakował pilkę z obrotu 2 rekami , miał wyskok 170cm :shocked: :shocked: :shocked:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adam podesle jak wroce do firmy-tutaj nie mam tego maila...

wstyd pominąć Mgica Johnsona i Scottie Pippen

ze starej szkoły to magikiem był spudd webb ,173 cm wzrostu i pakował pilkę z obrotu 2 rekami , miał wyskok 170cm :shocked: :shocked: :shocked:

ja za to widzialem jak Jordan pakujac kosza przeskoczyl nad jakims innym kolesiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętacie ten duet John Stockton i Karl Malone grali nie tak efektownie ale cieżko przeciw nim się każdej drużynie grało :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...