Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Haj,

kuredu podobno gdzieś przy Makro jest ręczna myjka i podobno całkiem niezła, jeżeli dalej to mój kumpel ma myjnię przy rondzie rataje w wieżowcu, poziom usług całkiem dobry.

Szok, wczoraj wracałem z miasta i na błej ul. Majakowskiego był wysyp B8ek, 5 sztuk 1,8 t, jedna w kolorze kuredu ale miała oznaczenie na klapie i stary dziadek w środku więc pewnie nie kuredu :)

Pozdro[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 16:32_________________________________________________Fan audi gratki :)

dokladnie tak jak vario napisal... z innych nie kozystam :) jest z tylu za makro od ul piatkowskiej ale mi kilka razy nie domyli tu i owdzie a ja lubie miec idealnie furke wyczyszczona... tymbardziej ze u nich komplet to ponad 50zl :kwasny:

a na ratajach przy rondzie w wiezowcu myja super! :good: mam tam babcie i czasem kozystam z tamtej myjni - niedrogo i rewelacja :)

a wogole to mozna by sie umawiac na jakiejs myjni w weekendy i poprosic o klubowa znizke ;)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 17:22_________________________________________________kilka razy tez mylem na recznej na tesco na wilczaku i bylem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Haj,

kuredu podobno gdzieś przy Makro jest ręczna myjka i podobno całkiem niezła, jeżeli dalej to mój kumpel ma myjnię przy rondzie rataje w wieżowcu, poziom usług całkiem dobry.

Szok, wczoraj wracałem z miasta i na błej ul. Majakowskiego był wysyp B8ek, 5 sztuk 1,8 t, jedna w kolorze kuredu ale miała oznaczenie na klapie i stary dziadek w środku więc pewnie nie kuredu :)

Pozdro[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 16:32_________________________________________________Fan audi gratki :)

dokladnie tak jak vario napisal... z innych nie kozystam :) jest z tylu za makro od ul piatkowskiej ale mi kilka razy nie domyli tu i owdzie a ja lubie miec idealnie furke wyczyszczona... tymbardziej ze u nich komplet to ponad 50zl :kwasny:

a na ratajach przy rondzie w wiezowcu myja super! :good: mam tam babcie i czasem kozystam z tamtej myjni - niedrogo i rewelacja :)

a wogole to mozna by sie umawiac na jakiejs myjni w weekendy i poprosic o klubowa znizke ;)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 17:22_________________________________________________kilka razy tez mylem na recznej na tesco na wilczaku i bylem zadowolony :)

a na tych ratajach to od której strony jest wjazd? są jakieś reklamy że jest myjnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ratajach to jest os.Rusa 13 wjazd od ul.zodiak ale nie jestem pewien czy ona tak się nazywa :mysli: [br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 18:10_________________________________________________Fanie_Audi gratuluje i życze bezawaryjnego użytkowania :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest jakas reklama chyba... :mysli: jak pojedziesz od krolowej jadwigi to na rondzie rataje w prawo w strone staroleki potem pierwszy wjazd w prawo w osiedle i po prawej stronie masz wiezowiec...

myjnia jest od strony zamenhofa :)[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 18:12_________________________________________________f372f27457fb9fa2m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w porządku byłem z kumplem po towar żeby mu pomuc .... spać mi się jak cholera ale nie opłaca się teraz :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Panowie. w poniedziałek się wybiorę - trza umyć wóz na święta.

btw - z tym myciem aut w kilka osób to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba by sie tam z vario wybrac :decayed:

niezla czarnula tam czasem myje autka... :naughty: w dodatku szefowa :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ten najpiekniejszy dzien miesiaca mam dopiero we wtrorek wiec chyba wtedy pojade na myjnie... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co znaczy najpiękniejszy dzień miesiąca :mysli: aaaa we wtorek koleżanka wpadnie :naughty: :naughty: :tongue4:

wiem wiem chodzi Ci o kasiorke :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo... matki boskiej pienieznej :naughty:[br]Dopisany: 20 Grudzień 2008, 18:35_________________________________________________a kolezanka wpada dzisiaj :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie :hi:

mam pytanko,zna może ktoś to auto?

http://www.allegro.pl/item503529199_vw_golf_5_gti_2_0_fsi_turbo.html

nie znam a Lubosz leży gdzieś koło Poznania??[br]Dopisany: 21 Grudzień 2008, 10:35_________________________________________________bless z rana :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...